Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Pojemność (l)
Nazwa
OEM specyfikacja
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Oleje silnikowe
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 1l SYNPOWER
API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
96.21
zł 80.33
65.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER
API SN RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
81.68
zł 68.20
55.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL 7100 1l 4T estrowy, API SN Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
104.99
zł 105.01
85.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 20W50 5l VR1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
372.85
zł 311.33
253.11 zł
(62.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 1l Synthoil High Tech
API CF SM
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
101.19
zł 87.02
70.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 20W50 1l CLASSIC
API SG CF-4
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
35.37
zł 33.96
27.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l ALL FLEET
API SL CH-4 CI-4
ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
187.59
zł 187.56
152.49 zł
(37.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l HYBRID
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
380.84
zł 318.00
258.54 zł
(63.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 15W50 MOTUL 7100 4l 4T estrowy, API SN JASO MA-2 Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
349.02
zł 349.00
283.74 zł
(87.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL Scooter Expert 1l 4T, API SM; SP JASO MA Półsyntetyczny
API SP SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
68.78
zł 68.79
55.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l M-SUP syntetyczny
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
58.65
zł 54.54
44.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
367.91
zł 307.20
249.76 zł
(61.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 4T 5W40 CASTROL Power 1 Ultimate 1l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
69.50
zł 69.50
56.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W50 2l 300V COMP syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
247.83
zł 247.83
201.49 zł
(123.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W30 MOTUL Scooter Power 1l 4T, API SL; SM; SN; SP JASO MB Syntetyczny
API SP SL SM SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
69.93
zł 69.90
56.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 20W50 MOTUL 5100 1l 4T wzbogacony estrami, API SP JASO MA-2 Półsyntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
64.02
zł 64.00
52.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4410
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
399.74
zł 343.77
279.49 zł
(68.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100
API SP
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
462.28
zł 365.20
296.91 zł
(73.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 4T 10W50 CASTROL Power 1 Racing 4l 4T, API SP JASO MA-2 Syntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
210.00
zł 210.00
170.73 zł
(52.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 15W60 MOTUL 300V Off Road 4l 4T estrowy >JASO MA2 Syntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
399.02
zł 399.00
324.39 zł
(99.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. FR 5W30 1L PL
API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
42.51
zł 37.37
30.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL 5000 4l 4T Półsyntetyczny
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
184.98
zł 185.00
150.41 zł
(46.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 5l Special TEC F ECO
API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
413.72
zł 355.80
289.27 zł
(71.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W50 MOTUL 5100 4l 4T wzbogacony estrami, API SM JASO MA-2 Półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
259.01
zł 259.00
210.57 zł
(64.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 4l USVO
API ILSAC GF-7A SQ
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
478.33
zł 404.19
328.61 zł
(101.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe
MOTUL
Olej silnikowy 5W30 2l 300V POWER syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
249.87
zł 249.87
203.15 zł
(124.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Olej silnikowy 4T 10W40 MOTUL Scooter Expert 1l 4T, API SP JASO MB Półsyntetyczny
API SP
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
69.81
zł 69.80
56.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 4l SYNPOWER
API SP
ACEA A1 B1 A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
322.43
zł 269.23
218.89 zł
(67.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 1l
API SP ILSAC GF-6A RC SN+
ACEA C5-21 C6-21
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
50.59
zł 44.46
36.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W20 5l VECTON
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
243.63
zł 236.32
192.13 zł
(47.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
12 z 82
następna