Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe API Ch-4 VOLVO S40 II (544) D4

Wyświetlamy dla Ciebie:

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 208l DELVAC syntetyczny

10W40 208l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2 A2
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 687.99 
zł
5 130.56
4 171.19 zł
(24.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 5l RIMULA

5W30 5l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.36 
zł
291.04
236.62 zł
(58.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 20W50 SILKOLENE V-Twin 4l 4T opakowanie biodegradowalne; polecany do cruiserów z dużymi silnikami V-twin, API CH-4; SJ JASO MA-2 Mineralny

20W50 4l

API CH-4 SJ
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.27 
zł
209.27
170.14 zł
(52.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W30 20L

10W30 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
524.51 
zł
487.79
396.58 zł
(24.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 208l

15W40 208l

API SL CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 854.46 
zł
3 503.70
2 848.54 zł
(16.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 10W30 208l DELVAC syntetyczny

10W30 208l

API SP SM SN CG-4 CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 174.05 
zł
5 568.98
4 527.63 zł
(26.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 334.10 
zł
4 091.40
3 326.34 zł
(19.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR EXTREME

10W40 205l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4
ACEA A3 B4 B3 E4 E7 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 170.75 
zł
4 757.09
3 867.55 zł
(23.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 200l HERCULES

15W40 200l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 354.09 
zł
3 022.04
2 456.94 zł
(15.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 208l RUBIA OPTIMA

10W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 027.25 
zł
5 545.06
4 508.18 zł
(26.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 208l RUBIA OPTIMA syntetyczny

10W30 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 499.73 
zł
5 979.74
4 861.58 zł
(28.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 20l

5W40 20l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
572.85 
zł
540.77
439.65 zł
(27.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l RUBIA OPTIMA

5W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 021.26 
zł
6 459.55
5 251.67 zł
(31.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 200l HERCULES

10W40 200l

API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 011.50 
zł
3 614.36
2 938.50 zł
(18.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 60l HERCULES

15W40 60l

API SM CG-4 CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 398.57 
zł
1 260.11
1 024.48 zł
(21.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 208l DELVAC syntetyczny

15W40 208l

API SP SL CF SM SN CG-4 CH-4 CF-4 CI-4 CF-2 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
6 010.10 
zł
5 421.11
4 407.41 zł
(26.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 60l

5W40 60l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 507.94 
zł
1 423.50
1 157.32 zł
(23.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 208l

5W40 208l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 311.21 
zł
4 069.79
3 308.77 zł
(19.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 55l RIMULA

10W40 55l

API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 025.24 
zł
1 863.23
1 514.82 zł
(33.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 200l HERCULES

15W40 200l

API SM CG-4 CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
4 387.39 
zł
3 953.04
3 213.85 zł
(19.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 60l ULTOR EXTREME

10W40 60l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 610.73 
zł
1 481.88
1 204.78 zł
(24.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 205l ULTOR

15W40 205l

API SL CG-4 CH-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
3 698.78 
zł
3 402.88
2 766.57 zł
(16.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 208l

10W40 208l

API SL CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
4 401.25 
zł
4 000.73
3 252.63 zł
(19.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 60l DELVAC syntetyczny

15W40 60l

API SP SL CF SM SN CG-4 CH-4 CF-4 CI-4 CF-2 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 835.44 
zł
1 655.57
1 345.99 zł
(27.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 200l HERCULES

10W40 200l

API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 799.28 
zł
4 324.15
3 515.57 zł
(21.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 60l ULTOR

15W40 60l

API SL CG-4 CH-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
1 138.24 
zł
1 047.19
851.37 zł
(17.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR

10W40 20l

API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
604.54 
zł
556.18
452.18 zł
(27.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 20l DELVAC

5W40 20l

API CG-4 CH-4 CI-4+
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 117.11 
zł
1 007.63
819.21 zł
(50.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W30 208

10W30 208l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
4 529.56 
zł
4 212.49
3 424.79 zł
(20.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR

10W40 205l

API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
5 423.53 
zł
4 989.64
4 056.62 zł
(24.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 5 z 6 następna