DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe API Ci-4 Agro DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l TURDUS
API CI-4
ACEA E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
160.40
zł 147.58
119.98 zł
(29.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l AGRIFARM
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
241.09
zł 217.71
177.00 zł
(43.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
SHELL
Olej silnikowy 15W40 20l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
652.45
zł 600.25
488.01 zł
(30.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 15W40 5l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
222.93
zł 205.09
166.74 zł
(41.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 5l RIMULA
API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
268.13
zł 246.68
200.55 zł
(49.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W30 20l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
744.38
zł 684.83
556.77 zł
(34.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 20l ALL FLEET
API CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
489.48
zł 450.35
366.14 zł
(22.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 5l RIMULA
API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
254.51
zł 234.16
190.37 zł
(46.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 15W40 5l TEKMA
API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
176.68
zł 143.64
116.78 zł
(28.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l PROFLEET
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
621.26
zł 571.56
464.68 zł
(28.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 10W40 20l RIMULA
API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
736.46
zł 677.52
550.83 zł
(33.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l ALL FLEET
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
187.59
zł 187.56
152.49 zł
(37.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 15W40 20l RIMULA
API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
633.84
zł 583.13
474.09 zł
(29.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 15W40 5l RIMULA
API CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
214.03
zł 196.91
160.09 zł
(39.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 15W40 5L
API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
176.36
zł 171.07
139.08 zł
(34.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l DELVAC syntetyczny
API CF CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
146.31
zł 134.60
109.43 zł
(33.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 5l HERCULES
API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
194.35
zł 159.57
129.73 zł
(31.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 20l HERCULES
API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
531.36
zł 478.75
389.23 zł
(23.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 15W40 5l HERCULES
API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
150.11
zł 123.23
100.19 zł
(24.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 15W40 20l TEKMA
API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
520.39
zł 466.78
379.50 zł
(23.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l ALL FLEET
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
571.43
zł 525.71
427.41 zł
(26.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 20l TURDUS
API CI-4
ACEA E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
507.61
zł 466.99
379.67 zł
(23.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 5l HERCULES
API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
168.60
zł 138.41
112.53 zł
(27.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W40 20l HERCULES
API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
475.26
zł 428.21
348.14 zł
(21.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 5l ALL FLEET
API CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
163.28
zł 163.27
132.74 zł
(32.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 15W40 20l HERCULES
API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
401.35
zł 361.62
294.00 zł
(18.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHELL
Olej silnikowy 15W40 209l RIMULA
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6 037.85
zł 5 554.82
4 516.11 zł
(26.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l ALL FLEET
API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
573.02
zł 527.18
428.60 zł
(26.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 20l
API SL CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
414.58
zł 376.86
306.39 zł
(18.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 5l AGRIFARM
API SL CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
217.35
zł 196.27
159.57 zł
(39.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 6
następna