Oleje silnikowe do CITROEN JUMPY

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 85 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) ë-JUMPY
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) ë-JUMPY
2020.09
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY
2020.09
ZKX (ZK01)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY 4x4
2025.01
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY HYDROGEN
2024.10
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) ë-Jumpy
2023.01
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) ë-Jumpy
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.5 BlueHDi 100
2018.06
2025.04
1499
YHR (DV5RUCd)
102
(75)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.5 BlueHDi 120
2018.06
2025.04
1499
YHV (DV5RUC)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.5 BlueHDi 100
2018.06
2025.04
1499
YHR (DV5RUCd)
102
(75)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.5 BlueHDi 120
2018.06
1499
YHV (DV5RUC)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V
2007.01
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V
2007.01
2016.03
1560
9HH (DV6DUM) 9HM (DV6UC)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
2007.01
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 8V
2007.01
2016.03
1560
9HH (DV6DUM) 9HM (DV6UC)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
2007.06
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 8V
2007.06
2016.03
1560
9HH (DV6DUM)
90
(66)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.6 BlueHDi 115
2016.04
2022.06
1560
BHX (DV6FCU)
116
(85)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.04
1560
BHS (DV6FDU)
95
(70)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 115
2016.04
2022.06
1560
BHX (DV6FCU)
116
(85)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 90
2018.09
1560
9HF (DV6DU)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.04
2020.04
1560
BHS (DV6FDU) BHV (DV6FDU)
95
(70)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.09
2020.04
1560
BHS (DV6FDU) BHV (DV6FDU)
95
(70)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120
2007.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140
2007.01
2016.03
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165
2010.07
2016.03
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 i
2007.01
2016.03
1997
RFH (EW10A) RFJ (EW10A)
140
(103)
Autobus
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
2007.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120 4x4
2010.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125 4x4
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
2007.01
2016.03
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
2010.07
2016.03
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 95
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 i
2007.01
2016.03
1997
RFH (EW10A)
140
(103)
Furgon
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHG)
2009.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHH)
2010.07
2016.03
1997
163
(120)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI 100 (X_AHY)
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 I (X_RFH)
2006.11
2016.03
1997
140
(103)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 145
2020.09
2025.04
1997
EHS (DW10FDDU370) EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180
2016.04
2025.04
1997
AHH (DW10FC)
177
(130)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 120 4x4
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 145
2021.08
2025.04
1997
EHS (DW10FDDU370) EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 145 4x4
2022.01
2025.04
1997
EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 150 4x4
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 180
2016.04
2025.04
1997
AHH (DW10FC) EHZ (DW10FDCU)
177
(130)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.09
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 145
2023.01
2025.04
1997
EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.09
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.2 BlueHDi 180
2025.05
2184
B22LC
180
(132)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.2 BlueHDi 180
2025.05
2184
B22LC
180
(132)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.6
1995.10
2000.08
1581
1580 SPI 220 A2.000
79
(58)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i
1995.10
2000.08
1581
1580 SPI 220 A2.000
79
(58)
Furgon
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 D 70
1998.04
2003.11
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
69
(51)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70
1998.04
2006.10
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
69
(51)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD
2000.11
2006.10
1868
WJY (DW8B)
69
(51)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 D
1995.10
1998.08
1905
D9B (XUD9A/U)
69
(51)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
1996.04
2003.11
1905
D8B (XUD9TF)
92
(68)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
1995.10
2000.08
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD
1995.10
2000.08
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD
1999.10
2006.10
1905
D8B (XUD9TE)
92
(68)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0
2000.04
2006.12
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110
2000.03
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110
2000.03
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 i 16V
2000.03
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
138
(102)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0
2000.04
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110
2002.01
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110
2001.10
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED) RHZ (DW10BTED) RHZ (DW10BTED+) RHZ (DW10CTED) RHZ (DW10CTED+)
109
(80)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V
2000.03
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
138
(102)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110
2003.12
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED) RHZ (DW10BTED) RHZ (DW10BTED+) RHZ (DW10CTED) RHZ (DW10CTED+)
109
(80)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 16V
2003.12
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDi 125
2011.07
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Citroen Jumpy

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: CITROEN JUMPY – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: CITROEN JUMPY powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: CITROEN JUMPY typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: CITROEN JUMPY jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: CITROEN JUMPY, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: CITROEN JUMPY?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: CITROEN JUMPY? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: CITROEN JUMPY, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: CITROEN JUMPY w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: CITROEN JUMPY.