Silniki do JAGUAR XF

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 56 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
JAGUAR XF II (X260) 2.0
2017.03
1997
PT204
250
(184)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0
2017.06
1997
PT204
300
(221)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0
2017.03
1997
PT204
200
(147)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 AWD
2017.09
1997
PT204
300
(221)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 AWD
2017.03
1997
PT204
250
(184)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D200 MHEV
2020.11
1997
204DTY(AJ21D4)
204
(150)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D200 MHEV AWD
2020.11
1997
204DTY(AJ21D4)
204
(150)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0
2017.07
1997
PT204
200
(147)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0
2017.07
1997
PT204
250
(184)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 AWD
2020.11
1997
PT204
250
(184)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 AWD
2018.08
1997
PT204
300
(221)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D200 MHEV
2020.11
1997
204DTY(AJ21D4)
204
(150)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D200 MHEV AWD
2020.11
1997
204DTY(AJ21D4)
204
(150)
Kombi
JAGUAR XF I (X250) 2.0
2012.06
2015.04
1999
204PT
241
(177)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0
2015.05
1999
204PT
241
(177)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D
2015.05
1999
204DTD 204DTH
163
(120)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D
2017.03
1999
204DTA
241
(177)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D
2015.05
1999
204DTD 204DTH
180
(132)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD
2016.03
1999
204DTD 204DTH
180
(132)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD
2017.03
1999
204DTA
241
(177)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.0 T
2013.08
2015.12
1999
204PT
240
(177)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D
2017.07
1999
204DTD 204DTH
180
(132)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D
2017.07
1999
204DTD 204DTH
163
(120)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D AWD
2017.07
1999
204DTD 204DTH
180
(132)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 2.0 D AWD
2017.07
1999
204DTA
241
(177)
Kombi
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D
2012.03
2015.04
2179
224DT
200
(147)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D
2011.04
2015.04
2179
224DT
163
(120)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 2.2 D
2011.05
2015.04
2179
224DT
190
(140)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D
2012.09
2014.04
2179
224DT
163
(120)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D
2012.09
2014.04
2179
224DT
200
(147)
Kombi
JAGUAR XF I (X250) 2.7 D
2008.03
2015.04
2720
7G
207
(152)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 3.0
2008.03
2015.04
2967
FG(AJV6)
238
(175)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D
2009.03
2015.04
2993
306DT
275
(202)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D
2009.03
2015.04
2993
306DT
211
(155)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D
2009.03
2015.04
2993
306DT
241
(177)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 3.0 D
2015.05
2993
306DT
300
(221)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D
2012.09
2014.04
2993
306DT
275
(202)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D
2012.09
2014.04
2993
306DT
241
(177)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 D
2017.07
2993
306DT
300
(221)
Kombi
JAGUAR XF I (X250) 3.0
2012.03
2015.04
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 3.0 AWD
2012.10
2015.04
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 3.0
2015.05
2995
306PS
380
(280)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 3.0
2015.05
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD
2015.07
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD
2015.07
2995
306PS
380
(280)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 3.0
2017.07
2995
306PS
380
(280)
Kombi
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X260) 3.0 AWD
2017.07
2995
306PS
380
(280)
Kombi
JAGUAR XF I (X250) 4.2
2008.03
2015.04
4196
SV82G
298
(219)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 4.2 Supercharged
2008.03
2015.04
4196
SV8TS
416
(306)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 5.0
2009.03
2015.04
5000
508PN
385
(283)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 5.0 Supercharged
2009.01
2015.04
5000
508PS
471
(346)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 5.0 Supercharged
2013.01
2015.04
5000
508PS
517
(380)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 5.0 Supercharged
2009.03
2015.04
5000
508PS
510
(375)
Sedan
JAGUAR XF I (X250) 5.0 XFR-S
2012.10
2015.04
5000
508PS
550
(405)
Sedan
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 5.0 XFR-S
2013.02
2014.04
5000
508PS
550
(405)
Kombi
Pokaż więcej
JAGUAR XF I (X250) 4.2 Supercharged
2008.03
2009.12
4196
SV8TS
426
(313)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Jaguar Xf

INA
Popychacz zaworu 420 0234 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.90 
zł
51.24
41.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Dźwigienka zaworowa 422 0107 10

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.08 
zł
60.10
48.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL012001

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 13
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.36 
zł
24.10
19.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE21096

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 35 21
Rozmiar klucza [mm] 13
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.30 
zł
17.39
14.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL176090

Średnica wewnętrzna [mm] 13
Średnica zewnętrzna [mm] 22.4
Grubość [mm] 3
Materiał NBR
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.37 
zł
2.96
2.41 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-38539-00

Średnica zewnętrzna [mm] 20
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona doprowadzająca
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.12 
zł
6.76
5.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: JAGUAR XF – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: JAGUAR XF” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: JAGUAR XF, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie JAGUAR XF bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie JAGUAR XF wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta JAGUAR XF.

Jak dbać o silnik w aucie JAGUAR XF, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie JAGUAR XF, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: JAGUAR XF – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie JAGUAR XF? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta JAGUAR XF już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.