Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe Norma: Vw 502.00 FIAT FREEMONT (345_) 2.4

Wyświetlamy dla Ciebie:

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ULTRA FORCE

5W30 60l

API CF SM SN
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 049.52 
zł
1 934.75
1 572.97 zł
(32.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy Cleansynto 5W40

5W40 10l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
633.54 
zł
535.33
435.23 zł
(53.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN SUP.5W40 60L

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 274.45 
zł
2 201.68
1 789.98 zł
(36.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 60l 8100

5W40 60l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 232.07 
zł
2 130.22
1 731.89 zł
(35.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l SYNPOWER

5W30 60l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 578.40 
zł
2 449.48
1 991.45 zł
(40.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
ZESTAW 3 SZTUK

REVLINE
Olej silnikowy 5W40 3x4l ULTRA FORCE

5W40 4l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
520.46 
zł
471.02
382.94 zł
(39.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W40 60l Quartz

5W40 60l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 965.52 
zł
1 867.30
1 518.13 zł
(31.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 208l

5W30 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 112.04 
zł
4 825.77
3 923.39 zł
(23.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 60l SYNPOWER

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 291.91 
zł
2 177.31
1 770.17 zł
(36.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W40 5l Synthoil Energy

0W40 5l

API CF SM
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
456.72 
zł
392.79
319.34 zł
(78.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 20l M-SUP

5W40 20l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
906.83 
zł
861.49
700.40 zł
(43.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W40 1l SYNPOWER

0W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.34 
zł
70.41
57.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 1l Synthoil Longtime

0W30 1l

API CF SM
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
104.09 
zł
89.52
72.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Racing Super Performance

5W30 4l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
494.29 
zł
494.29
401.86 zł
(123.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 5W40 55l Helix syntetyczny

5W40 55l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 070.36 
zł
1 966.84
1 599.06 zł
(35.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 208l półsyntetyczny

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 092.91 
zł
3 863.71
3 141.23 zł
(18.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W40 60l Quartz

5W40 60l

API SP CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 259.09 
zł
2 146.14
1 744.83 zł
(35.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W40 200l ULTRA FORCE

5W40 200l

API SL CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 253.68 
zł
4 015.48
3 264.62 zł
(20.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W30 4l Cleansynto

0W30 4l

API SM
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
345.95 
zł
292.32
237.66 zł
(73.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 205l TopTec 4200

5W30 205l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 565.70 
zł
10 860.20
8 829.43 zł
(52.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 482.93 
zł
2 331.46
1 895.50 zł
(38.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l EDGE

5W30 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 171.02 
zł
8 611.59
7 001.29 zł
(41.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 526.54 
zł
1 441.06
1 171.59 zł
(24.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 200l ULTRA FORCE

5W30 200l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 840.14 
zł
5 513.09
4 482.19 zł
(27.57 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 60l EVOLUTION

5W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 337.44 
zł
2 220.57
1 805.34 zł
(37.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 60l

5W40 60l

API SN CJ-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 433.56 
zł
1 353.28
1 100.23 zł
(22.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 60l 8100

5W30 60l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 572.15 
zł
2 443.54
1 986.62 zł
(40.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 0W30 4l EVOLUTION

0W30 4l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
232.06 
zł
225.10
183.01 zł
(56.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ULTRA FORCE

5W30 60l

API CF SM SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 397.61 
zł
1 319.35
1 072.64 zł
(21.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Oleje sportowe

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l Racing Super Performance

5W30 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
614.14 
zł
614.14
499.30 zł
(122.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 7 z 11 następna