Silniki do ALFA-ROMEO 156

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 48 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
1997.09
2005.09
1598
AR 32102 AR 32103 AR 32104 AR 67601
120
(88)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4)
1997.09
2005.09
1598
AR 32102
112
(82)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK (932A4)
2000.01
2005.09
1598
AR 32102
112
(82)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.6 16V T.SPARK. (932B4100)
2000.05
2006.05
1598
AR 32102 AR 32103 AR 32104 AR 67601
120
(88)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)
1997.09
2000.10
1747
AR 32201
144
(106)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)
1997.09
2005.09
1747
AR 32205
140
(103)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932A3)
2000.05
2000.10
1747
AR 32201
144
(106)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.8 16V T.SPARK (932B31__)
1997.02
2006.05
1747
AR 32205
140
(103)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)
2001.05
2005.09
1910
937 A2.000
115
(85)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.A2B00)
2000.10
2001.05
1910
AR 37101
110
(81)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)
2004.07
2005.09
1910
937 A5.000
150
(110)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00)
2002.11
2004.11
1910
192 B1.000
136
(100)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932AXE00)
2003.11
2005.09
1910
937 A4.000
126
(93)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD (932B2)
1997.09
2000.10
1910
AR 32302
105
(77)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 1.9 JTD 16V (932AXE00)
2002.11
2005.09
1910
192 A5.000
140
(103)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Crosswagon Q4 1.9 JTD 16V
2004.01
2006.12
1910
937 A5.000
150
(110)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932.B2B00)
2000.10
2001.05
1910
AR 37101
110
(81)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2)
2000.05
2000.10
1910
AR 32302
105
(77)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)
2001.05
2006.05
1910
937 A2.000
115
(85)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00, 932BXN00)
2005.03
2006.05
1910
937 A5.000
150
(110)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00)
2002.11
2004.11
1910
192 B1.000
136
(100)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD (932BXE00)
2003.11
2006.05
1910
937 A4.000
126
(93)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V (932BXE00)
2002.11
2006.05
1910
192 A5.000
140
(103)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 1.9 JTD 16V Q4 (932BXN20)
2004.07
2006.05
1910
937 A5.000
150
(110)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2)
1997.09
2002.06
1970
AR 32301 AR 32310
155
(114)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A21__)
2000.10
2002.03
1970
AR 32310
150
(110)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXA)
2002.03
2005.09
1970
937 A1.000
166
(122)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.0 JTS (932AXD00, 932AXD01)
2001.03
2005.09
1970
932 A2.000
162
(119)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932A2)
2000.05
2002.06
1970
AR 32301 AR 32310
155
(114)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 16V T.SPARK (932B21__)
2000.10
2002.03
1970
AR 32310
150
(110)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXA)
2002.03
2006.05
1970
937 A1.000
166
(122)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01)
2002.03
2006.05
1970
932 A2.000
162
(119)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932A1B__)
2000.10
2005.09
2387
839 A6.000
140
(103)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXC)
2002.03
2005.09
2387
841 C000
150
(110)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00)
2003.06
2005.09
2387
841 M.000 841 N.000
163
(120)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932AXF00)
2003.10
2005.09
2387
841 G.000
175
(129)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.4 JTD (932B1)
1997.09
2003.09
2387
AR 32501
136
(100)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.B1B00)
2000.10
2006.05
2387
839 A6.000
140
(103)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932.BXC00)
2002.03
2006.05
2387
841 C000
150
(110)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932B1)
2000.05
2003.09
2387
AR 32501
136
(100)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXF00)
2003.06
2006.05
2387
841 M.000 841 N.000
163
(120)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.4 JTD (932BXF00)
2003.10
2006.05
2387
841 G.000
175
(129)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A1)
1997.09
2002.09
2492
AR 32401 AR 32402
190
(140)
Sedan
ALFA ROMEO 156 (932_) 2.5 V6 24V (932A11_)
2000.10
2005.09
2492
AR 32405
192
(141)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932A1)
1997.02
2003.08
2492
AR 32401
190
(140)
Kombi
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 2.5 V6 24V (932B1100)
1997.02
2006.05
2492
AR 32405
192
(141)
Kombi
ALFA ROMEO 156 (932_) 3.2 GTA (932AXB)
2002.03
2005.09
3179
932 A.000
250
(184)
Sedan
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932_) 3.2 GTA (932.BXB00)
2002.03
2006.05
3179
932 A.000
250
(184)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Alfa-romeo 156
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-26058-00

Średnica zewnętrzna [mm] 13.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 7
Strona zabudowy Strona wylotowa Strona doprowadzająca
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: ALFA-ROMEO 156 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: ALFA-ROMEO 156” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: ALFA-ROMEO 156, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie ALFA-ROMEO 156 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie ALFA-ROMEO 156 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta ALFA-ROMEO 156.

Jak dbać o silnik w aucie ALFA-ROMEO 156, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie ALFA-ROMEO 156, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: ALFA-ROMEO 156 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie ALFA-ROMEO 156? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta ALFA-ROMEO 156 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.