Dostępność


Cena



Producent

Żarówki świateł dodatkowych

A~7515050

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka T3W (10 szt.) 12V 3W

Źródło światła T3W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.83 
zł
29.26
23.79 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W VisionPlus Plus 60% (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia VisionPlus Plus 60%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
20.87 
zł
17.53
14.25 zł
(8.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W21W (2 szt.) 12V 21W

Źródło światła W21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.16 
zł
22.82
18.55 zł
(11.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka PSX24W Vision (1 szt.) 12V 24W

Źródło światła PSX24W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 24
Rodzaj gniazda PG20/7
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
77.90 
zł
65.44
53.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.30 
zł
5.29
4.30 zł
(2.65 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED C5W Ultinon Pro7000 SI (1 szt.) 6000K 12V 1W

Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda SV8,5-8
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Długość [mm] 30
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
39.43 
zł
33.12
26.93 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W3W (10 szt.) 24V 3W

Źródło światła W3W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
23.19 
zł
20.41
16.59 zł
(2.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H6W Vision (10 szt.) 12V 6W

Źródło światła H6W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 6
Rodzaj gniazda BAX9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
153.85 
zł
129.24
105.07 zł
(12.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.05 
zł
21.88
17.79 zł
(2.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W Vision (10 szt.) 12V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.05 
zł
21.88
17.79 zł
(2.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C3W 27mm (10 szt.) Vision 12V 3W

Źródło światła C3W
Linia Vision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda SV6
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 27
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
69.64 
zł
58.50
47.56 zł
(5.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

OSRAM
Żarówka LED P27/7W LEDriving SL 3548R-02B (2 szt.) 12V 1,4W

Źródło światła P27/7W
Linia LEDriving SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1,4
Rodzaj gniazda W2,5X16Q
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
78.60 
zł
58.17
47.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W 43mm (10 szt.) Vision 24V 10W

Źródło światła C10W
Linia Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C5W 36mm (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła C5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
22.83 
zł
20.09
16.33 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

M-TECH
Żarówka LED W5W (2 szt.) Premium 6000K 12V

Źródło światła W5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,64
Temperatura barwowa [K] 6000
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.83 
zł
56.83
46.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-121/10

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.18 
zł
14.18
11.53 zł
(1.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

OSRAM
Żarówka H8 Standard (1 szt.) 12V 35W

Źródło światła H8
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PGJ19-1
Typ lampy halogen
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.66 
zł
38.97
31.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W Premium (10 szt.) 12V 10W

Źródło światła C10W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
32.39 
zł
27.21
22.12 zł
(2.72 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W (10 szt.) 24V 21W

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.99 
zł
28.15
22.89 zł
(2.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W Premium (2 szt.) 12V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
9.36 
zł
7.86
6.39 zł
(3.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (10 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
27.28 
zł
22.91
18.63 zł
(2.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W (10 szt.) 24V 10W

Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

OSRAM
Żarówka LED H15 LEDriving HL EASY (2 szt.) 12V 4/16W

Źródło światła H15
Linia LEDriving HL EASY
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4 16
Rodzaj gniazda PGJ23T-1
Typ lampy LED
Opakowanie Zestaw
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
347.12 
zł
256.87
208.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

BOSCH
Żarówka P21/5W (1 szt.) Trucklight 24V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Luzem
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
3.04 
zł
2.64
2.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C5W Premium (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła C5W
Linia Premium
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda SV8,5-8
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Długość [mm] 36
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.72 
zł
5.65
4.59 zł
(2.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W Long Life EcoVision (2 szt.) 12V 5W

Źródło światła R5W
Linia Long Life EcoVision
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
13.69 
zł
11.50
9.35 zł
(5.75 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED C5W Ultinon Pro3100 SL (1 szt.) 6000K 12V 0,8W

Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro3100 SL
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 0,8
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Długość [mm] 30
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
25.29 
zł
21.24
17.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C5W 43mm (10 szt.) Vision 24V 5W

Źródło światła C5W
Linia Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
43.66 
zł
38.43
31.24 zł
(3.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P13W (1 szt.) 12V 13W

Źródło światła P13W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 13
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
81.52 
zł
68.49
55.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 17 z 22 następna