Silniki do CITROEN JUMPY

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 85 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) ë-JUMPY
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) ë-JUMPY
2020.09
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY
2020.09
ZKX (ZK01)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY 4x4
2025.01
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) ë-JUMPY HYDROGEN
2024.10
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) ë-Jumpy
2023.01
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) ë-Jumpy
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.5 BlueHDi 100
2018.06
2025.04
1499
YHR (DV5RUCd)
102
(75)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.5 BlueHDi 120
2018.06
2025.04
1499
YHV (DV5RUC)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.5 BlueHDi 100
2018.06
2025.04
1499
YHR (DV5RUCd)
102
(75)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.5 BlueHDi 120
2018.06
1499
YHV (DV5RUC)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 16V
2007.01
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 1.6 HDi 90 8V
2007.01
2016.03
1560
9HH (DV6DUM) 9HM (DV6UC)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 16V
2007.01
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 1.6 HDi 90 8V
2007.01
2016.03
1560
9HH (DV6DUM) 9HM (DV6UC)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 16V
2007.06
2016.03
1560
9HU (DV6UTED4)
90
(66)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 1.6 HDi 90 8V
2007.06
2016.03
1560
9HH (DV6DUM)
90
(66)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.6 BlueHDi 115
2016.04
2022.06
1560
BHX (DV6FCU)
116
(85)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.04
1560
BHS (DV6FDU)
95
(70)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 115
2016.04
2022.06
1560
BHX (DV6FCU)
116
(85)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 90
2018.09
1560
9HF (DV6DU)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.04
2020.04
1560
BHS (DV6FDU) BHV (DV6FDU)
95
(70)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 1.6 BlueHDi 95
2016.09
2020.04
1560
BHS (DV6FDU) BHV (DV6FDU)
95
(70)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 120
2007.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 125
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 140
2007.01
2016.03
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 165
2010.07
2016.03
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 HDi 95
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Autobus
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 i
2007.01
2016.03
1997
RFH (EW10A) RFJ (EW10A)
140
(103)
Autobus
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
2007.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120 4x4
2010.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125 4x4
2011.07
2016.03
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
2007.01
2016.03
1997
RHR (DW10BTED4)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
2010.07
2016.03
1997
RHH (DW10CTED4)
163
(120)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 HDi 95
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Furgon
CITROEN JUMPY II Furgon 2.0 i
2007.01
2016.03
1997
RFH (EW10A)
140
(103)
Furgon
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHG)
2009.01
2016.03
1997
RHK (DW10UTED4)
120
(88)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI (X_RHH)
2010.07
2016.03
1997
163
(120)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI 100 (X_AHY)
2011.07
2016.03
1997
AHY (DW10CE)
98
(72)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 I (X_RFH)
2006.11
2016.03
1997
140
(103)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 145
2020.09
2025.04
1997
EHS (DW10FDDU370) EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.0 BlueHDi 180
2016.04
2025.04
1997
AHH (DW10FC)
177
(130)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 120 4x4
2016.04
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 145
2021.08
2025.04
1997
EHS (DW10FDDU370) EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 145 4x4
2022.01
2025.04
1997
EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 150 4x4
2016.04
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.0 BlueHDi 180
2016.04
2025.04
1997
AHH (DW10FC) EHZ (DW10FDCU)
177
(130)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 120
2016.09
2022.12
1997
AHK (DW10FE)
122
(90)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 145
2023.01
2025.04
1997
EHT (DW10FDDU340)
144
(106)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 150
2016.09
2022.12
1997
AHX (DW10FD)
150
(110)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Autobus
CITROEN JUMPY III Autobus (V_) 2.2 BlueHDi 180
2025.05
2184
B22LC
180
(132)
Autobus
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Furgon
CITROEN JUMPY III Furgon (V_) 2.2 BlueHDi 180
2025.05
2184
B22LC
180
(132)
Furgon
CITROEN JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.2 BlueHDi 150
2025.05
2184
B22LD
150
(110)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.6
1995.10
2000.08
1581
1580 SPI 220 A2.000
79
(58)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.6 i
1995.10
2000.08
1581
1580 SPI 220 A2.000
79
(58)
Furgon
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 D 70
1998.04
2003.11
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
69
(51)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 D 70
1998.04
2006.10
1868
WJY (DW8B) WJZ (DW8)
69
(51)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD
2000.11
2006.10
1868
WJY (DW8B)
69
(51)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 D
1995.10
1998.08
1905
D9B (XUD9A/U)
69
(51)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
1996.04
2003.11
1905
D8B (XUD9TF)
92
(68)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 1.9 TD
1995.10
2000.08
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 1.9 TD
1995.10
2000.08
1905
DHX (XUD9BTF) DHX (XUD9TF)
90
(66)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 1.9 TD
1999.10
2006.10
1905
D8B (XUD9TE)
92
(68)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0
2000.04
2006.12
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110
2000.03
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 110
2000.03
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED)
109
(80)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Autobus
CITROEN JUMPY I (U6U_) 2.0 i 16V
2000.03
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
138
(102)
Autobus
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0
2000.04
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
136
(100)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110
2002.01
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 110
2001.10
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED) RHZ (DW10BTED) RHZ (DW10BTED+) RHZ (DW10CTED) RHZ (DW10CTED+)
109
(80)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Furgon
CITROEN JUMPY I Furgon (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V
2000.03
2006.10
1997
RFN (EW10J4)
138
(102)
Furgon
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110
2003.12
2006.10
1997
RHZ (DW10ATED) RHZ (DW10BTED) RHZ (DW10BTED+) RHZ (DW10CTED) RHZ (DW10CTED+)
109
(80)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 110 16V
2003.12
2006.10
1997
RHW (DW10ATED4)
109
(80)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY I Platforma / podwozie (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 HDi 95
1999.10
2006.10
1997
RHX (DW10BTED) RHX (DW10BTED+)
94
(69)
Platforma / podwozie
CITROEN JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDi 125
2011.07
1997
AHZ (DW10CD)
128
(94)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Citroen Jumpy
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0086 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.79 
zł
31.14
25.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: CITROEN JUMPY – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: CITROEN JUMPY” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: CITROEN JUMPY, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie CITROEN JUMPY bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie CITROEN JUMPY wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta CITROEN JUMPY.

Jak dbać o silnik w aucie CITROEN JUMPY, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie CITROEN JUMPY, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: CITROEN JUMPY – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie CITROEN JUMPY? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta CITROEN JUMPY już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.