Silniki do BMW X5

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 76 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d
2013.12
2015.07
1995
N47 D20 D
218
(160)
SUV
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d
2015.08
2018.07
1995
B47 D20 B
231
(170)
SUV
BMW X5 (F15, F85) sDrive 25 d
2013.12
2018.07
1995
B47 D20 B N47 D20 D
211
(155)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d
2013.12
2018.07
1995
B47 D20 B N47 D20 D
211
(155)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d
2015.08
2018.07
1995
B47 D20 B
231
(170)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d
2013.12
2015.07
1995
N47 D20 D
218
(160)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 25 d
2019.08
2023.03
1995
B47 D20 B
211
(155)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 25 d
2019.08
2023.03
1995
B47 D20 B
231
(170)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 28 i
2015.06
2018.07
1997
N20 B20 A
245
(180)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e
2015.08
2018.07
1997
N20 B20 A
279
(205)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40e
2015.08
2018.07
1997
N20 B20 A
313
(230)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 35 i
2010.04
2013.07
2979
N55 B30 A
306
(225)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 35 i
2012.02
2013.06
2979
N55 B30 A
320
(235)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 40 i
2012.01
2013.06
2979
N55 B30 A
306
(225)
SUV
BMW X5 (F15, F85) sDrive 35 i
2013.08
2018.07
2979
N55 B30 A
306
(225)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i
2013.12
2018.07
2979
N55 B30 A
326
(240)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 35 i
2013.12
2018.07
2979
N55 B30 A
306
(225)
SUV
BMW X5 (E70) M 50 d
2011.08
2013.06
2993
N57 D30 C
381
(280)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 d
2008.10
2013.07
2993
M57 D30 (306D3) N57 D30 A
211
(155)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 d
2010.04
2013.07
2993
N57 D30 A
245
(180)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 35 d
2008.10
2013.07
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 40 d
2010.09
2013.06
2993
N57 D30 B
306
(225)
SUV
BMW X5 (F15, F85) M 50 d
2013.12
2018.07
2993
N57 D30 C
381
(280)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 25 d
2014.04
2018.07
2993
N57 D30 A
218
(160)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d
2013.12
2018.07
2993
N57 D30 A
249
(183)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d
2013.08
2018.07
2993
N57 D30 A
258
(190)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d
2013.08
2018.07
2993
N57 D30 A
286
(210)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d
2013.08
2018.07
2993
N57 D30 A
277
(204)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d
2013.12
2018.07
2993
N57 D30 B
313
(230)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 30 d
2018.08
2020.07
2993
B57 D30 A
265
(195)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 30 d
2018.08
2020.07
2993
B57 D30 A
249
(183)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 30 d Mild-Hybrid
2020.08
2993
B57 D30 B JA1
249
(183)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 30 d Mild-Hybrid
2020.08
2993
B57 D30 B JA1
286
(210)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 30 d Mild-Hybrid
2023.04
2993
B57 D30 B
298
(219)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 40 d Mild-Hybrid
2023.06
2993
B57 D30 B
352
(259)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 40 d Mild-Hybrid
2020.05
2993
B57 D30 B JA1
340
(250)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive M 50 d
2018.08
2023.03
2993
B57 D30 C
400
(294)
SUV
BMW X5 Van (G05) xDrive 30 d
2019.11
2023.03
2993
B57 D30 A
265
(195)
Furgon/SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 i
2007.02
2012.12
2996
N52 B30 A
234
(172)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 40 i
2018.08
2023.03
2998
B58 B30 C
340
(250)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 40 i Mild-Hybrid
2023.04
2998
B58 B30 P
381
(280)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 40 i Mild-Hybrid
2020.12
2023.03
2998
B58 B30 C JA1
333
(245)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 45 e Plug-in Hybrid
2019.06
2023.03
2998
B58 B30 C
394
(290)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 45 e Plug-in-Hybrid
2019.06
2023.03
2998
B58 B30 C
320
(235)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 50 e Plug-in-Hybrid
2023.04
2998
B58 B30 S
489
(360)
SUV
BMW X5 Van (G05) xDrive 40 i
2019.11
2023.03
2998
B58 B30 C
340
(250)
Furgon/SUV
BMW X5 (E70) M
2009.07
2013.07
4395
S63 B44 A
555
(408)
SUV
BMW X5 (E70) M
2009.09
2013.06
4395
S63 B44 A
563
(414)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 50 i
2010.04
2013.07
4395
N63 B44 A
408
(300)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 50 i
2009.09
2013.06
4395
N63 B44 A
405
(298)
SUV
BMW X5 (F15, F85) M
2014.12
2018.07
4395
S63 B44 B
575
(423)
SUV
BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i
2013.08
2018.07
4395
N63 B44 B
449
(330)
SUV
BMW X5 (G05, F95) M
2019.12
2023.03
4395
S63 B44 B
600
(441)
SUV
BMW X5 (G05, F95) M Competition
2019.12
4395
S63 B44 B
625
(460)
SUV
BMW X5 (G05, F95) M Competition Mild Hybrid
2023.04
4395
S68 B44 A
625
(460)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive 50 i
2018.08
2019.07
4395
N63 B44 D
462
(340)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive M50 i
2019.08
2023.03
4395
N63 B44 D
530
(390)
SUV
BMW X5 (G05, F95) xDrive M60 i Mild-Hybrid
2023.04
4395
S68 B44 A
530
(390)
SUV
Pokaż więcej
BMW X5 (E53) 3.0 d
2001.04
2003.09
2925
M57 D30 (306D1)
184
(135)
SUV
BMW X5 (E53) 3.0 i
2000.04
2006.10
2979
M54 B30 (306S3)
231
(170)
SUV
BMW X5 (E53) 3.0 i
2000.06
2006.12
2979
M54 B30 (306S3)
228
(168)
SUV
BMW X5 (E53) 3.0 d
2003.10
2006.09
2993
M57 D30 (306D2)
211
(155)
SUV
BMW X5 (E53) 3.0 d
2003.10
2006.09
2993
M57 D30 (306D2)
218
(160)
SUV
BMW X5 (E70) 3.0 3.0d
2007.02
2008.09
2993
M57 D30 (306D3)
211
(155)
SUV
BMW X5 (E70) 3.0 d
2006.12
2008.09
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
SUV
BMW X5 (E70) 3.0 sd
2007.10
2008.09
2993
M57 D30 (306D5)
286
(210)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 d
2008.10
2010.03
2993
M57 D30 (306D3)
235
(173)
SUV
BMW X5 (E70) 3.0 si
2006.10
2008.09
2996
N52 B30 A N52 B30 AF N52 B30 BF
272
(200)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 i
2008.09
2010.12
2996
N52 B30 A
264
(194)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 30 i
2008.10
2010.03
2996
N52 B30 A
272
(200)
SUV
BMW X5 (E53) 4.4 i
2000.01
2003.09
4398
M62 B44 (448S2)
286
(210)
SUV
BMW X5 (E53) 4.4 i
2003.10
2006.10
4398
N62 B44 A
320
(235)
SUV
BMW X5 (E53) 4.6 is
2001.10
2003.09
4619
M62 B46 (468S1)
347
(255)
SUV
BMW X5 (E53) 4.8 is
2004.04
2006.09
4799
N62 B48 A
360
(265)
SUV
BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive
2006.10
2008.09
4799
N62 B48 B
355
(261)
SUV
BMW X5 (E70) xDrive 48 i
2008.10
2010.03
4799
N62 B48 B
355
(261)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Bmw X5
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

KOLBENSCHMIDT
Popychacz zaworu 50 006 414

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 34.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.26 
zł
40.28
32.75 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: BMW X5 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: BMW X5” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: BMW X5, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie BMW X5 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie BMW X5 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta BMW X5.

Jak dbać o silnik w aucie BMW X5, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie BMW X5, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: BMW X5 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie BMW X5? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta BMW X5 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.