Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

LIQUI MOLY
Żel do odkręcania LIM3811

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.86 
zł
59.02
47.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL457100

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 61
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.07 
zł
26.47
21.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TEROSON
Masa natryskowa 300ml TER MS 9320 BK CR300ML

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
108.39 
zł
98.63
80.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455047 39x51x8/10,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 51
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.46 
zł
43.90
35.69 zł
(21.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.64 
zł
51.64
41.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 27x34x7mm CO01033469B

Średnica wewnętrzna [mm] 27
Średnica zewnętrzna [mm] 34
Grubość [mm] 7
Materiał PU
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.90 
zł
58.90
47.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

HYVA
Uszczelka 01206898

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.62 
zł
7.76
6.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego 40x63x8,5mm EL487680

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 63
Grubość [mm] 8.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.30 
zł
50.63
41.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL034520

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 46
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.99 
zł
33.25
27.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL903070

Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Grubość [mm] 7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.58 
zł
43.31
35.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL331163

Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 81.5
Grubość [mm] 6
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.13 
zł
18.60
15.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

OE BMW
Uszczelka filtra oleju 11 42 7 788 455

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.48 
zł
41.48
33.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelnienie zaworu EGR EL016280

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.51 
zł
17.59
14.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.97 
zł
29.90
24.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL587070

Średnica wewnętrzna [mm] 130
Średnica zewnętrzna [mm] 160
Grubość [mm] 15
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
116.80 
zł
102.78
83.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL440780

Średnica wewnętrzna [mm] 64
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.37 
zł
30.75
25.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LEMA
Uszczelka LE31017.00

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.94
34.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz manualnej skrzyni biegów EL284645

Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Grubość [mm] 8
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.52 
zł
22.46
18.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL811090

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 119
Grubość [mm] 9
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.10 
zł
91.29
74.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL440730

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.40 
zł
20.33
16.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelka/uszczelniacz AJU01138400

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.04 
zł
11.44
9.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL761796

Średnica wewnętrzna [mm] 44
Średnica zewnętrzna [mm] 60
Grubość [mm] 10
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.56 
zł
56.58
46.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL814172

Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.52 
zł
25.10
20.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL348376

Średnica wewnętrzna [mm] 180
Średnica zewnętrzna [mm] 200
Grubość [mm] 12
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
73.73 
zł
64.88
52.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka rozrządu EL393880

Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Grubość [mm] 19
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
48.59 
zł
46.16
37.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

AJUSA
Uszczelka/uszczelniacz AJU01039600

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.84 
zł
2.58
2.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455093 43x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 43
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
111.50 
zł
111.50
90.65 zł
(55.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455035 36x48x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.69 
zł
45.12
36.68 zł
(22.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.39 
zł
15.66
12.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LEMA
Uszczelniacz LE106295

Grubość [mm] 4
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.75 
zł
9.68
7.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 47 z 129 następna