Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Rozmiar
Nazwa
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Klasa oleju
Oleje silnikowe 20l
VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MST C4 5W30 20L
ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 001.82
zł 951.74
773.77 zł
(47.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l CRB Turbo
API CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
537.99
zł 500.33
406.77 zł
(25.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l Mobil 1 syntetyczny
API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 308.49
zł 1 243.06
1 010.62 zł
(62.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. LRS 0W30 20L PL
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
621.88
zł 587.05
477.28 zł
(29.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN GT1 F.34 5W30 20L
ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 152.37
zł 1 115.50
906.91 zł
(55.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 20l Super Leichtlauf
API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
964.50
zł 905.67
736.32 zł
(45.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy Molygen 5W40
API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 171.71
zł 1 100.24
894.50 zł
(55.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE CLAAS
Olej silnikowy 5W30 20l AGRIMOT ULTRATEC FE
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
1 000.17
zł 1 000.17
813.15 zł
(47.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 20l Diesel 2 HPDO
API CG-4
ACEA E3 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
455.06
zł 418.66
340.37 zł
(20.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 20l Quartz INEO
API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
876.25
zł 832.44
676.78 zł
(41.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 20l GTX
API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
699.06
zł 656.41
533.67 zł
(32.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 5W30 20l RIMULA
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
942.41
zł 867.01
704.89 zł
(43.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 0W30 20l M-SUP syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 005.21
zł 954.95
776.38 zł
(47.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W 20l RIMULA
API CF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
696.83
zł 641.09
521.21 zł
(32.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
CASTROL
Olej silnikowy VECTON 10W40
API CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
595.76
zł 554.05
450.45 zł
(27.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 0W20 20l RIMULA syntetyczny
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 061.87
zł 976.93
794.25 zł
(48.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 20l VECTON
API CK-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
537.99
zł 500.33
406.77 zł
(25.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 20l VECTON
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
733.44
zł 682.10
554.55 zł
(34.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 20l
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Odbiór w wybranych filiach
Cena katalogowa  
649.27
zł 542.13
440.76 zł
(27.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l VECTON
API CJ-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręcznie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
594.50
zł 552.88
449.50 zł
(27.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W30 20l VECTON
API CJ-4
ACEA E11 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręcznie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
566.37
zł 526.72
428.23 zł
(26.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 0W40 20l Mobil 1
API SP SL CF SM SN SJ SQ SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręcznie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
1 386.09
zł 1 316.79
1 070.56 zł
(65.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 40 20l DELVAC
API CF SF
Przeznaczenie Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręcznie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
716.01
zł 645.84
525.07 zł
(32.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 20l REVFARM
API CJ-4 CK-4
ACEA E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręcznie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
533.49
zł 480.67
390.79 zł
(24.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 20l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 270.61
zł 1 270.61
1 033.02 zł
(63.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 15W50 SILKOLENE COMP 4 20l 4T opakowanie biodegradowalne; wzbogacony estrami, API SN JASO MA-2 Półsyntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
950.10
zł 950.00
772.36 zł
(47.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l VECTON
API CF CJ-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
554.57
zł 515.75
419.31 zł
(25.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 20l CRB Multi
API SL CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
475.92
zł 442.60
359.84 zł
(22.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 20l VECTON
API CK-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
690.25
zł 641.94
521.90 zł
(32.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W40
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
1 303.15
zł 1 223.65
994.84 zł
(61.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
10 z 12
następna