Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Pojemność (l)
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Oleje silnikowe API Sm
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l SYNPOWER
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
258.00
zł 215.43
175.15 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP
API SL CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
199.26
zł 169.97
138.19 zł
(42.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 4l MAXLIFE
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
172.35
zł 143.91
117.00 zł
(35.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l MAXLIFE
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
210.35
zł 175.64
142.80 zł
(35.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 4l SYNPOWER
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
216.59
zł 180.86
147.04 zł
(45.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.17
zł 37.71
30.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
160.36
zł 145.12
117.98 zł
(29.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l Mobil 1 syntetyczny
API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
274.52
zł 230.33
187.26 zł
(57.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l M-SUP
API SL CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.19
zł 47.85
38.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ALL CLIMATE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
287.20
zł 239.81
194.97 zł
(47.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP
API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
51.76
zł 48.13
39.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 1l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.15
zł 31.81
25.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP
API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
209.11
zł 194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
160.13
zł 144.92
117.82 zł
(28.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER
API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.42
zł 52.95
43.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 4l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
180.96
zł 163.76
133.14 zł
(40.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 4l ULTRA FORCE
API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
131.77
zł 119.25
96.95 zł
(29.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 15W40 1l M-SUP
API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.53
zł 42.35
34.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny
API SP SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.26
zł 68.13
55.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 31.83
25.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 5l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
360.88
zł 335.62
272.86 zł
(67.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5100 1l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.69
zł 59.70
48.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
289.65
zł 269.38
219.01 zł
(67.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny
API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
76.95
zł 71.56
58.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.61
zł 43.09
35.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny
API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
79.58
zł 74.01
60.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
218.71
zł 197.93
160.92 zł
(39.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W40 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
219.83
zł 198.94
161.74 zł
(39.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
196.03
zł 196.00
159.35 zł
(49.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W40 4l MaxExpert
API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
197.07
zł 189.19
153.81 zł
(47.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 6
następna