Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Przeznaczenie

Sposób aplikacji

Technologia bazy

Oferta

Oleje silnikowe 0W20


VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W20

0W20 20l

API SP
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 006.88 
zł
956.53
777.67 zł
(47.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 1l QUARTZ XTRA

0W20 1l

API ILSAC GF-7A SQ
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.49 
zł
79.42
64.57 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 1l Cleansynto

0W20 1l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
93.31 
zł
78.84
64.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 0W20

0W20 20l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
848.01 
zł
805.61
654.97 zł
(40.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 5l Special TEC V

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
442.32 
zł
380.39
309.26 zł
(76.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 1l TITAN

0W20 1l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
91.77 
zł
90.85
73.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 60l EDGE

0W20 60l

ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 333.79 
zł
3 130.44
2 545.07 zł
(52.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 1l SPECIFIC

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
112.68 
zł
89.02
72.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 1l TITAN

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.63 
zł
100.61
81.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 208l GTX

0W20 208l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 133.43 
zł
6 698.30
5 445.77 zł
(32.20 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l M-SUP syntetyczny

0W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.74 
zł
55.56
45.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

RAVENOL
Olej silnikowy Cleansynto 0W20

0W20 10l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
701.42 
zł
592.70
481.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 60l EDGE

0W20 60l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 338.23 
zł
3 134.61
2 548.46 zł
(52.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 1l TITAN syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A RC ILSAC GF-5 SN+
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.68 
zł
95.71
77.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 5l Cleansynto

0W20 5l

API ILSAC GF-7A SQ RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
514.07 
zł
434.39
353.16 zł
(86.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 5l QUARTZ XTRA

0W20 5l

API SN ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
367.91 
zł
345.83
281.16 zł
(69.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 0W20 5l EVOLUTION

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.35 
zł
398.04
323.61 zł
(79.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 5l QUARTZ XTRA

0W20 5l

API SP
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
352.00 
zł
330.88
269.01 zł
(66.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 5l SPECIFIC

0W20 5l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
455.43 
zł
359.79
292.51 zł
(71.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 1l QUARTZ XTRA

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
68.45 
zł
64.34
52.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 0W20 60l syntetyczny

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A RC
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 931.22 
zł
1 823.07
1 482.17 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 60l Cleansynto

0W20 60l

ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 313.80 
zł
3 148.11
2 559.44 zł
(52.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 0W20 1l Quartz

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.21 
zł
66.00
53.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 4l USVO

0W20 4l

API SN RC ILSAC GF-5
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
436.47 
zł
368.82
299.85 zł
(92.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 0W20 1l TopTec 6610

0W20 1l

API SP
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.85 
zł
85.87
69.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 0W20 1l MaxExpert

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.88 
zł
69.96
56.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER XL-IV C5 0W20 20

0W20 20l

API SN SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 051.81 
zł
999.22
812.37 zł
(49.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W20 208l EDGE

0W20 208l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9 115.69 
zł
8 559.63
6 959.05 zł
(41.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 0W20 1l MaxExpert

0W20 1l

API SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.43 
zł
92.57
75.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20

0W20 208l

API SQ
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11 775.95 
zł
11 187.15
9 095.24 zł
(53.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 4 z 9 następna

Olej silnikowy 0W20 – idealny wybór do nowoczesnych silników  

Olej silnikowy 0W20 to produkt, który spełnia najwyższe wymagania współczesnych silników samochodowych. Dzięki niskiej lepkości zapewnia doskonałe smarowanie w szerokim zakresie temperatur, co przekłada się na optymalną ochronę silnika. Oleje silnikowe są klasyfikowane według norm API i ACEA, które określają ich właściwości oraz zastosowanie w różnych typach pojazdów. Olej 0W20 jest szczególnie zalecany do nowoczesnych pojazdów, w tym tych z silnikami benzynowymi i diesla, które wymagają olejów o wysokiej wydajności. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego ma kluczowe znaczenie dla pracy silnika i jego długowieczności.  

Co oznacza 0W20?  

Oznaczenie 0W20 odnosi się do lepkości oleju w różnych warunkach pracy silnika. „0W” wskazuje na doskonałą płynność oleju w niskich temperaturach, co ułatwia zimny start i minimalizuje zużycie elementów silnika. Z kolei „20” oznacza lepkość oleju w wysokich temperaturach, zapewniając optymalne smarowanie podczas intensywnej pracy silnika. Olej silnikowy 0W20 został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych silnikach benzynowych i diesla, które wymagają olejów o niskiej lepkości, aby zmniejszyć opory wewnętrzne i poprawić efektywność paliwową. Dzięki temu olej 0W20 sprawdza się zarówno w niskich temperaturach, jak i podczas pracy w wysokich temperaturach.  

Korzyści ze stosowania oleju silnikowego 0W20  

Stosowanie oleju 0W20 przynosi wiele korzyści dla Twojego samochodu. Dzięki niskiej lepkości olej szybko dociera do części silnika, zapewniając błyskawiczny rozruch nawet w ekstremalnych warunkach. Minimalizuje tarcie, co przekłada się na zmniejszenie zużycia paliwa i emisji spalin. Regularna wymiana oleju silnikowego, najlepiej w krótszych interwałach niż zaleca producent pojazdu, gwarantuje doskonałą ochronę silnika i długą żywotność. Pamiętaj, aby zawsze wymieniać olej razem z filtrem, co zapewni optymalną efektywność pracy silnika. Stosowanie oleju 0W20 pozwala na zmniejszenie oporów wewnętrznych, co pozytywnie wpływa na komfort jazdy i wydajność silnika.  

Zaawansowane technologie w oleju 0W20  

Każdy olej silnikowy 0W20 został opracowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które minimalizują zużycie części silnika i zapewniają doskonałe smarowanie. Syntetyczna baza oraz dodatki uszlachetniające gwarantują optymalną ochronę niezależnie od warunków pracy. Olej ten został zaprojektowany z myślą o silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa, turbodoładowaniem oraz dużym obciążeniem. Dzięki zastosowanym technologiom olej 0W20 spełnia wymagania norm API, ACEA, VW 508 00 i 509 00, a także Volvo VCC RBS0-2AE, co potwierdza jego wysoką jakość i niezawodność. Oczywiście wymienione specyfikacje producentów to tylko część z wielu. Dzięki temu bez trudu można dobrać porządny olej silnikowy 0W20, idealnie dopasowany do konkretnej jednostki napędowej. Tak czy inaczej: każdy olej 0W-20 sprzyja oszczędności paliwa i służy do smarowania i chłodzenia wysokowydajnych silników. 

Olej 0W20 – do jakich samochodów jest optymalny?  

Olej silnikowy 0W-20 jest zalecany do nowoczesnych pojazdów, w tym samochodów hybrydowych, benzynowych i diesla. Doskonale sprawdza się w silnikach wymagających niskiej lepkości, które zostały zaprojektowane z myślą o minimalizowaniu zużycia paliwa i emisji spalin. Olej SAE 0W-20 jest odpowiedni do samochodów produkowanych w ostatnich latach, które wymagają olejów o wyższej lepkości w wysokich temperaturach oraz doskonałej ochrony w niskich temperaturach. Zawsze warto sprawdzić instrukcję obsługi pojazdu, aby upewnić się, że olej 0W20 jest zgodny z wymaganiami producenta pojazdu. Jest odpowiedni do Twojego silnika. 

Gdzie kupić olej silnikowy 0W20?

Jesteś w odpowiednim miejscu, żeby kupić porządny olej OW20. Jesteś przecież w internetowym sklepie Inter Cars. Gwarantujemy najwyższą jakość i oryginalność produktów. Nasza oferta obejmuje między innymi syntetyczne oleje silnikowe 0W20. takich marek jak: Fuchs Oil, Valvoline, Mobil, Elf, Total, Shell, Chempioil, Liqui Moly, Comma czy Castrol. Oferujemy oleje silnikowe w kanistrach oraz w beczkach. Ta druga opcja polecana jest do serwisów, które szukają porządnego oleju z pewnego źródła. Bez względu na to, czy jesteś zwykłym kierowcom, czy profesjonalnym mechanikiem, z pewnością znajdziesz u nas olej silnikowy, który spełni Twoje oczekiwania. 

Sekcja FAQ – najczęściej zadawane pytania o olej silnikowy 0W20

Jakie są zalety stosowania oleju 0W20?  

Syntetyczny olej silnikowy 0W20 zapewnia doskonałe smarowanie w szerokim zakresie temperatur, minimalizuje zużycie paliwa i emisję spalin, a także chroni silnik przed zużyciem.  

Czy olej 0W20 nadaje się do silników hybrydowych?  

Tak, olej 0W20 jest idealny do silników hybrydowych, zapewniając optymalną ochronę i efektywność pracy w różnych warunkach.  

Jak często wymieniać olej 0W20?  

W teorii olej silnikowy 0W20 należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. W praktyce jednak warto zlecać wymianę częściej: najlepiej co 10-15 tysięcy kilometrów lub raz w roku.  

Czy olej 0W20 sprawdzi się w ekstremalnych warunkach?  

Tak, olej 0W20 został zaprojektowany z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach, zapewniając doskonałe smarowanie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach.  

Dlaczego warto wybrać olej 0W20?  

Olej 0W20 to produkt wysokiej jakości, który spełnia normy API, ACEA oraz wymagania producentów samochodów, zapewniając optymalną ochronę silnika i jego długą żywotność.  

Olej 0W20 do jakich silników jest odpowiedni?  

Olej 0W2 jest polecany przede wszystkim nowoczesne silniki benzynowe, diesla oraz hybrydowe, które wymagają olejów o niskiej lepkości.  

Olej 0W20: jaki zakres temperatur?  

Olej 0W20 zakres temperatur obejmuje zarówno ekstremalnie niskie, jak i wysokie temperatury, zapewniając optymalne smarowanie w każdych warunkach.