Dostępność


Cena



Uszczelniacze

A~8319000

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 75x90x4mm CO19031555B

Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Grubość [mm] 4
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
37.40 
zł
32.35
26.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 110x140x13mm CO19032823B

Średnica wewnętrzna [mm] 110
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Grubość [mm] 13
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
58.06 
zł
50.22
40.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 90x115x13mm CO19033635B

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 115
Grubość [mm] 13
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
104.92 
zł
90.75
73.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 25x45x10mm CO19033640B

Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 45
Grubość [mm] 10
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
80.53 
zł
69.65
56.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 105x135x14mm CO19033650B

Średnica wewnętrzna [mm] 105
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Grubość [mm] 14
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
106.15 
zł
91.82
74.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz wału korbowego 25x40x8mm CO19033662B

Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Grubość [mm] 8
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
71.86 
zł
62.15
50.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL284930

Średnica wewnętrzna [mm] 90
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Grubość [mm] 12
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
621.03 
zł
589.98
479.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL493330

Średnica wewnętrzna [mm] 100
Średnica zewnętrzna [mm] 124
Grubość [mm] 12
Materiał PTFE
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
94.01 
zł
82.73
67.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL570495

Średnica wewnętrzna [mm] 85.7
Średnica zewnętrzna [mm] 114.3
Grubość [mm] 13
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
76.73 
zł
67.51
54.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wałka atakującego 27,9x43x7mm ELB12170

Średnica wewnętrzna [mm] 27.9
Średnica zewnętrzna [mm] 43
Grubość [mm] 7
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
34.61 
zł
32.88
26.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału skrzyni rozdzielacza napędu ELB15430

Średnica wewnętrzna [mm] 47.5
Średnica zewnętrzna [mm] 69.7
Materiał ACM
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
80.96 
zł
76.91
62.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455091 36x48x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 36
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
166.14 
zł
166.14
135.07 zł
(83.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455109 32x42x7 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 32
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
113.48 
zł
113.48
92.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455162 39x51x8/9,5 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 51
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
90.05 
zł
90.05
73.21 zł
(45.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze olejowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455193 42x53,8x9,6/11,6 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 42
Średnica zewnętrzna [mm] 53.8
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
161.22 
zł
161.22
131.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

4 RIDE
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia 4 RIDE AB57-130 35 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 35
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
55.55 
zł
55.55
45.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ATHENA
Uszczelniacze przeciwpyłowe przedniego zawieszenia ATHENA P40FORK455119 33x46,3x14,7 2szt.

Średnica wewnętrzna [mm] 33
Średnica zewnętrzna [mm] 46.3
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
214.98 
zł
214.98
174.78 zł
(107.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 szt.
Cena katalogowa  
279.26 
zł
254.82
207.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SANTECH
Zestaw montażowy klimatyzacji MT2373

Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
96.75 
zł
88.29
71.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALEO
Zestaw naprawczy O-ring VAL509203

Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
484.28 
zł
431.00
350.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CORTECO
Uszczelniacz CO19337107

Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
121.13 
zł
115.25
93.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

BPART
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego F-1576

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
85.24 
zł
85.24
69.30 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BPART
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego F-1603

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
87.33 
zł
81.46
66.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

TRANSPORT SPECJALNY

HALDEX
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego P-002 SELECT

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
10 701.00 
zł
10 701.00
8 700.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SAF
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego 3 434 3824 00

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
654.85 
zł
595.11
483.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TRUCKLINE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego ME.60.064.R1

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
162.02 
zł
132.85
108.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TRUCKLINE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego ME.60.065.R1

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
162.02 
zł
132.85
108.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PNEUMATICS
Uszczelka HTP-PO-M8

Materiał Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.18 
zł
1.06
0.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz EL238350

Średnica zewnętrzna [mm] 20.3
Średnica wewnętrzna [mm] 17.3
Grubość [mm] 1.5
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.53 
zł
3.53
2.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PNEUMATICS
Uszczelka HTP-PO-M26

Materiał Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.68 
zł
2.41
1.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 98 z 129 następna