Żarówki świateł dodatkowych
A~7515050
BOSCH
Żarówka P21/4W Pure Light (2 szt.) 12V 4/21W
Źródło światła P21/4W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.17
zł 9.38
7.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
BOSCH
Żarówka P21/5W Pure Light (2 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.82
zł 6.57
5.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GH002 089-133
Źródło światła H1
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda P14.5s
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.22
zł 7.22
5.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka T4W (10 szt.) 12V 4W
Źródło światła T4W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 4
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.86
zł 22.67
18.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (10 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.68
zł 19.05
15.49 zł
(1.91 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W16W Pure Light (10 szt.) 12V 16W
Źródło światła W16W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 16
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.72
zł 30.00
24.39 zł
(3.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSRAM
Żarówka P21/5W (10 szt.) Standard 24V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.59
zł 40.07
32.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W21W Pure Light (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła W21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda W3X16D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.23
zł 18.67
15.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GP003 594-123
Źródło światła W5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.60
zł 7.60
6.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W Pure Light (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła R5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
6.99
zł 5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka PSX24W Pure Light (1 szt.) 12V 24W
Źródło światła PSX24W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 24
Rodzaj gniazda PG20/7
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
71.06
zł 59.69
48.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
OSRAM
Żarówka P21/4W Standard (10 szt.) 12V 4/21W
Źródło światła P21/4W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21 4
Rodzaj gniazda BAZ15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
71.66
zł 53.03
43.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka światła kierunkowskazu 1 987 302 252/10
Źródło światła W21/5W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda W3X16Q
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.39
zł 84.33
68.56 zł
(8.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.63
zł 38.33
31.16 zł
(3.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka C5W 35mm (10 szt.) Trucklight 24V 5W
Źródło światła C5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
16.99
zł 14.77
12.01 zł
(1.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka W5W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 5W
Źródło światła W5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8.27
zł 6.94
5.64 zł
(3.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka T4W (10 szt.) Trucklight 24V 4W
Źródło światła T4W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.64
zł 15.35
12.48 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.73
zł 19.93
16.20 zł
(1.99 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 21W
Źródło światła P21W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
26.20
zł 22.79
18.53 zł
(2.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21/5W Longlife Daytime (10 szt.) 12V 5/21W
Źródło światła P21/5W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
51.89
zł 43.59
35.44 zł
(4.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
HELLA
Żarówka światła roboczego 8GS007 949-251
Źródło światła D2S
Linia WHITE LIGHT
Napięcie [V] 85
Moc znamionowa [W] 35
Rodzaj gniazda PK32D-2 P32D-2
Typ lampy xenon
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
254.15
zł 254.15
206.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka H21W Pure Light (10 szt.) 12V 21W
Źródło światła H21W
Linia Pure Light
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAY9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
159.62
zł 134.08
109.01 zł
(13.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W Longlife Daytime (2 szt.) 12V 21W
Źródło światła P21W
Linia Longlife Daytime
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.87
zł 9.14
7.43 zł
(4.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED H7 (2 szt.) 6500K 12/24V
Źródło światła H7
Napięcie [V] 24 12
Moc znamionowa [W] 54
Temperatura barwowa [K] 6500
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.79
zł 110.79
90.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-281/10
Źródło światła P21W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15D
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
46.60
zł 46.60
37.89 zł
(4.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka H7 Powertec Xenon Blue (2 szt.) 6000K 12V 55W
Źródło światła H7
Linia Powertec
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
78.07
zł 78.07
63.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED R5W (2 szt.) Heavy Duty 6000K 24V
Źródło światła R5W
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 0,9
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.11
zł 54.11
43.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
M-TECH
Żarówka LED C5W (2 szt.) Basic 6000K 12V
Źródło światła C5W
Linia Basic
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 6000
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.13
zł 35.13
28.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka W3W (10 szt.) Trucklight 24V 3W
Źródło światła W3W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.98
zł 9.56
7.77 zł
(0.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NEOLUX
Żarówka C5W 35mm (10 szt.) 24V 5W
Źródło światła C5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.48
zł 23.36
18.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
3 z 22
następna