Silniki do FORD B-MAX

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 20 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost
2012.10
2017.12
998
M1JE M1JH
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost
2012.10
2017.12
998
M1JA
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost
2012.10
2017.12
998
SFJA SFJB SFJC SFJD
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.0 EcoBoost
2016.02
2017.12
998
YYJC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.0 EcoBoost
2012.10
2017.12
998
SFJA SFJB SFJC SFJD
100
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.0 EcoBoost
2012.10
2017.12
998
M1JE M1JH
125
(92)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.0 EcoBoost
2012.08
2017.12
998
M1JA
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.4
2012.10
2017.12
1388
SPJD SPJE
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG
2013.08
2017.12
1388
RTJC
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.4 LPG
2013.08
2017.12
1388
RTJC
87
(64)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.4
2012.10
2017.12
1388
SPJD SPJE
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.4 LPG
2012.10
2017.12
1388
RTJC
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi
2012.10
2017.12
1499
UGJC UGJG XUJA XUJB
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.5 TDCi
2015.04
2017.12
1499
XVJA XVJC
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.5 TDCi
2015.04
2017.12
1499
XVJA XVJC
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.5 TDCi
2012.10
2017.12
1499
UGJC UGJG XUJA XUJB
75
(55)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.6 TDCi
2012.10
2017.12
1560
T3JB
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 TDCi
2012.10
2017.12
1560
T3JB
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX (JK) 1.6 Ti
2012.10
2017.12
1596
IQJA IQJC
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD B-MAX Van (JK) 1.6 Ti
2012.10
2017.12
1596
IQJA IQJC
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ford B-max
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL176090

Średnica wewnętrzna [mm] 13
Średnica zewnętrzna [mm] 22.4
Grubość [mm] 3
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.37 
zł
2.96
2.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL012001

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 13
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.36 
zł
24.10
19.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE21096

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 35 21
Rozmiar klucza [mm] 13
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.30 
zł
17.39
14.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W20 5l SYNPOWER

5W20 5l

API SN
ACEA A1 B1
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
353.94 
zł
295.54
240.28 zł
(59.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.07 
zł
61.67
50.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: FORD B-MAX – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FORD B-MAX” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FORD B-MAX, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FORD B-MAX bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FORD B-MAX wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FORD B-MAX.

Jak dbać o silnik w aucie FORD B-MAX, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FORD B-MAX, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FORD B-MAX – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FORD B-MAX? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FORD B-MAX już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.