Silniki do BMW X1

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 62 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW X1 (U11) iX1 eDrive 20
2023.11
HB0
204
(150)
SUV
BMW X1 (U11) iX1 xDrive 30
2022.11
HA0001N0 HA0002N0
313
(230)
SUV
BMW X1 (U11) iX1 xDrive 30
2023.10
HA0001N0 HA0002N0 XE2
306
(225)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 16 d
2014.11
2022.05
1496
B37 C15 A
116
(85)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 18 i
2015.11
2022.06
1499
B38 A15 A B38A15F
136
(100)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 18 i
2017.07
2022.06
1499
B38 A15 A
140
(103)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 25 e Plug-in-Hybrid
2020.03
2022.06
1499
B38 A15 A
220
(162)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 18 i
2022.07
1499
B38 A15 P
156
(115)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 18 i
2022.07
1499
B38 A15 P
136
(100)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 20 i
2022.11
1499
B38 A15 P
150
(110)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 20 i Mild-Hybrid
2022.11
1499
B38 A15 P
170
(125)
SUV
BMW X1 (U11) xDrive 25 e Plug-in-Hybrid
2022.07
1499
B38 A15 P
245
(180)
SUV
BMW X1 (U11) xDrive 30e Plug-in-Hybrid
2022.07
1499
B38 A15 P
326
(240)
SUV
BMW X1 Van (F48) sDrive 18 i
2017.07
2022.06
1499
B38 A15 A
140
(103)
Furgon/SUV
BMW X1 (E84) sDrive 16 i
2013.03
2015.06
1592
N20 B16 A
143
(105)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 16 d
2012.04
2015.06
1995
N47 D20 C
116
(85)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 18 d
2009.03
2015.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 18 d
2009.12
2015.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 18 i
2010.02
2015.06
1995
N46 B20 B N46 B20 BD N46 B20 C N46 B20 CC N46 B20 CD N46 B20 E
150
(110)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 18 i
2010.03
2015.06
1995
N46 B20 B N46 B20 BD
136
(100)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 20 d
2012.07
2015.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 20 d
2009.10
2015.06
1995
N47 D20 C
177
(130)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 20 d
2010.03
2015.06
1995
N47 D20 C
163
(120)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 18 d
2009.03
2015.06
1995
N47 D20 C
136
(100)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 18 d
2009.10
2015.06
1995
N47 D20 C
143
(105)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 20 d
2010.03
2015.06
1995
N47 D20 C
163
(120)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 20 d
2009.09
2012.06
1995
N47 D20 C
177
(130)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 20 d
2012.07
2015.06
1995
N47 D20 C
184
(135)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 23 d
2009.10
2015.06
1995
N47 D20 D
204
(150)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 25 d
2009.10
2015.06
1995
N47 D20 D
218
(160)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 18 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A
136
(100)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 18 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
150
(110)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 20 d
2015.11
2022.05
1995
B47 C20 A B47 C20 B
190
(140)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 20 d
2015.11
2022.05
1995
B47 C20 A B47 C20 B
163
(120)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 18 d
2014.11
2022.06
1995
B47 C20 A
136
(100)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 18 d
2014.11
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
150
(110)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 20 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
163
(120)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 20 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
190
(140)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 25 d
2014.11
2022.05
1995
B47 C20 B
231
(170)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 18 d
2022.07
1995
B47 C20 B
150
(110)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 18 d
2022.07
1995
B47 C20 B
136
(100)
SUV
BMW X1 (U11) sDrive 20 d Mild-Hybrid
2024.07
1995
163
(120)
SUV
BMW X1 (U11) xDrive 20 d Mild-Hybrid
2022.11
1995
B47 C20 B
163
(120)
SUV
BMW X1 (U11) xDrive 23 d Mild-Hybrid
2022.07
1995
B47 C20 B
211
(155)
SUV
BMW X1 Van (F48) sDrive 18 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
150
(110)
Furgon/SUV
BMW X1 Van (F48) sDrive 20 d
2015.11
2022.05
1995
B47 C20 A B47 C20 B
190
(140)
Furgon/SUV
BMW X1 Van (F48) xDrive 20 d
2015.07
2022.06
1995
B47 C20 A B47 C20 B
190
(140)
Furgon/SUV
BMW X1 (E84) sDrive 20 i
2011.09
2015.06
1997
N20 B20 A
184
(135)
SUV
BMW X1 (E84) sDrive 28 i
2012.09
2015.06
1997
N20 B20 A
245
(180)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 20 i
2011.09
2015.06
1997
N20 B20 A
184
(135)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 28 i
2011.03
2015.06
1997
N20 B20 A
245
(180)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 20 i
2020.11
2022.06
1998
B48 A20 A B48 A20 F
178
(131)
SUV
BMW X1 (F48) sDrive 20 i
2015.07
2022.06
1998
B42 S20 A B48 A20 A B48 A20 F
192
(141)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 20 i
2020.11
2022.06
1998
B48 A20 A B48 A20 F
178
(131)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 20 i
2015.07
2022.06
1998
B48 A20 A B48 A20 B B48 A20 F
192
(141)
SUV
BMW X1 (F48) xDrive 25 i
2015.07
2021.10
1998
B42 S20 A B46 A20 B B48 A20 B
231
(170)
SUV
BMW X1 (U11) M35i xDrive
2023.08
1998
B48A20H
300
(221)
SUV
BMW X1 (U11) xDrive 23 i Mild-Hybrid
2022.07
1998
B48 A20 P
218
(160)
SUV
BMW X1 Van (F48) sDrive 20 i
2017.07
2022.06
1998
B48 A20 A
192
(141)
Furgon/SUV
Pokaż więcej
BMW X1 (E84) xDrive 25 i
2010.03
2011.08
2996
N52 B30 A
218
(160)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 28 i
2010.03
2011.06
2996
N52 B30 A
264
(194)
SUV
BMW X1 (E84) xDrive 28 i
2009.09
2011.08
2996
N52 B30 A
258
(190)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw X1
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

KOLBENSCHMIDT
Popychacz zaworu 50 006 414

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 34.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.26 
zł
40.28
32.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: BMW X1 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: BMW X1” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: BMW X1, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie BMW X1 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie BMW X1 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta BMW X1.

Jak dbać o silnik w aucie BMW X1, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie BMW X1, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: BMW X1 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie BMW X1? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta BMW X1 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.