MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D
Filtry
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe Agro MINI MINI PACEMAN (R61) Cooper D
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR półsyntetyczny
API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
586.02
zł 539.13
438.32 zł
(26.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR
API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
604.54
zł 556.18
452.18 zł
(27.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W30 20l ULTOR
API SN CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
820.39
zł 754.75
613.62 zł
(37.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 20l TITAN
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
769.39
zł 704.77
572.98 zł
(35.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 30 1l LUX mineralny
API SA
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.62
zł 31.32
25.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 5l TITAN
API SL CI-4
ACEA A3 B3 E7 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
225.09
zł 203.26
165.25 zł
(40.65 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 20W50 5l Diesel
API CG-4
ACEA E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
173.82
zł 159.91
130.01 zł
(31.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l TITAN
API CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7 929.16
zł 7 263.11
5 904.97 zł
(35.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l HERCULES
API CK-4
ACEA E11 E7 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5 158.04
zł 4 647.40
3 778.37 zł
(23.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy RUBIA OPTIMA 5W20
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8 897.09
zł 8 185.33
6 654.74 zł
(39.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 209l Spirax syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11 510.22
zł 10 589.40
8 609.27 zł
(50.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej łańcuchowy 205l PILAROL
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
4 097.12
zł 3 769.35
3 064.51 zł
(18.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELF
Olej silnikowy 2T 30 ELF Garden 1l 2T do kosiarek i innych urządzeń ogrodowych, API TC
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
47.04
zł 47.04
38.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV1 10W30 208
API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CE
ACEA E7 E3 E5 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4 529.56
zł 4 212.49
3 424.79 zł
(20.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l AGRO
API SN CK-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
241.30
zł 222.00
180.49 zł
(44.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 5W20 20l ULTOR
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
876.94
zł 806.78
655.92 zł
(40.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR
API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5 423.53
zł 4 989.64
4 056.62 zł
(24.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Olej silnikowy 15W40 200l REVFARM
API SL CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 820.26
zł 3 442.06
2 798.42 zł
(17.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l REVFARM
API CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 678.76
zł 3 314.55
2 694.76 zł
(16.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Olej silnikowy 10W 209l RIMULA
API CF
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
6 132.73
zł 5 642.11
4 587.08 zł
(27.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Olej silnikowy 5W30 209l RIMULA
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
8 713.06
zł 8 016.02
6 517.09 zł
(38.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 208l TRACTAGRI
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
5 183.52
zł 4 768.83
3 877.10 zł
(22.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 20l CRB Turbo
API CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
537.99
zł 500.33
406.77 zł
(25.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W40 5L
API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
192.77
zł 186.98
152.02 zł
(37.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W20 208l
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7 381.03
zł 6 709.35
5 454.76 zł
(32.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 209l Spirax
API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7 620.85
zł 7 011.18
5 700.15 zł
(33.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W30 208l
API SN CJ-4
ACEA E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7 007.04
zł 6 369.40
5 178.37 zł
(30.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE CLAAS
Olej silnikowy 5W30 20l AGRIMOT ULTRATEC FE
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
1 000.17
zł 1 000.17
813.15 zł
(47.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ORLEN
Olej silnikowy 15W40 20l Diesel 2 HPDO
API CG-4
ACEA E3 E2
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
455.06
zł 418.66
340.37 zł
(20.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 5l VECTON
API CJ-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
201.94
zł 195.88
159.25 zł
(39.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
12 z 15
następna