Silniki do JAGUAR XJ

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 71 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
JAGUAR XJ (X351) 2.0 Ti4
2012.05
2019.12
1999
204PT
241
(177)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 3.0 V6
2011.01
2019.12
2967
AJ-V6
238
(175)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SDV6
2015.04
2019.12
2993
306DT
300
(221)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SDV6
2009.10
2016.04
2993
306DT
275
(202)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SCV6
2012.03
2019.12
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 3.0 SCV6 AWD
2012.10
2019.12
2995
306PS
340
(250)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8
2009.10
2019.12
5000
508PS
510
(375)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8
2013.06
2019.12
5000
508PS
550
(405)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8
2009.10
2019.12
5000
508PS
471
(346)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 5.0 SCV8 R575
2017.06
2019.12
5000
508PS
575
(423)
Sedan
JAGUAR XJ (X351) 5.0 V8
2009.10
2019.12
5000
508PN
385
(283)
Sedan
Pokaż więcej
JAGUAR XJ (X350, X358) D 2.7
2005.10
2009.03
2720
7G
207
(152)
Sedan
JAGUAR XJ 2.8
1968.10
1973.10
2791
179
(132)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.9
1986.10
1990.08
2919
9APVLA(AJ6)
147
(108)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.9
1986.10
1990.08
2919
9APTMA(AJ6)
159
(117)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 2.9
1986.10
1990.08
2919
AJ 6 (2.9)
167
(123)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) 3.0
2004.04
2007.01
2967
AJ-V6
243
(179)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) 3.0
2003.05
2009.03
2967
VB(AJV6) VG(AJV6)
238
(175)
Sedan
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 3.2
1994.11
1997.07
3239
9JPGRB
211
(155)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.2 24V
1990.09
1994.11
3239
9BPMNA
199
(146)
Sedan
JAGUAR XJ (X308) 3.2
1997.07
2003.05
3248
237
(174)
Sedan
JAGUAR XJ (X308) 3.2
1997.11
2003.06
3248
AJ32
243
(179)
Sedan
JAGUAR XJ 6 3.4
1975.05
1986.10
3442
XK 3.4 (82-86)
162
(119)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) 3.6
2003.05
2009.03
3555
RG (AJ-V8)
258
(190)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 3.6
1986.10
1989.08
3590
9DPANA
185
(136)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.6
1986.10
1989.08
3590
9DPANA
197
(145)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 3.6
1986.10
1989.08
3590
9DPAMA(AJ6)
212
(156)
Sedan
JAGUAR XJ coupe 3.6
1983.10
1989.12
3590
AJ 6 (3.6, 162KW)
228
(168)
coupe
JAGUAR XJ coupe 3.6
1983.10
1988.12
3590
9DPAMA(AJ6)
220
(162)
coupe
JAGUAR XJ coupe 3.6
1988.01
1991.05
3590
9DPALA 9DPANA
199
(146)
coupe
JAGUAR XJ coupe 3.6
1988.01
1992.05
3590
9DPANA
185
(136)
coupe
JAGUAR XJ coupe 3.6
1983.10
1989.12
3590
9DPAMA(AJ6)
212
(156)
coupe
JAGUAR XJ 4.0 6
1989.09
1993.02
3980
9E
222
(163)
Sedan
JAGUAR XJ (X300, X330) 4.0
1994.11
1997.07
3980
9JPFRB
249
(183)
Sedan
JAGUAR XJ (X300, X330) 6 Sovereign 4.0
1994.09
1997.07
3980
9JPFRB
241
(177)
Sedan
JAGUAR XJ (X300, X330) R Super Charged 4.0
1994.11
1997.07
3980
9KPDRB
320
(235)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 4.0
1989.10
1994.08
3980
9EPCNA
226
(166)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 4.0
1989.10
1994.08
3980
9EPCNA
254
(187)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) 6 4.0
1989.09
1994.11
3980
9EPCNA
222
(163)
Sedan
JAGUAR XJ coupe 4.0
1986.10
1989.12
3980
9EPCNA
238
(175)
coupe
JAGUAR XJ coupe 4.0
1991.05
1994.09
3980
9EPCNA
222
(163)
coupe
JAGUAR XJ coupe 4.0
1994.07
1996.03
3980
9LPFRB
233
(171)
coupe
JAGUAR XJ (X308) 4.0
1997.07
2003.05
3996
DC
363
(267)
Sedan
JAGUAR XJ (X308) 4.0
1997.10
2003.04
3996
AJ-V8
294
(216)
Sedan
JAGUAR XJ (X308) 4.0
1997.07
2003.05
3996
BC
284
(209)
Sedan
JAGUAR XJ (X308) 4.0 XJR
1997.09
2003.05
3996
AJ27S
375
(276)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) 4.2
2007.05
2009.03
4196
SG(AJ33)
305
(224)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) 4.2
2003.05
2009.03
4196
SB(AJ33) SG(AJ33)
298
(219)
Sedan
JAGUAR XJ (X350, X358) R 4.2
2003.03
2009.03
4196
TB(AJ36) TG(AJ36)
395
(291)
Sedan
JAGUAR XJ 4.2
1968.09
1970.12
4235
249
(183)
Sedan
JAGUAR XJ 6 4.2
1973.11
1980.01
4235
XK 4.2 ( -79)
169
(124)
Sedan
JAGUAR XJ 6 4.2
1979.09
1987.12
4235
XK 4.2 (82-87)
205
(151)
Sedan
JAGUAR XJ 6 4.2
1985.09
1986.12
4235
8L (85-87)
181
(133)
Sedan
JAGUAR XJ 6 4.2
1985.09
1986.12
4235
8L (85-87)
177
(130)
Sedan
JAGUAR XJ 6 4.2
1975.01
1979.12
4235
8L (85-87)
173
(127)
Sedan
JAGUAR XJ 12 5.3
1975.05
1993.02
5343
V 12 (75-79)
287
(211)
Sedan
JAGUAR XJ 12 5.3
1986.08
1989.09
5343
7P
254
(187)
Sedan
JAGUAR XJ 12 H.E.
1981.05
1992.12
5343
7P 8S (86-88)
295
(217)
Sedan
JAGUAR XJ Sovereign V12
1985.07
1992.12
5343
7P V 12 (90-93, 197KW)
268
(197)
Sedan
JAGUAR XJ Sovereign V12
1986.10
1992.12
5343
7P
264
(194)
Sedan
JAGUAR XJ coupe 5.3
1986.01
1989.12
5343
V 12 (90-93, 197KW)
268
(197)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3
1973.09
1992.05
5343
V 12 (90-93, 211KW)
287
(211)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3
1991.05
1993.08
5343
8S (92-93)
282
(207)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3
1988.01
1991.06
5343
8C (88-92)
275
(202)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3
1975.09
1981.07
5343
8B
289
(213)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3 H.E.
1985.09
1992.09
5343
8S (86-88)
264
(194)
coupe
JAGUAR XJ coupe 5.3 H.E.
1981.07
1987.12
5343
V 12 (82-90)
295
(217)
coupe
JAGUAR XJ (X300, X330) 12 6.0
1994.09
1997.09
5993
8E10
311
(229)
Sedan
JAGUAR XJ (XJ40, XJ81) V12 6.0
1993.03
1994.11
5993
8C (92-94)
311
(229)
Sedan
JAGUAR XJ coupe 6.0
1993.05
1996.03
5993
8D
302
(222)
coupe
JAGUAR XJ coupe 6.0
1991.11
1993.12
5993
8C (92-94)
337
(248)
coupe
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Jaguar Xj
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

Oleje sportowe

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W50 1l VR1

5W50 1l

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.61 
zł
70.65
57.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE

5W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.61 
zł
224.56
182.57 zł
(56.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: JAGUAR XJ – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: JAGUAR XJ” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: JAGUAR XJ, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie JAGUAR XJ bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie JAGUAR XJ wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta JAGUAR XJ.

Jak dbać o silnik w aucie JAGUAR XJ, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie JAGUAR XJ, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: JAGUAR XJ – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie JAGUAR XJ? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta JAGUAR XJ już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.