Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Linia produktowa

Przeznaczenie

Klasa oleju

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe


Marine

RAVENOL
Olej do silników 4T 25W40 20l mineralny

25W40 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
924.07 
zł
877.88
713.72 zł
(43.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 60l TopTec 4300

5W30 60l

ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
3 373.30 
zł
3 167.53
2 575.23 zł
(52.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 60l Special TEC AA

5W20 60l

API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
2 808.48 
zł
2 637.17
2 144.04 zł
(43.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l 8100

5W30 208l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
9 232.77 
zł
8 771.13
7 131.00 zł
(42.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 40 5l OLDTIMER

40 5l

API SB
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
453.24 
zł
382.99
311.37 zł
(76.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SCOTTOILER
Olej specjalny SCOTTOILER 0,25l do wysokich temperatur

0.25l

Przeznaczenie Motocykle
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
81.70 
zł
81.00
65.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy HTX 860 10W60 5L

10W60 5l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
542.13 
zł
542.13
440.76 zł
(108.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

RAVENOL
Olej silnikowy 4T 25W40 RAVENOL 10l do silników stacjonarnych ASTM D2896, FB-80813K, NMMA FC-W; FB-80813K, NMMA FC-W Mineralny

25W40 10l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
480.79 
zł
456.76
371.35 zł
(45.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 20l

5W40 20l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
572.85 
zł
540.77
439.65 zł
(27.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 20l

5W30 20l

API CK-4
ACEA E11 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
678.30 
zł
616.57
501.28 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy TITAN GT1 F.C23 5W30 205L

5W30 205l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
10 894.45 
zł
10 545.84
8 573.85 zł
(51.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 20l TopTec 4600

5W30 20l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
1 207.72 
zł
1 134.05
921.99 zł
(56.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 60l TopTec 6200

0W20 60l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
3 878.71 
zł
3 642.10
2 961.06 zł
(60.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l TopTec 4210

0W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
4 465.27 
zł
4 192.89
3 408.85 zł
(69.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 60l 8100

0W20 60l

API ILSAC GF-7A SQ RC
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
4 107.20 
zł
3 901.84
3 172.23 zł
(65.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 208l SPECIFIC

0W20 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
11 012.35 
zł
10 461.73
8 505.47 zł
(50.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W40 60l MaxExpert

5W40 60l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
2 128.05 
zł
2 021.64
1 643.61 zł
(33.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 30 205l SUPEROL

30 205l

API CC
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
3 742.99 
zł
3 443.54
2 799.63 zł
(16.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W30 20l ULTOR

10W30 20l

API CI-4 CJ-4
ACEA E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
692.06 
zł
636.70
517.64 zł
(31.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 20l Cleansynto

10W40 20l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
867.27 
zł
823.92
669.85 zł
(41.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W30 60l ULTRA FORCE

0W30 60l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
2 032.73 
zł
1 918.90
1 560.08 zł
(31.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 208l Quartz

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
5 502.29 
zł
5 227.18
4 249.74 zł
(25.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l RUBIA TIR

5W30 208l

ACEA E4 E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
7 481.82 
zł
6 883.28
5 596.16 zł
(33.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l Quartz

5W30 208l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
8 174.51 
zł
7 765.78
6 313.64 zł
(37.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy DELVAC 15W40

15W40 20l

API CF GL-4 CF-4 SF
Przeznaczenie Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
8 szt.
Cena katalogowa  
742.19 
zł
679.11
552.12 zł
(33.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 15W40 5l TITAN

15W40 5l

ACEA E7
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
234.32 
zł
211.58
172.02 zł
(42.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 60l

5W40 60l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 507.94 
zł
1 423.50
1 157.32 zł
(23.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 1l SYNPOWER

0W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
83.17 
zł
69.45
56.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 1l SUPEROL

15W40 1l

API CC
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
36.58 
zł
33.65
27.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l RUBIA OPTIMA

5W30 208l

API CH-4 CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E4 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 021.26 
zł
6 459.55
5 251.67 zł
(31.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 54 z 82 następna