Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

>9 szt.
Cena katalogowa  
7.33 
zł
7.33
5.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

DELPHI
Uszczelniacz DEL7200-0118-12B1

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Grubość [mm] 2.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.85 
zł
26.86
21.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka 24x30x2mm EL131407

Średnica wewnętrzna [mm] 24
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Grubość [mm] 2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.57 
zł
2.31
1.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz 52x72x10mm CO12010977B

Średnica wewnętrzna [mm] 52
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 10
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.41 
zł
21.98
17.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL181530

Średnica wewnętrzna [mm] 20.2
Średnica zewnętrzna [mm] 27.28
Grubość [mm] 3.53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.19 
zł
4.93
4.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelniacz 4.20620

Grubość [mm] 2.5
Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.85 
zł
3.47
2.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

APP
Masa klejąco-uszczelniająca poliuretanowy/a 310ml 80040302

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.94 
zł
33.62
27.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ARIETE
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ARIETE ARI.053 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.47 
zł
78.52
63.84 zł
(39.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelka pokrywy zaworów AJU00878000

Materiał ACM
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.23 
zł
23.69
19.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE IVECO
Uszczelka 504148887

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.03 
zł
7.23
5.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455042 37x50x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 37
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.72 
zł
47.12
38.31 zł
(23.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455191 43x52,9x9/11,4 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 52.9
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.72 
zł
72.72
59.12 zł
(36.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.73 
zł
12.73
10.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455166 41x53x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.57 
zł
76.57
62.25 zł
(38.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455141 48x57,9x11,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 57.9
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
139.11 
zł
139.11
113.10 zł
(69.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455015 31x43x10,3 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 31
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.35 
zł
43.35
35.24 zł
(21.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455167 41x53x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.61 
zł
72.61
59.03 zł
(36.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 65x85x13/17mm CO12011992B

Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Grubość [mm] 17 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.85 
zł
77.85
63.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455026 33x46x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.34 
zł
49.34
40.11 zł
(24.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

THERMOTEC
Uszczelka TPH00078

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
19.94 
zł
17.95
14.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455171 35x48x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.72 
zł
69.72
56.68 zł
(34.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego ELB07900

Średnica wewnętrzna [mm] 44
Średnica zewnętrzna [mm] 67
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.22 
zł
46.76
38.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Korpus DEL7182-019M-12B1

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.48 
zł
56.10
45.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 47x62x7/7,5mm CO12000518B

Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Grubość [mm] 7 7.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.55 
zł
27.55
22.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PAYEN
Uszczelniacz KK5742

Średnica wewnętrzna [mm] 9.5
Średnica zewnętrzna [mm] 14.1
Grubość [mm] 2.6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.83 
zł
17.88
14.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ELRING
Uszczelniacz EL977170

Średnica wewnętrzna [mm] 27
Grubość [mm] 0.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.97 
zł
7.17
5.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz R900017453 /BOSCH/

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.58 
zł
9.58
7.79 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ZF
Uszczelniacz skrzyni biegów 0734300087ZF

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
124.88 
zł
104.91
85.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455005 27x37x7,5/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 27
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.73 
zł
50.73
41.24 zł
(25.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL451100

Średnica wewnętrzna [mm] 125
Średnica zewnętrzna [mm] 150
Grubość [mm] 14
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.80 
zł
116.86
95.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 24 z 127 następna