Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oleje silnikowe ACEA C2


RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API CF SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
2 868.35 
zł
2 724.93
2 215.39 zł
(45.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy VAL HYBRID C2 5W30 20L

5W30 20l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
982.78 
zł
933.64
759.06 zł
(46.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 5l Helix

5W30 5l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
319.39 
zł
306.61
249.28 zł
(61.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 4x5l Syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
725.33 
zł
637.57
518.35 zł
(31.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l SYNPOWER

5W30 208l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
10 822.36 
zł
10 281.25
8 358.74 zł
(49.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER ENV C2 0W30 208L

0W30 208l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 877.43 
zł
9 383.56
7 628.91 zł
(45.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 1l MAGNATEC

0W30 1l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.43 
zł
53.73
43.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC

5W30 4l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.61 
zł
197.01
160.17 zł
(49.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 1l MAGNATEC

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.91 
zł
55.93
45.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 5l Special TEC F

0W30 5l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
471.05 
zł
405.10
329.35 zł
(81.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 0W30 1l Helix

0W30 1l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
85.34 
zł
81.92
66.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 0W30 4l Helix

0W30 4l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
268.90 
zł
258.15
209.88 zł
(64.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 1l Mobil 1 syntetyczny

0W30 1l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.03 
zł
67.11
54.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 4l Mobil 1 syntetyczny

0W30 4l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
293.16 
zł
272.64
221.66 zł
(68.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 1l SYNPOWER

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.89 
zł
54.18
44.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 0W30 55l Helix

0W30 55l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 795.57 
zł
2 655.79
2 159.18 zł
(48.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l M-SUP syntetyczny

5W30 5l

API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
290.00 
zł
269.70
219.27 zł
(53.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 0W30 5l EVOLUTION

0W30 5l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
296.71 
zł
287.81
233.99 zł
(57.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 0W30 5l EVOLUTION

0W30 5l

API SN+
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
314.98 
zł
305.53
248.40 zł
(61.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 1l Quartz INEO

0W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
79.75 
zł
74.97
60.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
227.23 
zł
189.74
154.26 zł
(47.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 4l MAGNATEC

0W30 4l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
222.74 
zł
198.02
160.99 zł
(49.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 5l Quartz INEO

0W30 5l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
1 szt.
Cena katalogowa  
340.16 
zł
319.75
259.96 zł
(63.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W30 60l MAGNATEC

0W30 60l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 462.77 
zł
2 312.54
1 880.11 zł
(38.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

GULF
Olej silnikowy FORMULA 0W30

0W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
35.93 
zł
35.93
29.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l Molygen

5W30 205l

API SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
8 173.30 
zł
7 674.73
6 239.62 zł
(37.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l TopTec 4310

0W30 60l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 038.10 
zł
3 791.78
3 082.75 zł
(63.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l Special TEC F

0W30 60l

API SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
3 554.00 
zł
3 337.20
2 713.17 zł
(55.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 20l Mobil 1 syntetyczny

0W30 20l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 132.71 
zł
1 076.08
874.86 zł
(53.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 20l Mobil 1 syntetyczny

0W30 20l

API SL
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 408.79 
zł
1 338.35
1 088.09 zł
(66.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026
poprzednia 6 z 7 następna