Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe Norma: Dtfr 15c110 BYD e2 EV

Wyświetlamy dla Ciebie:
  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l PROFLEET

5W30 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 745.28 
zł
6 205.66
5 045.25 zł
(29.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy TEKMA ULTIMA 5W30 LS 60L

5W30 60l

API SN CK-4
ACEA E11 E7 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 211.04 
zł
1 983.30
1 612.44 zł
(33.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 10W40 209l RIMULA

10W40 209l

ACEA E6 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 730.71 
zł
6 192.25
5 034.35 zł
(29.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 5l ULTOR

10W40 5l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.00 
zł
227.92
185.30 zł
(45.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 208l RUBIA OPTIMA

10W40 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 849.24 
zł
5 381.30
4 375.04 zł
(25.87 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 205l TITAN

5W30 205l

API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 622.45 
zł
7 898.16
6 421.27 zł
(38.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 60l AGRIFARM

10W40 60l

API CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 416.61 
zł
2 213.61
1 799.68 zł
(36.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W30 20l TITAN

10W30 20l

API SN CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
905.29 
zł
829.25
674.19 zł
(41.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l AGRIFARM

10W40 205l

API CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 516.02 
zł
5 968.67
4 852.58 zł
(29.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 20l TITAN

10W40 20l

API CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
773.67 
zł
708.68
576.16 zł
(35.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 208l RUBIA OPTIMA

10W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 027.25 
zł
5 545.06
4 508.18 zł
(26.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W30 208l RUBIA OPTIMA syntetyczny

10W30 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 499.73 
zł
5 979.74
4 861.58 zł
(28.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l RUBIA OPTIMA

5W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 021.26 
zł
6 459.55
5 251.67 zł
(31.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 205l TITAN

10W40 205l

API CI-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 278.51 
zł
6 667.12
5 420.42 zł
(32.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 205l ULTOR

10W40 205l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 852.57 
zł
5 298.22
4 307.50 zł
(25.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR

10W40 20l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
652.31 
zł
598.89
486.90 zł
(29.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W30 205l TITAN

10W30 205l

API SN CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
8 504.74 
zł
7 790.34
6 333.61 zł
(38.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 20l TITAN

5W30 20l

API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
912.09 
zł
835.48
679.25 zł
(41.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy TRACTAGRI 10W40 HDZ 208L

10W40 208l

API SN CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
5 319.74 
zł
4 894.16
3 978.99 zł
(23.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W30 200l HERCULES

10W30 200l

API CK-4
ACEA E11 E7 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 158.04 
zł
4 647.40
3 778.37 zł
(23.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 5l TITAN

5W30 5l

API CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
315.36 
zł
284.77
231.52 zł
(56.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 5l RIMULA

5W30 5l

ACEA E7 E6
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
301.87 
zł
277.72
225.79 zł
(55.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 60l ULTOR

10W40 60l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 948.44 
zł
1 792.57
1 457.37 zł
(29.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W30 20l

10W30 20l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 287.48 
zł
1 184.48
962.99 zł
(59.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 2 z 2