Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Wyposażenie pulpitu zegarów PHILIPS

A~7815020
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB3 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W

Źródło światła PB3
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.66 
zł
38.43
31.24 zł
(3.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka Stop P25 (10 szt.) 12V 18W

Źródło światła Stop P25
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 18
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
2 szt.
Cena katalogowa  
84.99 
zł
71.39
58.04 zł
(7.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.75 
zł
9.86
8.02 zł
(4.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Rodzaj gniazda W2X4,6D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.31 
zł
5.30
4.31 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W1W (10 szt.) 12V 1W

Źródło światła W1W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.70 
zł
17.39
14.14 zł
(1.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Vision (10 szt.) 12V 1,1W

Źródło światła PBX4
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,1
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.61 
zł
43.36
35.25 zł
(4.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W3W (10 szt.) 24V 3W

Źródło światła W3W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
8 szt.
Cena katalogowa  
23.19 
zł
20.41
16.59 zł
(2.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (10 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.05 
zł
21.88
17.79 zł
(2.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C3W 27mm (10 szt.) Vision 12V 3W

Źródło światła C3W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV6
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 27
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
69.64 
zł
58.50
47.56 zł
(5.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
5 szt.
Cena katalogowa  
22.83 
zł
20.09
16.33 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W (10 szt.) Standard 24V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (2 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
7 szt.
Cena katalogowa  
10.68 
zł
8.97
7.29 zł
(4.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej Vision (10 szt.) 12V 3W

Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
123.95 
zł
104.12
84.65 zł
(10.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W2W Vision (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła W2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
28.24 
zł
23.73
19.29 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (2 szt.) 24V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
8 szt.
Cena katalogowa  
6.78 
zł
5.97
4.85 zł
(2.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (10 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
47.98 
zł
40.31
32.77 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Vision (10 szt.) 12V 1,3W

Źródło światła PBX4
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
47.98 
zł
40.31
32.77 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB5 Vision (10 szt.) 12V 1,5W

Źródło światła PB5
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
47.98 
zł
40.31
32.77 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 (10 szt.) Standard 24V 1,2W

Źródło światła PBX5
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB5 Vision (10 szt.) 12V 2W

Źródło światła PB5
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
47.98 
zł
40.31
32.77 zł
(4.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł