Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe 0W20 5l

  • 1
  • 2
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

API SN SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
435.88 
zł
363.96
295.90 zł
(72.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
396.27 
zł
330.88
269.01 zł
(66.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 5l

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A RC SN+
ACEA C5-21 C6-21
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.67 
zł
223.86
182.00 zł
(44.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
419.81 
zł
350.54
284.99 zł
(70.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l SPECIFIC

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
414.50 
zł
327.45
266.22 zł
(65.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
390.32 
zł
325.91
264.97 zł
(65.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l 8100

0W20 5l

API SP
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
462.33 
zł
365.25
296.95 zł
(73.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l HYBRID

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
380.00 
zł
317.29
257.96 zł
(63.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l 8100

0W20 5l

API ILSAC GF-7A SQ RC
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
467.10 
zł
369.01
300.01 zł
(73.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOPAR
Olej silnikowy 0W20 5l MaxPro

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
345.48 
zł
328.21
266.84 zł
(65.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

API SP RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
372.28 
zł
310.86
252.73 zł
(62.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
367.91 
zł
307.20
249.76 zł
(61.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 5l MAGNATEC

0W20 5l

API SP
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
315.14 
zł
280.16
227.77 zł
(56.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 5l Mobil 1 syntetyczny

0W20 5l

API SL SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
386.88 
zł
330.01
268.30 zł
(66.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy RESTORE&PROTECT 0W20 5L

0W20 5l

API SQ
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.91 
zł
367.33
298.64 zł
(73.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l Special TEC AA

0W20 5l

API SN ILSAC GF-5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
385.16 
zł
331.24
269.30 zł
(66.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 0W20 5l EVOLUTION

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
362.35 
zł
351.47
285.75 zł
(70.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 5l MAGNATEC

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
301.14 
zł
267.71
217.65 zł
(53.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l TopTec 6600

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
456.56 
zł
392.64
319.22 zł
(78.53 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l TopTec 6610

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
427.99 
zł
368.08
299.25 zł
(73.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 5l USVO

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
550.38 
zł
465.06
378.10 zł
(93.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 5l TITAN

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
423.99 
zł
419.75
341.26 zł
(83.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 5l TITAN syntetyczny

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A RC ILSAC GF-5 SN+
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
407.43 
zł
403.35
327.93 zł
(80.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 5l QUARTZ XTRA

0W20 5l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
299.48 
zł
281.51
228.87 zł
(56.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l SPECIFIC

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
385.94 
zł
304.89
247.88 zł
(60.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 5l SYNPOWER

0W20 5l

API SP
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
408.32 
zł
340.94
277.19 zł
(68.19 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 5l VECTON

0W20 5l

Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
256.64 
zł
248.94
202.39 zł
(49.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l 8100

0W20 5l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
498.94 
zł
394.17
320.46 zł
(78.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 5l M-SUP syntetyczny

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
277.98 
zł
258.52
210.18 zł
(51.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 5l MAGNATEC

0W20 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.74 
zł
267.35
217.36 zł
(53.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 3 następna

Olej silnikowy 0W20 – idealny wybór do nowoczesnych silników  

Olej silnikowy 0W20 to produkt, który spełnia najwyższe wymagania współczesnych silników samochodowych. Dzięki niskiej lepkości zapewnia doskonałe smarowanie w szerokim zakresie temperatur, co przekłada się na optymalną ochronę silnika. Oleje silnikowe są klasyfikowane według norm API i ACEA, które określają ich właściwości oraz zastosowanie w różnych typach pojazdów. Olej 0W20 jest szczególnie zalecany do nowoczesnych pojazdów, w tym tych z silnikami benzynowymi i diesla, które wymagają olejów o wysokiej wydajności. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego ma kluczowe znaczenie dla pracy silnika i jego długowieczności.  

Co oznacza 0W20?  

Oznaczenie 0W20 odnosi się do lepkości oleju w różnych warunkach pracy silnika. „0W” wskazuje na doskonałą płynność oleju w niskich temperaturach, co ułatwia zimny start i minimalizuje zużycie elementów silnika. Z kolei „20” oznacza lepkość oleju w wysokich temperaturach, zapewniając optymalne smarowanie podczas intensywnej pracy silnika. Olej silnikowy 0W20 został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych silnikach benzynowych i diesla, które wymagają olejów o niskiej lepkości, aby zmniejszyć opory wewnętrzne i poprawić efektywność paliwową. Dzięki temu olej 0W20 sprawdza się zarówno w niskich temperaturach, jak i podczas pracy w wysokich temperaturach.  

Korzyści ze stosowania oleju silnikowego 0W20  

Stosowanie oleju 0W20 przynosi wiele korzyści dla Twojego samochodu. Dzięki niskiej lepkości olej szybko dociera do części silnika, zapewniając błyskawiczny rozruch nawet w ekstremalnych warunkach. Minimalizuje tarcie, co przekłada się na zmniejszenie zużycia paliwa i emisji spalin. Regularna wymiana oleju silnikowego, najlepiej w krótszych interwałach niż zaleca producent pojazdu, gwarantuje doskonałą ochronę silnika i długą żywotność. Pamiętaj, aby zawsze wymieniać olej razem z filtrem, co zapewni optymalną efektywność pracy silnika. Stosowanie oleju 0W20 pozwala na zmniejszenie oporów wewnętrznych, co pozytywnie wpływa na komfort jazdy i wydajność silnika.  

Zaawansowane technologie w oleju 0W20  

Każdy olej silnikowy 0W20 został opracowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które minimalizują zużycie części silnika i zapewniają doskonałe smarowanie. Syntetyczna baza oraz dodatki uszlachetniające gwarantują optymalną ochronę niezależnie od warunków pracy. Olej ten został zaprojektowany z myślą o silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa, turbodoładowaniem oraz dużym obciążeniem. Dzięki zastosowanym technologiom olej 0W20 spełnia wymagania norm API, ACEA, VW 508 00 i 509 00, a także Volvo VCC RBS0-2AE, co potwierdza jego wysoką jakość i niezawodność. Oczywiście wymienione specyfikacje producentów to tylko część z wielu. Dzięki temu bez trudu można dobrać porządny olej silnikowy 0W20, idealnie dopasowany do konkretnej jednostki napędowej. Tak czy inaczej: każdy olej 0W-20 sprzyja oszczędności paliwa i służy do smarowania i chłodzenia wysokowydajnych silników. 

Olej 0W20 – do jakich samochodów jest optymalny?  

Olej silnikowy 0W-20 jest zalecany do nowoczesnych pojazdów, w tym samochodów hybrydowych, benzynowych i diesla. Doskonale sprawdza się w silnikach wymagających niskiej lepkości, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizowaniu zużycia paliwa i emisji spalin. Olej SAE 0W-20 jest odpowiedni do samochodów produkowanych w ostatnich latach, które wymagają olejów o wyższej lepkości w wysokich temperaturach oraz doskonałej ochrony w niskich temperaturach. Zawsze warto sprawdzić instrukcję obsługi pojazdu, aby upewnić się, że olej 0W20 jest zgodny z wymaganiami producenta pojazdu. Jest odpowiedni do Twojego silnika. 

Gdzie kupić olej silnikowy 0W20?

Jesteś w odpowiednim miejscu, żeby kupić porządny olej OW20. Jesteś przecież w internetowym sklepie Inter Cars. Gwarantujemy najwyższą jakość i oryginalność produktów. Nasza oferta obejmuje między innymi syntetyczne oleje silnikowe 0W20. takich marek jak: Fuchs Oil, Valvoline, Mobil, Elf, Total, Shell, Chempioil, Liqui Moly, Comma czy Castrol. Oferujemy oleje silnikowe w kanistrach oraz w beczkach. Ta druga opcja polecana jest do serwisów, które szukają porządnego oleju z pewnego źródła. Bez względu na to, czy jesteś zwykłym kierowcom, czy profesjonalnym mechanikiem, z pewnością znajdziesz u nas olej silnikowy, który spełni Twoje oczekiwania. 

Sekcja FAQ – najczęściej zadawane pytania o olej silnikowy 0W20

Jakie są zalety stosowania oleju 0W20?  

Syntetyczny olej silnikowy 0W20 zapewnia doskonałe smarowanie w szerokim zakresie temperatur, minimalizuje zużycie paliwa i emisję spalin, a także chroni silnik przed zużyciem.  

Czy olej 0W20 nadaje się do silników hybrydowych?  

Tak, olej 0W20 jest idealny do silników hybrydowych, zapewniając optymalną ochronę i efektywność pracy w różnych warunkach.  

Jak często wymieniać olej 0W20?  

W teorii olej silnikowy 0W20 należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. W praktyce jednak warto zlecać wymianę częściej: najlepiej co 10-15 tysięcy kilometrów lub raz w roku.  

Czy olej 0W20 sprawdzi się w ekstremalnych warunkach?  

Tak, olej 0W20 został zaprojektowany z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach, zapewniając doskonałe smarowanie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.  

Dlaczego warto wybrać olej 0W20?  

Olej 0W20 to produkt wysokiej jakości, który spełnia normy API, ACEA oraz wymagania producentów samochodów, zapewniając optymalną ochronę silnika i jego długą żywotność.  

Olej 0W20 do jakich silników jest odpowiedni?  

Olej 0W2 jest polecany przede wszystkim nowoczesne silniki benzynowe, diesla oraz hybrydowe, które wymagają olejów o niskiej lepkości.  

Olej 0W20: jaki zakres temperatur?  

Olej 0W20 zakres temperatur obejmuje zarówno ekstremalnie niskie, jak i wysokie temperatury, zapewniając optymalne smarowanie w każdych warunkach.