FORD USA BRONCO samochód terenowy otwarty 2.7 4x4 (E5A, E5B, E5C, E5D, E9A, E9B, E7A, E7B, E1A,...

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

OEM specyfikacja

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Klasa oleju

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe FORD USA BRONCO samochód terenowy otwarty 2.7 4x4 (E5A, E5B, E5C, E5D, E9A, E9B, E7A, E7B, E1A,...

Wyświetlamy dla Ciebie:

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W40 5l TITAN

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
344.03 
zł
340.59
276.90 zł
(68.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy QUARTZ 5W30 I. FGO 60L

5W30 60l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 438.67 
zł
2 316.74
1 883.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 60l MAGNATEC

10W40 60l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 661.84 
zł
1 560.46
1 268.67 zł
(26.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 60l MAGNATEC

5W30 60l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 482.93 
zł
2 331.46
1 895.50 zł
(38.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 1l

15W40 1l

API CC SF
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.42 
zł
31.13
25.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l EDGE

5W30 208l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 171.02 
zł
8 611.59
7 001.29 zł
(41.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 5l TITAN

0W20 5l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
400.93 
zł
396.92
322.70 zł
(79.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 15W40 208l

15W40 208l

API SL CG-4 CH-4 CF-4
ACEA A3 B4 E7 E3
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 798.71 
zł
3 453.03
2 807.34 zł
(16.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 200l HERCULES

15W40 200l

API SL CF CG-4 CH-4
ACEA A3 B4 E7 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 762.19 
zł
3 389.73
2 755.88 zł
(16.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 208l Quartz INEO

5W30 208l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
10 491.35 
zł
9 966.78
8 103.07 zł
(47.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 60l SPECIFIC

5W30 60l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 786.86 
zł
2 659.76
2 162.41 zł
(44.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej hydrauliczny 100 20l REVLINE

100 20l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.59 
zł
374.71
304.64 zł
(18.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W20

5W20 20l

API SN
ACEA A1 B1
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 091.18 
zł
1 036.62
842.78 zł
(51.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 4l Cleansynto

5W40 4l

API CF
ACEA B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
369.92 
zł
312.58
254.13 zł
(78.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

OE YAMAHA
Olej do silników 4T 10W30 5l półsyntetyczny

10W30 5l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
238.31 
zł
190.58
154.94 zł
(38.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W30 60l Special TEC V

0W30 60l

ACEA B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 657.73 
zł
2 495.61
2 028.95 zł
(41.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Oleje sportowe

MOTUL
Olej silnikowy 15W50 20l 300V COMP syntetyczny

15W50 20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 312.22 
zł
2 312.22
1 879.85 zł
(115.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l TITAN

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 477.12 
zł
2 474.65
2 011.91 zł
(41.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 60l MOBILUBE

75W90 60l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 482.87 
zł
3 186.82
2 590.91 zł
(53.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy VECTON MULTICV2 10W30 20L

10W30 20l

API CG-4 CH-4 CD CC CF-4 CI-4 CJ-4 CE
ACEA E3 E5 E2 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
615.12 
zł
572.06
465.09 zł
(28.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W30 1l NGEN HYBRID

0W30 1l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
107.06 
zł
84.57
68.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 10W40 5l ULTOR

10W40 5l

API SN CI-4 CJ-4 CK-4
ACEA E11 E7 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.00 
zł
227.92
185.30 zł
(45.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 20l QUARTZ XTRA

0W20 20l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 020.11 
zł
969.10
787.89 zł
(48.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l ALL CLIMATE

5W30 208l

ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 693.12 
zł
7 308.46
5 941.84 zł
(35.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 60l Quartz INEO syntetyczny

5W30 60l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 250.68 
zł
2 138.15
1 738.33 zł
(35.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l REVLINE

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 637.18 
zł
1 545.50
1 256.50 zł
(25.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 15W40 5l ULTOR

15W40 5l

API SL CG-4 CH-4 SJ CI-4
ACEA E7 E3 E5
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
170.49 
zł
156.62
127.33 zł
(31.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 526.54 
zł
1 441.06
1 171.59 zł
(24.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l SPECIFIC

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
433.39 
zł
342.38
278.36 zł
(68.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 208l ALL FLEET

10W40 208l

API SN CH-4 CI-4 CJ-4 CI-4+ CK-4
ACEA E11 E7 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 116.42 
zł
4 707.10
3 826.91 zł
(22.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 46 z 82 następna