Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

ELRING
Uszczelniacz EL448540

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.47 
zł
5.69
4.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

PRO-SEAL
Masa uszczelniająca uszczelniacz silikonowy 85g PRO 10-040

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.06 
zł
31.00
25.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Podkładka miedziana M700110017015

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.99 
zł
8.87
7.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelka/uszczelniacz AJU01111300

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.79 
zł
24.50
19.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455048 39x52x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.16 
zł
51.45
41.83 zł
(25.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka NBR 139,2x5,7mm 4.20278

Średnica wewnętrzna [mm] 139.2
Grubość [mm] 5.7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.14 
zł
13.32
10.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EBERSPACHER HEATING
Uszczelka 25 2721 01 00 03

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.70 
zł
24.03
19.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455044 38x50x10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 38
Średnica zewnętrzna [mm] 50
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.23 
zł
64.42
52.37 zł
(32.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Zestaw narzędzi, klimatyzacja SUNTL6129

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
155.75 
zł
149.91
121.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SCHMITZ
Uszczelka SCH751740

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.76 
zł
227.49
184.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HYVA
Uszczelka 01206874

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.53 
zł
8.59
6.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Uszczelka DEL7189-311-12B1

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.54 
zł
18.75
15.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE DAF
Elementy wtryskiwacza DAF2102390

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.01 
zł
54.91
44.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455153 43x55x9,5/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
138.68 
zł
138.68
112.75 zł
(69.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455170 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
90.16 
zł
90.16
73.30 zł
(45.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Substancja uszczelniająca EL471081

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.16 
zł
48.60
39.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL339280

Średnica wewnętrzna [mm] 26
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.11 
zł
24.81
20.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL331163

Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 81.5
Grubość [mm] 6
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.13 
zł
18.60
15.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Pierścień uszczelniający czujnika poziomu oleju EL827275

Średnica wewnętrzna [mm] 32.2
Średnica zewnętrzna [mm] 38.2
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.44 
zł
7.07
5.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE VOLVO
Uszczelka, przestawianie wałka rozrządu 30731212

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.84 
zł
38.84
31.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OE HYUNDAI
Uszczelka 2631827400

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.66 
zł
15.66
12.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka NBR 100x6,5mm 1.17100

Średnica wewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 6.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.08 
zł
7.27
5.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 50x80x10mm CO12001397B

Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Grubość [mm] 10
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.12 
zł
33.12
26.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Uszczelniacz 0634303085ZF

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.45 
zł
7.60
6.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12000129B

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 38
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.99 
zł
48.72
39.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL370703

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.10 
zł
27.65
22.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL447080

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Grubość [mm] 12
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
117.44 
zł
103.34
84.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL302640

Średnica wewnętrzna [mm] 98
Średnica zewnętrzna [mm] 142.5
Grubość [mm] 9.5
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
129.48 
zł
123.01
100.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka filtra oleju EL147760

Średnica wewnętrzna [mm] 91
Średnica zewnętrzna [mm] 99
Grubość [mm] 4
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.08 
zł
15.92
12.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL173890

Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Grubość [mm] 8
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
118.41 
zł
112.50
91.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 43 z 127 następna