Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

DT SPARE PARTS
Oring FPM 45x3mm 3.69022

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Grubość [mm] 3
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.04 
zł
7.96
6.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 40x55x7mm CO12011156B

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Grubość [mm] 7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
66.62 
zł
66.62
54.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SANTECH
Uszczelniacz MT0121

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.01 
zł
51.12
41.56 zł
(5.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Oring NBR 97,79x5,33mm 7.11165

Średnica wewnętrzna [mm] 97.79
Grubość [mm] 5.33
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.83 
zł
5.13
4.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO12010919B

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Grubość [mm] 7
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.02 
zł
11.78
9.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 45x62x7/7,5mm CO12001698B

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Grubość [mm] 7 7.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.43 
zł
84.43
68.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Oring 109,5x3mm 1.16318

Średnica wewnętrzna [mm] 109.5
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.38 
zł
11.77
9.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelka miski olejowej EL233080

Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.75 
zł
10.21
8.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału, autom. skrzyni biegów 52x65x6mm EL184220

Średnica wewnętrzna [mm] 52
Średnica zewnętrzna [mm] 65
Grubość [mm] 6
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.56 
zł
56.58
46.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL287300

Średnica wewnętrzna [mm] 92
Średnica zewnętrzna [mm] 107.7
Grubość [mm] 9.7
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.57 
zł
85.09
69.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL104290

Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 9.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.50 
zł
43.55
35.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL439600

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Grubość [mm] 6
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
37.88 
zł
35.99
29.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka manualnej skrzyni biegów EL515350

Średnica wewnętrzna [mm] 105
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Grubość [mm] 12
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.33 
zł
31.98
26.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-010.55MGK20

Średnica wewnętrzna [mm] 10.12
Średnica zewnętrzna [mm] 13.82
Grubość [mm] 1.85
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.45 
zł
13.91
11.31 zł
(0.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego EL065510

Średnica wewnętrzna [mm] 85
Średnica zewnętrzna [mm] 145
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
161.43 
zł
142.05
115.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz CO19015774B

Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 6 5.5
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.37 
zł
38.12
30.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 40x48x6mm CO01034118B

Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Grubość [mm] 6
Materiał PU
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.85 
zł
54.85
44.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka 87,8/90,4x95,8x3mm 2.32227

Średnica wewnętrzna [mm] 90.4 87.8
Średnica zewnętrzna [mm] 95.8
Grubość [mm] 3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.93 
zł
24.58
19.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455157 42x54x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 54
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
71.06 
zł
71.06
57.77 zł
(35.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Uszczelka DEL7185-794-12B1

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
16.00 
zł
14.60
11.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL040843

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.75 
zł
23.54
19.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz piasty koła EL484300

Średnica wewnętrzna [mm] 62
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Grubość [mm] 10
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.11 
zł
21.96
17.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455183 41x52,2x11 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 41
Średnica zewnętrzna [mm] 52.2
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.07 
zł
101.07
82.17 zł
(50.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455094 45x57,3x6/14 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 57.3
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
100.00 
zł
100.00
81.30 zł
(50.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego 78x100x12,7mm EL015220

Średnica wewnętrzna [mm] 78
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Grubość [mm] 12.7
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
130.82 
zł
130.82
106.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 18x24x4mm CO12011218B

Średnica wewnętrzna [mm] 18
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 4
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.72 
zł
21.72
17.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL305529

Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 67
Grubość [mm] 13
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.94 
zł
51.24
41.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Oring przelewu systemu Common Rail F 00R 0P0 480K

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.82 
zł
35.82
29.12 zł
(7.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SUNAIR
Uszczelniacz SUN-115GK20

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
29.00 
zł
27.92
22.70 zł
(1.40 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DT SPARE PARTS
Uszczelka NBR 78,74x5,33mm 6.89203

Średnica wewnętrzna [mm] 78.74
Grubość [mm] 5.33
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.25 
zł
10.77
8.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 62 z 129 następna