Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Pojemność (l)
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Sposób aplikacji
Oleje silnikowe
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
196.03
zł 196.00
159.35 zł
(49.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
284.99
zł 285.00
231.71 zł
(71.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy SPECIFIC 5W30
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
378.98
zł 299.39
243.41 zł
(59.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
219.03
zł 219.00
178.05 zł
(54.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 300V Factory Line 4l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
414.99
zł 415.00
337.40 zł
(103.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 20W50 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
379.97
zł 380.00
308.94 zł
(95.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
360.01
zł 360.00
292.68 zł
(90.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
234.99
zł 235.00
191.06 zł
(58.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 7100 4l 4T estrowy; karton 16L (4Lx4 szt.), API SP JASO MA-2 Syntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 110.00
zł 1 110.00
902.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5000 4l 4T Półsyntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
184.98
zł 185.00
150.41 zł
(46.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
686.68
zł 686.68
558.28 zł
(137.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 15W50 5l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
586.96
zł 586.96
477.20 zł
(117.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T MOTUL 300V Factory Line 4l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
423.00
zł 423.00
343.90 zł
(105.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
MOTUL
Olej do silników 4T 10W40 5l Outboard Tech półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
178.92
zł 178.92
145.46 zł
(35.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 5W40 MOTUL 300V Factory Line 4l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
475.01
zł 475.00
386.18 zł
(118.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 30 1l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
71.29
zł 64.16
52.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy TEKMA 10W30
API CK-4
ACEA E11 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
627.51
zł 562.87
457.62 zł
(28.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 15W40 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
324.89
zł 324.89
264.14 zł
(64.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 1l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.43
zł 81.43
66.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 5l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
345.91
zł 345.91
281.23 zł
(69.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 15W40 1l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
67.61
zł 67.61
54.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 20l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 444.27
zł 2 444.27
1 987.21 zł
(122.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 10W60 20l 300V LE MANS syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 551.71
zł 2 551.71
2 074.56 zł
(127.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy TEKMA MEGA X 10W30 LS 208
API CK-4
ACEA E11 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
5 170.72
zł 4 638.13
3 770.84 zł
(22.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 15W50 20l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
2 312.22
zł 2 312.22
1 879.85 zł
(115.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l TopTec 6100
API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3 819.35
zł 3 586.37
2 915.75 zł
(59.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej do silników 2T 1l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
101.13
zł 101.13
82.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
OSTATNIE SZTUKI
LIQUI MOLY
Olej do silników 2T 5l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
277.33
zł 277.33
225.47 zł
(55.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 10W40 LIQUI MOLY Optimal 4l 4T, API SN JASO MA-2 Mineralny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
215.00
zł 215.00
174.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 2T MOTUL 710 4l 2T estrowy Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
224.98
zł 225.00
182.93 zł
(56.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna