Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

ELRING
Zestaw pierścieni uszczelniających EL505540

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
628.58 
zł
553.16
449.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HYVA
Uszczelka 01206850

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.43 
zł
3.99
3.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TEROSON
Masa 400ml TER PU 9500 FOAM

Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
327.43 
zł
297.96
242.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL250760

Średnica wewnętrzna [mm] 139
Średnica zewnętrzna [mm] 164
Grubość [mm] 12
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
166.82 
zł
146.80
119.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455076 47x58x10 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 47
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.66 
zł
43.66
35.50 zł
(21.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE DAF
Zestaw, O-ring DAF1961490

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.95 
zł
35.21
28.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
111.50 
zł
111.50
90.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL294683

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Grubość [mm] 10
Materiał FPM ACM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.34 
zł
68.72
55.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL081460

Średnica wewnętrzna [mm] 180
Średnica zewnętrzna [mm] 205
Grubość [mm] 15
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
149.70 
zł
131.73
107.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej EL091723

Grubość [mm] 4
Materiał EPDM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.79 
zł
5.98
4.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SIKA
Masa klejąco-uszczelniająca poliuretanowy/a 300ml 181480

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.71 
zł
61.62
50.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL508470

Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
37.08 
zł
35.23
28.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-114GK20

Średnica wewnętrzna [mm] 15.54
Średnica zewnętrzna [mm] 20.78
Grubość [mm] 2.62
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.29 
zł
23.38
19.01 zł
(1.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka miski olejowej EL233080

Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.75 
zł
10.21
8.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.35 
zł
30.23
24.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL578010

Średnica wewnętrzna [mm] 60.3
Średnica zewnętrzna [mm] 79.4
Grubość [mm] 11
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.16 
zł
23.03
18.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Uszczelniacz o-ring 1 460 210 006

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.72 
zł
9.72
7.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO01016891B

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Grubość [mm] 5
Materiał HNBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.38 
zł
11.24
9.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE MAN
Uszczelniacz 06.56939.0095

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
246.10 
zł
221.49
180.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 19x30x7mm CO12014151B

Średnica wewnętrzna [mm] 19
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Grubość [mm] 7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.36 
zł
28.36
23.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka piasty koła 6.54070

Średnica wewnętrzna [mm] 120.37
Średnica zewnętrzna [mm] 123.93
Grubość [mm] 1.78
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.03 
zł
25.23
20.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455012 30x40,5x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 40.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.60 
zł
54.91
44.64 zł
(27.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455148 41x53x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 53
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
123.76 
zł
123.76
100.62 zł
(61.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL655902

Średnica wewnętrzna [mm] 136
Średnica zewnętrzna [mm] 165
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.62 
zł
78.87
64.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HANS PRIES
Uszczelniacz wału korbowego HP110 331

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 105
Grubość [mm] 11
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.03 
zł
76.03
61.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 22x32x7/8mm CO01002809B

Średnica wewnętrzna [mm] 22
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Grubość [mm] 7 8
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
68.86 
zł
68.86
55.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Uszczelniacz 35X65 MUD11 R /SKF/

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
107.87 
zł
107.87
87.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Uszczelniacz 45X70 MUD11 R /SKF/

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.94 
zł
105.94
86.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Uszczelniacz 48X75 MUD11 R /SKF/

Średnica wewnętrzna [mm] 48
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
108.62 
zł
108.62
88.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SKF
Uszczelniacz 75X100 MUD11 R /SKF/

Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
132.42 
zł
132.42
107.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 37 z 129 następna