MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS)
Filtry
Cena
Producent
Źródło światła
Linia
Napięcie [V]
Moc znamionowa [W]
Rodzaj gniazda
Typ lampy
Opakowanie
Długość [mm]
Oferta
Jakość
Żarówka BOSCH MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS)
A~7518010~60560
BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (1 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
6.70
zł 5.63
4.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka H10W Pure Light (1 szt.) 12V 10W
Źródło światła H10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
15.79
zł 13.27
10.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka (1 szt.) Pure Light 12V 50W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 50
Rodzaj gniazda PGJ13
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
19.93
zł 16.74
13.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka R2 (1 szt.) Trucklight 24V 55/50W
Źródło światła R2
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 55 50
Rodzaj gniazda P45T
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Cena katalogowa  
7.69
zł 6.69
5.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W
Źródło światła PBT5
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
12.35
zł 10.74
8.73 zł
(1.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W
Źródło światła PBX5
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
25.83
zł 22.47
18.27 zł
(2.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 28
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
28.68
zł 24.10
19.59 zł
(2.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 Pure Light (10 szt.) 12V 2,3W
Źródło światła PBT5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
22.94
zł 19.27
15.67 zł
(1.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C10W 41mm (10 szt.) Trucklight 24V 10W
Źródło światła C10W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
34.88
zł 30.34
24.67 zł
(3.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX5 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W
Źródło światła PBX5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
34.42
zł 28.90
23.50 zł
(2.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C15W Pure Light (10 szt.) 12V 15W
Źródło światła C15W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 15
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
45.89
zł 38.55
31.34 zł
(3.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka W2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W
Źródło światła W2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA7S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
28.94
zł 24.32
19.77 zł
(2.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła C10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
36.24
zł 30.44
24.75 zł
(3.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka T2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W
Źródło światła T2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
31.55
zł 26.51
21.55 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C3W (10 szt.) Trucklight 24V 3W
Źródło światła C3W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV7-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Cena katalogowa  
34.51
zł 30.02
24.41 zł
(3.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 6V 21W
Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 6
Moc znamionowa [W] 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
73.79
zł 61.98
50.39 zł
(6.20 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka T2W (10 szt.) Trucklight 24V 2W
Źródło światła T2W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
22.13
zł 19.25
15.65 zł
(1.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
28.17
zł 23.67
19.24 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W
Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
58.93
zł 49.50
40.24 zł
(4.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C3W Pure Light (10 szt.) 12V 3W
Źródło światła C3W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV7-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 27
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
46.94
zł 39.42
32.05 zł
(3.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C18W Pure Light (10 szt.) 12V 18W
Źródło światła C18W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 18
Rodzaj gniazda SV 8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
54.24
zł 45.56
37.04 zł
(4.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBT5 Pure Light (10 szt.) 12V 2W
Źródło światła PBT5
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
23.20
zł 19.48
15.84 zł
(1.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej W2W (10 szt.) Trucklight 24V 2W
Źródło światła W2W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
17.33
zł 15.08
12.26 zł
(1.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka C21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła C21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
54.76
zł 46.00
37.40 zł
(4.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PB3 (10 szt.) 24V 1,2W
Źródło światła PB3
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
35.46
zł 30.85
25.08 zł
(3.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,2W
Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
50.33
zł 42.28
34.37 zł
(4.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej W2W Pure Light (10 szt.) 12V 2W
Źródło światła W2W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
23.21
zł 19.50
15.85 zł
(1.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka PY21W (10 szt.) Trucklight 28V 7W
Źródło światła PY21W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 28
Moc znamionowa [W] 7
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
23.69
zł 20.61
16.76 zł
(2.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka deski rozdzielczej PBX4 Pure Light (10 szt.) 12V 1,5W
Źródło światła PBX4
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
72.74
zł 61.11
49.68 zł
(6.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka S3 Pure Light (1 szt.) 6V 15W
Źródło światła S3
Linia Pure Light
Napięcie [V] 6
Moc znamionowa [W] 15
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
10.87
zł 9.14
7.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna