Filtry

Przeznaczenie
Wybierz ...
Klasa lepkości SAE
Wybierz ...
Specyfikacja ACEA
Wybierz ...
Specyfikacja API
Wybierz ...
Pojemność
Wybierz ...
Norma
Wybierz ...

Dostępność


Cena



Producent

Pojemność (l)

Nazwa

Lepkość

Pojemność [l]

API

ACEA

Linia produktowa

Przeznaczenie

Oleje silnikowe 5W30 Norma: Land rover 03.5003

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 5l SYNPOWER

5W30 5l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
281.39 
zł
234.95
191.02 zł
(46.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 4l EVOLUTION

5W30 4l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
199.20 
zł
193.22
157.09 zł
(48.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
249.16 
zł
241.68
196.49 zł
(48.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 4l Quartz

5W30 4l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
201.41 
zł
189.33
153.93 zł
(47.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz

5W30 1l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.66 
zł
56.08
45.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE

5W30 5l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
220.72 
zł
199.75
162.40 zł
(39.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. FR 5W30 1L PL

5W30 1l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
42.51 
zł
37.37
30.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 4l ULTRA FORCE

5W30 4l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
177.17 
zł
160.34
130.36 zł
(40.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 1l Cleansynto

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.40 
zł
63.71
51.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 1l ULTRA FORCE

5W30 1l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.88 
zł
41.52
33.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz

5W30 5l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
251.87 
zł
236.75
192.48 zł
(47.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SP CF
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
482.82 
zł
407.99
331.70 zł
(81.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
268.13 
zł
226.57
184.20 zł
(56.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l M-SUP

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.86 
zł
51.02
41.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER 5W30

5W30 20l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
930.64 
zł
884.11
718.79 zł
(44.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 1l USVO

5W30 1l

API SP CF
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
107.32 
zł
90.69
73.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 1l TITAN

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
72.27 
zł
71.55
58.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l USVO

5W30 4l

API SP CF
ACEA A5 B5 B7 A7
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
391.63 
zł
330.93
269.05 zł
(82.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy Cleansynto 5W30

5W30 10l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
614.34 
zł
519.11
422.04 zł
(51.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy CH U. FR 5W30 5L PL

5W30 5l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
193.85 
zł
170.39
138.53 zł
(34.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 60l SYNPOWER

5W30 60l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 603.05 
zł
2 472.90
2 010.49 zł
(41.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 5l TITAN

5W30 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
329.82 
zł
326.53
265.47 zł
(65.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 5l ULTRA FORCE

5W30 5l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
617.36 
zł
558.72
454.24 zł
(37.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 60l ULTRA FORCE

5W30 60l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 586.82 
zł
1 497.96
1 217.85 zł
(24.97 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 60l

5W30 60l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 909.53 
zł
1 802.59
1 465.52 zł
(30.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30

5W30 60l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 534.44 
zł
1 448.51
1 177.65 zł
(24.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 60l Quartz

5W30 60l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
2 466.68 
zł
2 343.35
1 905.16 zł
(39.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
1 z 2 następna

Olej 5W30 – wszechstronny wybór dla nowoczesnych silników

Olej silnikowy 5W30 to jedna z najczęściej wybieranych klas lepkości, ceniona za uniwersalność i doskonałą ochronę silnika w różnych warunkach eksploatacji. Dzięki swoim właściwościom sprawdza się zarówno zimą, jak i latem, zapewniając szybkie smarowanie tuż po uruchomieniu silnika oraz stabilną pracę w wysokich temperaturach. Olej do samochodu 5W30 znajduje zastosowanie w wielu nowoczesnych jednostkach napędowych – zarówno benzynowych, jak i dieslach – w tym w pojazdach wyposażonych w filtry DPF czy systemy start-stop. To rozwiązanie rekomendowane przez wielu producentów aut, co potwierdzają liczne aprobaty i normy jakościowe. Wybierając odpowiedni olej 5W30, warto zwrócić uwagę na jego skład (syntetyczny lub półsyntetyczny) oraz dopasowanie do specyfikacji producenta pojazdu. Tylko dobrze dobrany olej silnikowy 5W30 jest w stanie realnie przedłużyć żywotność jednostki napędowej i poprawić jej wydajność. W kolejnych sekcjach pomożemy Ci wybrać najlepszy wariant dopasowany do potrzeb Twojego auta.

Olej samochodowy 5W30 – klucz do bezawaryjnej pracy silnika

Olej samochodowy 5W30 odgrywa fundamentalną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu jednostki napędowej, zapewniając smarowanie wszystkich ruchomych elementów i minimalizując tarcie. Dzięki odpowiedniej lepkości umożliwia bezproblemowy rozruch oraz ochronę w szerokim zakresie temperatur – zarówno podczas zimnych poranków, jak i przy dużym obciążeniu silnika latem. W nowoczesnych silnikach benzynowych i diesla olej 5W30 wspiera nie tylko trwałość mechanizmów, ale także efektywność ich pracy, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i niższą emisję spalin. Obecność oleju w silniku chroni jego wnętrze przed nadmiernym zużyciem, osadami i korozją, co ma kluczowe znaczenie dla długiej i bezawaryjnej eksploatacji. Odpowiednie właściwości smarne pozwalają utrzymać optymalne warunki pracy silnika nawet w trudnych warunkach drogowych. Dlatego wybór odpowiedniego oleju to inwestycja w trwałość i niezawodność twojego silnika.

Najlepszy olej 5W30 – jak wybrać odpowiedni do swojego auta?

Oleje 5W30 różnią się nie tylko marką, ale także specyfikacjami technicznymi, które wpływają na ich skuteczność w różnych typach silników. Wybierając olej silnikowy typu 5W30, warto zwrócić uwagę na normy producenta pojazdu oraz jakość olejów potwierdzoną aprobatami i testami. Zobacz, co wziąć pod uwagę, by ułatwić sobie wybór najlepszego oleju do Twojego auta.

5W30 a 5W40 – który olej wybrać?

Olej 5W30 czy 5W40? To jedno z najczęstszych pytań przy wyborze środka smarnego do silnika. Czym się różni olej 5W30 od 5W40? Główna różnica tkwi w lepkości w wysokich temperaturach – olej 5W40 jest nieco gęstszy, co może zapewniać lepszą ochronę w starszych silnikach lub przy ekstremalnym obciążeniu. Z kolei olej 5W30, dzięki niższej lepkości, sprzyja oszczędności paliwa i lepiej sprawdza się w nowoczesnych jednostkach z filtrami DPF. Wybór powinien zależeć od zaleceń producenta oraz stylu jazdy. Często pojawia się też porównanie 0W30 vs. 5W30 – oba oleje mają podobne właściwości w wysokich temperaturach, jednak 0W30 lepiej sprawdza się przy bardzo niskich temperaturach, zapewniając szybsze smarowanie podczas zimnego startu.

5W30 – olej od renomowanych producentów, którym warto zaufać

Wybierając 5W30 olej do swojego auta, warto postawić na sprawdzone i cenione marki, które gwarantują wysoką jakość i zgodność z normami producentów pojazdów. Wśród najpopularniejszych i godnych zaufania firm znajdują się takie marki jak: Motul, Shell, Mobil, Castrol, Elf, Valvoline czy Mopar. Ich produkty przechodzą rygorystyczne testy i często mają aprobaty OEM, co czyni je bezpiecznym wyborem zarówno do aut osobowych, jak i dostawczych. Stosowanie oleju renomowanego producenta to inwestycja w dłuższą żywotność silnika i jego niezawodną pracę.

Olej silnikowy 5W30 diesel i olej silnikowy 5W30 benzyna – czy to ten sam produkt?

Wielu kierowców zastanawia się, czy olej do diesla 5W30 różni się od wersji przeznaczonej do silników benzynowych. Choć oba produkty mają tę samą klasę lepkości, różnice mogą występować w składzie dodatków uszlachetniających i normach, które spełniają. Olej do diesla 5W30 często ma właściwości low SAPS, co jest istotne dla silników z filtrem DPF. Z kolei pytanie, jaki olej 5W30 do benzyny warto rozważyć w kontekście zaleceń producenta – niektóre oleje są uniwersalne, inne stworzone specjalnie pod konkretny typ jednostki. Aby zapewnić najlepszą ochronę, zawsze należy dobrać olej zgodnie z wymaganiami danego silnika.

Wymiana oleju 5W30 – jak często i dlaczego to ważne?

Regularna wymiana oleju silnikowego to podstawa bezawaryjnej pracy jednostki napędowej, niezależnie od tego, czy jeździsz codziennie po mieście, czy pokonujesz długie trasy. W pełni syntetyczny olej silnikowy wyprodukowany zgodnie z normami SAE 5W-30 zapewnia nie tylko skuteczne smarowanie, ale też ochronę silnika przed zużyciem, osadami i przegrzewaniem. Nawet najlepszy olej, opracowany z myślą o nowoczesnych silnikach, z czasem traci swoje właściwości i nie spełnia już funkcji ochronnych na odpowiednim poziomie. Olej silnikowy 5W30 zapewnia optymalną pracę jednostki, ale tylko wtedy, gdy jest regularnie wymieniany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu. Najczęściej zaleca się wymianę co 10-15 tys. km lub raz w roku, w zależności od stylu jazdy i warunków eksploatacji. Pamiętaj, że nowoczesne oleje oparte na technologii syntetycznej utrzymują silnik w czystości, minimalizują tarcie i wspierają jego wydajność – ale tylko wtedy, gdy są świeże i czyste.

Kup olej 5W30 w Inter Cars – postaw na jakość i ochronę silnika

Szukasz sprawdzonego, paliwooszczędnego rozwiązania so swojego auta? W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości produktów, takich jak Shell Helix, Total 5W30 czy Quartz Ineo ECS 5W30 – każdy z nich to w pełni olej syntetyczny, idealny do nowoczesnych silników benzynowych i diesla. To wielosezonowe oleje silnikowe o niskiej lepkości HTHS, opracowane z myślą o maksymalnej wydajności i ochronie układów oczyszczania spalin, takich jak filtr cząstek stałych (DPF). Dzięki niskim oporom wewnętrznym wspierają oszczędność paliwa i dłuższą żywotność jednostki napędowej. Nie ryzykuj – kup olej od renomowanych producentów i zadbaj o silnik z pomocą Inter Cars.