Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Pojemność (l)
Nazwa
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Oleje silnikowe 5l
ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION
API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
256.36
zł 248.67
202.17 zł
(49.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 5l TopTec 4310
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
527.93
zł 454.02
369.12 zł
(90.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Longtime High Tech
API CF SM
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
428.03
zł 368.10
299.27 zł
(73.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W20 5l M-SUP syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
265.79
zł 226.71
184.32 zł
(45.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 15W40 5l EVOLUTION
API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
198.94
zł 192.97
156.89 zł
(38.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
266.80
zł 258.79
210.40 zł
(51.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 5l Special TEC V
ACEA B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
428.03
zł 368.10
299.27 zł
(73.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 5l Synthoil Longtime
API CF SM
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
442.30
zł 380.38
309.25 zł
(76.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 5l TITAN syntetyczny
API SP ILSAC GF-6A RC ILSAC GF-5 SN+
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
407.43
zł 403.35
327.93 zł
(80.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE MAZDA
Olej silnikowy 5W30 5l DEXELIA ULTRA
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
322.84
zł 322.84
262.47 zł
(64.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 5l QUARTZ XTRA
API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
299.48
zł 281.51
228.87 zł
(56.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 5l AGRIFARM
API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
223.20
zł 201.55
163.86 zł
(40.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 3 SZTUK
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l REVLINE
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
539.98
zł 488.68
397.30 zł
(32.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 5l RUBIA TIR
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
218.67
zł 198.34
161.25 zł
(39.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l
API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
198.31
zł 174.32
141.72 zł
(34.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l Cleansynto
API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
310.97
zł 262.76
213.63 zł
(52.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W30 5l TITAN
API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA A5 B5 C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
384.04
zł 380.21
309.11 zł
(76.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special Tec DX1
API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
385.13
zł 331.20
269.27 zł
(66.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l
API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
788.65
zł 693.23
563.60 zł
(34.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 20W50 5l OLDTIMER
API SE
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
449.47
zł 379.80
308.78 zł
(75.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l SUPEROL
API SC CB
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
147.66
zł 135.85
110.45 zł
(27.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 15W40 5l
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
324.89
zł 324.89
264.14 zł
(64.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l TITAN
API CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
301.42
zł 272.19
221.29 zł
(54.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE MAZDA
Olej silnikowy 5W30 5l DEXELIA ULTRA DPF
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
286.97
zł 286.97
233.31 zł
(57.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l
API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
794.00
zł 697.93
567.42 zł
(34.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej do prowadnic łańcucha JASOL AGRIGARDEN 5l
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
128.30
zł 117.27
95.34 zł
(23.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100
API SP
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
462.87
zł 365.67
297.29 zł
(73.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE
API CF SM SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
160.36
zł 145.12
117.98 zł
(29.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 20W50 5l Lubro
API CC SF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
144.23
zł 132.69
107.88 zł
(26.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE JOHN DEERE
Olej silnikowy 15W40 5l Plus-50 II
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
211.15
zł 211.15
171.67 zł
(42.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
7 z 16
następna