Żarówki lamp tylnych
A~7512070
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka LED P13W Ledriving 3828CW (1 szt.) 6000K 12V 1,5W
Źródło światła P13W
Linia Ledriving
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,5
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda PG18,5D-1
Typ lampy LED
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
53.87
zł 39.86
32.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
OSRAM
Żarówka LED W5W LEDriving SL (2 szt.) 6000K 24V 1W
Źródło światła W5W
Linia LEDriving SL
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.28
zł 40.66
33.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka P21W Ultra Life (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Ultra Life
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.46
zł 9.22
7.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka R5W Standard (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.21
zł 5.34
4.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka R10W Standard (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła R10W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
28.15
zł 20.84
16.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka PS19W Pure Light (1 szt.) 12V 19W
Źródło światła PS19W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 19
Rodzaj gniazda PG20/1
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.86
zł 40.20
32.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.78
zł 10.74
8.73 zł
(5.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED P21W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła P21W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
64.96
zł 64.96
52.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
OSRAM
Żarówka R10W (10 szt.) Truckstar Pro NextGen 24V 10W
Źródło światła R10W
Linia Truckstar Pro NextGen
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
34.74
zł 29.88
24.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R10W Pure Light (10 szt.) 12V 10W
Źródło światła R10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
20.59
zł 17.29
14.06 zł
(1.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSRAM
Żarówka R5W (10 szt.) Standard 24V 5W
Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
38.25
zł 32.90
26.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
M-TECH
Żarówka LED P21W (2 szt.) Platinum 6000K 12V
Źródło światła P21W
Linia Platinum
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 2,6
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
99.37
zł 99.37
80.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W5W Xenon Blue (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Xenon Blue
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.06
zł 13.49
10.97 zł
(6.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R10W Pure Light (2 szt.) 12V 10W
Źródło światła R10W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.38
zł 6.20
5.04 zł
(3.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła W5W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
52.75
zł 52.75
42.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka PY21W Powertec Chrome (2 szt.) 6000K 12V 21W
Źródło światła PY21W
Linia Powertec
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
70.96
zł 70.96
57.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
11.97
zł 10.05
8.17 zł
(5.03 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka T4W Standard (10 szt.) 12V 4W
Źródło światła T4W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.41
zł 22.50
18.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka P21/4W Standard (2 szt.) 12V 4/21W
Źródło światła P21/4W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
15.69
zł 11.61
9.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R10W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 10W
Źródło światła R10W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
28.70
zł 24.97
20.30 zł
(2.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka T4W Pure Light (10 szt.) 12V 4W
Źródło światła T4W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.95
zł 14.24
11.58 zł
(1.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła W5W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,32
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.06
zł 31.06
25.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Original Line (2 szt.) 12V 1,2W
Źródło światła W1,2W
Linia Original Line
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Rodzaj gniazda W2X4,6D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
6.74
zł 4.99
4.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka T4W Pure Light (2 szt.) 12V 4W
Źródło światła T4W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.37
zł 6.19
5.03 zł
(3.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła C5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 41
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
51.64
zł 43.37
35.26 zł
(4.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
M-TECH
Żarówka LED H1 (2 szt.) 6500K 12/24V
Źródło światła H1
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 54
Temperatura barwowa [K] 6500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.79
zł 110.79
90.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła przeciwmgielnego 8GA223 569-001
Źródło światła PSX24W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 12
Rodzaj gniazda PG20/7
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.75
zł 77.75
63.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka P21/4W (2 szt.) 12V 4/21W
Źródło światła P21/4W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.76
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NEOLUX
Żarówka R10W (10 szt.) 24V 10W
Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.90
zł 14.37
11.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W3W (10 szt.) Trucklight 24V 3W
Źródło światła W3W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.98
zł 9.56
7.77 zł
(0.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
4 z 19
następna
Może Cię zainteresować:
| PHILIPS Żarówka C5W 36mm (2 szt.) Premium 12V 5W |