Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Pojemność [l]

API

ACEA

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe


SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 10W50 SILKOLENE PRO 4 20l 4T estrowy; opakowanie biodegradowalne, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

10W50 20l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 019.12 
zł
1 019.12
828.55 zł
(50.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

RAVENOL
Olej silnikowy 4T 25W40 RAVENOL 10l do silników stacjonarnych, API SL Syntetyczny

25W40 10l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
473.03 
zł
449.38
365.35 zł
(44.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 5W40 SILKOLENE PRO 4 20l 4T estrowy; opakowanie biodegradowalne, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

5W40 20l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
1 041.72 
zł
1 041.72
846.93 zł
(52.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 10W60 LIQUI MOLY Street race 1l 4T, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

10W60 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
96.20 
zł
96.20
78.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 0W40 MOTUL Snowpower 1l 4T estrowy, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

0W40 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
96.01 
zł
96.00
78.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 10W40 SILKOLENE Super 4 20l 4T opakowanie biodegradowalne, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 20l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
675.91 
zł
675.91
549.52 zł
(33.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W40 CASTROL Power 1 60l 4T, API SL JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 60l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
2 280.00 
zł
2 280.00
1 853.66 zł
(38.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 208l 5100 półsyntetyczny

10W40 208l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
9 050.00 
zł
9 050.00
7 357.72 zł
(43.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 0W40 MOTUL Snowpower 4l 4T estrowy, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

0W40 4l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
322.01 
zł
322.00
261.79 zł
(80.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 5W40 SILKOLENE PRO 4 PLUS 1l 4T estrowy, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

5W40 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
91.83 
zł
91.83
74.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 10W40 SILKOLENE COMP 4 20l 4T wzbogacony estrami, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

10W40 20l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
790.31 
zł
790.31
642.53 zł
(39.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 10W40 60l COMP 4 półsyntetyczny

10W40 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
2 219.65 
zł
2 219.65
1 804.59 zł
(36.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 4T 15W50 SHELL ADVANCE AX7 1l 4T, API SM JASO MA-2 Półsyntetyczny

15W50 1l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.01 
zł
65.01
52.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

RAVENOL
Olej silnikowy 4T 25W40 RAVENOL 20l do silników stacjonarnych, API SL Syntetyczny

25W40 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
915.42 
zł
869.65
707.03 zł
(43.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 15W50 SILKOLENE PRO 4 20l 4T estrowy; opakowanie biodegradowalne, API SN JASO MA-2 Syntetyczny

15W50 20l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 018.29 
zł
1 019.28
828.68 zł
(50.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Street półsyntetyczny

10W40 60l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 114.48 
zł
2 652.40
2 156.42 zł
(44.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 60l 300V Factory Line syntetyczny

10W40 60l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
5 799.99 
zł
5 800.00
4 715.45 zł
(96.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W50 60l 5100 półsyntetyczny

15W50 60l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 480.00 
zł
2 480.00
2 016.26 zł
(41.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 4T 20W50 ORLEN Rider V-Twin 1l 4T, API SJ JASO MA-2 Mineralny

20W50 1l

API SJ
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
49.00 
zł
49.00
39.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W50 CASTROL Power 1 Ultimate 60l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny

10W50 60l

API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
2 543.00 
zł
2 543.00
2 067.48 zł
(42.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Race syntetyczny

10W40 60l

API SN SN+
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 600.00 
zł
3 600.00
2 926.83 zł
(60.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 10W40 LIQUI MOLY Optimal 4l 4T, API SN JASO MA-2 Mineralny

10W40 4l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
215.00 
zł
215.00
174.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 20W50 LIQUI MOLY Street 1l 4T, API SL JASO MA-2 Mineralny

20W50 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
75.01 
zł
75.01
60.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy LIM21726 10W50 4L STREET

10W50 4l

API SN+
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
310.00 
zł
310.00
252.03 zł
(77.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 60l Street race syntetyczny

5W40 60l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
3 800.00 
zł
3 800.00
3 089.43 zł
(63.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 15W50 MOTUL 300V Factory Line 60l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny

15W50 60l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
5 990.00 
zł
5 990.00
4 869.92 zł
(99.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W50 MOTUL 5100 208l 4T wzbogacony estrami, API SM JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W50 208l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
9 500.00 
zł
9 500.00
7 723.58 zł
(45.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Marine

RAVENOL
Olej do silników 4T 25W40 60l mineralny

25W40 60l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 884.11 
zł
1 789.91
1 455.21 zł
(29.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 4T 10W40 ELF Scooter 4 City 1l 4T, API SN Półsyntetyczny

10W40 1l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.44 
zł
40.44
32.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5100 4l 4T karton 16L (4Lx4 szt.); wzbogacony estrami, API SM JASO MA-2 Półsyntetyczny

10W40 4l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
772.02 
zł
772.00
627.64 zł
(193.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 7 z 9 następna