TESLA MODEL S 60
Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...
Cena
Producent
Pojemność (l)
Nazwa
Lepkość
Pojemność [l]
OEM specyfikacja
API
ACEA
Linia produktowa
Przeznaczenie
Klasa oleju
Sposób aplikacji
Technologia bazy
Oferta
Oleje silnikowe TESLA MODEL S 60
ORLEN
Olej do prowadnic łańcucha ORLEN PILAROL 1l biodegradowalny
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
45.71
zł 44.34
36.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 2T LIQUI MOLY OFF ROAD RACE 1l 2T, API TC JASO FD Syntetyczny
API TC
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
99.99
zł 99.99
81.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 4T CASTROL Power 1 Racing 1l 4T, API SN JASO MA-2 Syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
60.27
zł 60.27
49.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ELF
Olej silnikowy 10W40 60l Moto 4 Road półsyntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
1 895.55
zł 1 895.55
1 541.10 zł
(31.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 20l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 270.61
zł 1 270.61
1 033.02 zł
(63.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W50 60l Street race syntetyczny
API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
3 850.00
zł 3 850.00
3 130.08 zł
(64.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Olej silnikowy 20W50 60l 7100 syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
5 221.61
zł 5 221.60
4 245.20 zł
(87.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Olej silnikowy 5W40 60l Scooter Power syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
2 779.98
zł 2 780.00
2 260.16 zł
(46.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
OE YAMAHA
Olej do silników 4T 10W40 5l półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
254.02
zł 254.02
206.52 zł
(63.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ORLEN
Olej silnikowy 4T 10W40 ORLEN Rider 4l 4T, API SN JASO MA-2 Półsyntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
142.74
zł 142.74
116.05 zł
(35.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
RAVENOL
Olej do silników 4T 30 1l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
84.51
zł 84.51
68.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
REVLINE MOTO XXL
Olej silnikowy 10W40 200l ULTRA MOTO półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
4 527.48
zł 3 923.70
3 190.00 zł
(19.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REVLINE MOTO XXL
Olej silnikowy 10W40 60l ULTRA MOTO półsyntetyczny
API SM
Przeznaczenie Motocykle Quad
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
1 499.16
zł 1 499.00
1 218.70 zł
(24.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SILKOLENE
Olej silnikowy 4T 15W50 SILKOLENE COMP 4 20l 4T opakowanie biodegradowalne; wzbogacony estrami, API SN JASO MA-2 Półsyntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
950.10
zł 950.00
772.36 zł
(47.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SILKOLENE
Olej silnikowy 10W40 60l PRO 4 syntetyczny
API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
2 842.04
zł 2 842.04
2 310.60 zł
(47.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SILKOLENE
Olej silnikowy 20W50 60l Super 4 półsyntetyczny
API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
2 253.95
zł 2 127.90
1 730.00 zł
(35.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
RAVENOL
Olej silnikowy 15W40 10l mineralny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
594.82
zł 565.07
459.41 zł
(56.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W40 208l EDGE
API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
7 645.27
zł 7 178.91
5 836.51 zł
(34.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 0W30 208l EDGE
API SL CF
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
9 730.99
zł 9 137.40
7 428.78 zł
(43.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy MAGNATEC 0W20
API SP ILSAC GF-6
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
9 456.06
zł 8 879.23
7 218.89 zł
(42.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l VECTON
API CF CJ-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
4 632.57
zł 4 308.30
3 502.68 zł
(20.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W30 208l VECTON
API CJ-4
ACEA E11 E7 E6 E9
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
5 180.40
zł 4 817.77
3 916.89 zł
(23.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 208l VECTON
API CK-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
4 672.52
zł 4 345.44
3 532.88 zł
(20.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 20l CRB Multi
API SL CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
475.92
zł 442.60
359.84 zł
(22.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 5l CRB Multi
API SL CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
157.01
zł 152.30
123.82 zł
(30.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 15W40 208l CRB Multi
API SL CI-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
4 040.17
zł 3 757.35
3 054.76 zł
(18.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l VECTON
API CK-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
5 615.75
zł 5 222.64
4 246.05 zł
(25.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CASTROL
Olej silnikowy 5W30 5l VECTON
API CK-4
ACEA E11 E6 E9 E8
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
201.47
zł 195.43
158.89 zł
(39.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 4l MAGNATEC
API SN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
164.12
zł 145.90
118.62 zł
(36.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC
API SN
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Cena katalogowa  
46.04
zł 40.93
33.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
75 z 82
następna