Silniki do FORD S-MAX

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 41 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost
2018.07
2023.04
1499
C15HDTX UNCP
165
(121)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 1.5 EcoBoost
2015.01
2018.06
1499
UNCI UNCJ UNCK
160
(118)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi
2011.02
2014.12
1560
T1WA T1WB
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 1.6 EcoBoost
2011.02
2014.12
1596
JTWA JTWB
160
(118)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 1.6
2011.02
2014.12
1596
JTWA
160
(118)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
2006.05
2014.12
1753
QYWA
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue
2018.07
2023.04
1995
YMCB
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue
2018.07
2023.04
1995
YNCA
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue
2018.07
2023.04
1995
BCCC
190
(140)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4
2018.07
2023.04
1995
YMCB
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue 4x4
2018.07
2023.04
1995
BCCC
190
(140)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBlue BI-Turbo
2018.07
2023.04
1995
YLCB
240
(176)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi
2015.01
2018.06
1997
UFCA UFCB UFCD
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi
2015.01
2018.06
1997
T7CI T7CJ T7CK T7CL
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi
2015.01
2018.06
1997
T8CG T8CH T8CI T8CJ
180
(132)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 4x4
2015.01
2018.06
1997
T7CI T7CJ T7CK T7CL
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi 4x4
2015.01
2018.06
1997
T8CG T8CH T8CI T8CJ
180
(132)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 TDCi BI-Turbo
2015.01
2018.06
1997
T9CB T9CC
210
(154)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
2006.05
2014.12
1997
QXWA QXWB QXWC UFWA
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
2010.03
2014.12
1997
TXWA
163
(120)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
2006.05
2014.12
1997
AZWA
130
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
2006.05
2014.12
1997
AZWC UKWA
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi
2007.11
2014.12
1997
KLWA TYWA
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
2010.03
2014.12
1997
TXWA
163
(120)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
2007.01
2014.12
1997
KLWA TYWA
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi
2010.03
2014.12
1997
QXWA QXWB QXWC UFWA
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.0 EcoBoost
2015.01
2023.04
1999
R9CD R9CI
240
(176)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0
2006.05
2014.12
1999
AOWA AOWB TBWA TBWB
145
(107)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
2010.07
2014.12
1999
TNWB
199
(146)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
2010.03
2014.12
1999
TNWA
203
(149)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost
2010.07
2014.12
1999
TPWA
240
(176)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel
2006.05
2014.12
1999
TBWA TBWB
145
(107)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0
2010.03
2014.12
1999
AODE
145
(107)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
2010.07
2014.12
1999
TPWA
239
(176)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 EcoBoost
2010.03
2014.12
1999
TNWA
203
(149)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
2010.07
2014.12
2179
KNWA
200
(147)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi
2008.03
2012.12
2179
Q4WA
175
(129)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.3
2007.07
2014.12
2261
SEWA
160
(118)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (CJ, WA6) 2.5 FHEV
2021.07
2023.04
2488
BGCA
190
(140)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST
2006.05
2014.12
2521
HUWA
220
(162)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
FORD S-MAX (WA6) 1.8 TDCi
2007.01
2010.12
1753
FFWA
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ford S-max
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l syntetyczny

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
214.34 
zł
188.40
153.17 zł
(37.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
50.52
41.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL108502

Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 21
Grubość [mm] 2.1
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.53 
zł
3.11
2.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l MaxExpert

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.94 
zł
57.54
46.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz

5W30 1l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.66 
zł
56.08
45.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

KOLBENSCHMIDT
Dźwigienka zaworowa 50 006 096

Miejsce zabudowy Strona wylotowa Strona dolotowa
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.66 
zł
36.19
29.42 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: FORD S-MAX – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: FORD S-MAX” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: FORD S-MAX, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie FORD S-MAX bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie FORD S-MAX wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta FORD S-MAX.

Jak dbać o silnik w aucie FORD S-MAX, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie FORD S-MAX, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: FORD S-MAX – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie FORD S-MAX? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta FORD S-MAX już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.