Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe Norma: Man 3275 KIA CEED (CD) 1.6

Wyświetlamy dla Ciebie:
  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MOTUL
Olej silnikowy 15W40 5l TEKMA

15W40 5l

API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
187.86 
zł
152.73
124.17 zł
(30.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l ALL FLEET

10W40 5l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
187.59 
zł
187.56
152.49 zł
(37.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

MOTUL
Olej do silników 4T 15W40 5l mineralny

15W40 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
277.11 
zł
277.11
225.29 zł
(55.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

MOTUL
Olej do silników 4T 10W40 5l półsyntetyczny

10W40 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
208.83 
zł
208.83
169.78 zł
(41.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 5l HERCULES

10W40 5l

API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
188.58 
zł
154.83
125.88 zł
(30.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 20l HERCULES

10W40 20l

API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
529.65 
zł
477.22
387.98 zł
(23.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 20l HERCULES

15W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
379.73 
zł
342.14
278.16 zł
(17.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 5l HERCULES

15W40 5l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
146.27 
zł
120.08
97.63 zł
(24.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 20l ALL FLEET

10W40 20l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
571.43 
zł
525.71
427.41 zł
(26.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 5l HERCULES

10W40 5l

API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
166.30 
zł
136.53
111.00 zł
(27.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W40 20l TEKMA

15W40 20l

API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
531.63 
zł
476.87
387.70 zł
(23.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 20l TEKMA półsyntetyczny

10W40 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
579.67 
zł
519.97
422.74 zł
(26.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 20l HERCULES

10W40 20l

API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
453.99 
zł
409.05
332.56 zł
(20.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W40 60l TEKMA

15W40 60l

API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 593.17 
zł
1 429.08
1 161.85 zł
(23.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 60l TEKMA półsyntetyczny

10W40 60l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 697.13 
zł
1 522.32
1 237.66 zł
(25.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 20l RUBIA TIR

15W40 20l

API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
567.39 
zł
522.00
424.39 zł
(26.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 5l RUBIA TIR

15W40 5l

API CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
218.67 
zł
198.34
161.25 zł
(39.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 20l TRACTAGRI

15W40 20l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
597.80 
zł
549.98
447.14 zł
(27.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 20l

15W40 20l

API SL CG-4 CH-4 CF-4 CI-4
ACEA A3 B4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
414.36 
zł
376.65
306.22 zł
(18.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 20l ULTOR EXTREME

10W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4
ACEA A3 B4 B3 E4 E7 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
572.92 
zł
527.09
428.53 zł
(26.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 20l

10W40 20l

API SL CH-4 CI-4 CI-4+
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
435.42 
zł
395.80
321.79 zł
(19.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 15W40 5l TRACTAGRI

15W40 5l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
218.71 
zł
198.36
161.27 zł
(39.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W40 208l TEKMA

15W40 208l

API CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 850.81 
zł
4 351.17
3 537.54 zł
(20.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 208l TEKMA półsyntetyczny

10W40 208l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 721.17 
zł
4 234.89
3 443.00 zł
(20.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 5l ULTOR EXTREME

10W40 5l

API SL CF CG-4 CH-4 CF-4
ACEA A3 B4 B3 E4 E7 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
228.77 
zł
210.47
171.11 zł
(42.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 20l HERCULES

15W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4
ACEA A3 B4 E7 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.66 
zł
372.71
303.02 zł
(18.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL FLEET

10W40 208l

API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 220.40 
zł
4 802.77
3 904.69 zł
(23.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 20l

15W40 20l

API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA A3 B4 E7 E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
415.01 
zł
377.25
306.71 zł
(18.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 60l HERCULES

10W40 60l

API CH-4 CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 247.18 
zł
1 123.72
913.59 zł
(18.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 60l HERCULES

10W40 60l

API SL CG-4 CH-4 CI-4
ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 356.37 
zł
1 222.09
993.57 zł
(20.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 2 następna