Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Linia produktowa

Przeznaczenie

Klasa oleju

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe


SHELL
Olej silnikowy 0W30 209l Helix

0W30 209l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
9 935.61 
zł
9 438.82
7 673.84 zł
(45.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 209l RIMULA

5W30 209l

API FA-4 SN
ACEA F01
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 500.99 
zł
7 820.91
6 358.46 zł
(37.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

SHELL
Olej silnikowy Helix 5W30

5W30 209l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
6 074.56 
zł
5 770.84
4 691.74 zł
(27.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Oleje sportowe

SHELL
Olej silnikowy 10W60 4l Helix

10W60 4l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
278.24 
zł
267.11
217.16 zł
(66.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe

SHELL
Olej silnikowy 10W60 20l Helix

10W60 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 197.52 
zł
1 137.64
924.91 zł
(56.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SHELL
Olej silnikowy 0W30 1l Helix

0W30 1l

Przeznaczenie Osobowe Motocykle
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
64.28 
zł
64.28
52.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W30 20l Quartz INEO

0W30 20l

API SN+
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
988.90 
zł
939.45
763.78 zł
(46.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l RUBIA OPTIMA syntetyczny

5W30 208l

API FA-4
ACEA F01
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 913.93 
zł
7 280.81
5 919.36 zł
(35.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 20l Quartz

5W30 20l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
904.00 
zł
858.80
698.21 zł
(42.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W12 1l Quartz INEO

0W12 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
9 szt.
Cena katalogowa  
106.22 
zł
99.85
81.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API CF SM SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
201.51 
zł
168.26
136.80 zł
(42.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER

5W30 5l

API CF SM SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
245.53 
zł
205.02
166.68 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API CF SM SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.98 
zł
46.74
38.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 5W40 C3 20L

5W40 20l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
958.65 
zł
910.72
740.42 zł
(45.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 208l ALL CLIMATE

5W40 208l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
7 398.47 
zł
7 028.55
5 714.27 zł
(33.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l MAXLIFE

10W40 208l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
6 875.34 
zł
6 531.57
5 310.22 zł
(31.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 208l PREMIUM BLUE

15W40 208l

API SP SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
7 997.64 
zł
7 357.84
5 981.98 zł
(35.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER ENV C2 0W30 20L

0W30 20l

API SP
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
941.12 
zł
894.06
726.88 zł
(44.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER

5W30 5l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
283.49 
zł
236.71
192.45 zł
(47.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l SYNPOWER

5W30 60l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
2 584.75 
zł
2 455.51
1 996.35 zł
(40.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
4 szt.
Cena katalogowa  
56.36 
zł
47.06
38.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30

5W30 20l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
962.43 
zł
914.31
743.34 zł
(45.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l SYNPOWER

5W30 208l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
9 193.08 
zł
8 733.43
7 100.35 zł
(41.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W30 5l SYNPOWER

0W30 5l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
294.88 
zł
246.22
200.18 zł
(49.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MST C3 5W40 20L

5W40 20l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 008.30 
zł
957.89
778.77 zł
(47.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MSTFE C2 0W30 20

0W30 20l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 191.64 
zł
1 132.06
920.37 zł
(56.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
253.13 
zł
211.36
171.84 zł
(42.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy VR1 RACING 10W60 208L

10W60 208l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
11 961.23 
zł
11 363.17
9 238.35 zł
(54.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W30

10W30 20l

API GL-4 CF-4 CI-4 SF
ACEA E7
Przeznaczenie Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
977.70 
zł
842.78
685.19 zł
(42.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 15W40

15W40 20l

API GL-4 CF-4 CI-4 SF
ACEA E3
Przeznaczenie Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
733.66 
zł
632.42
514.16 zł
(31.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 81 z 82 następna