Silniki do LAND-ROVER DEFENDER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 50 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P300 MHEV 4x4
2023.07
1997
PT204
300
(221)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P300 Si4 4x4
2019.09
1997
PT204
300
(221)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P300e Hybrid 4x4
2024.06
1997
PT204
300
(221)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P400e Hybrid 4x4
2020.09
1997
PT204
404
(297)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 2.0 P300 Si4 4x4
2020.02
1997
PT204
300
(221)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 2.0 P400e Hybrid 4x4
2020.09
1997
PT204
404
(297)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D200 SD4 4x4
2019.09
1999
204DTA
200
(147)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D240 SD4 4x4
2019.09
1999
204DTA
241
(177)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 2.0 D200 SD4 4x4
2020.02
1999
204DTA
200
(147)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 2.0 D240 SD4 4x4
2020.02
1999
204DTA
241
(177)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317)
2011.08
2016.02
2198
DT224
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317)
2011.08
2016.02
2198
DT224
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Platforma / podwozie (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317)
2011.08
2016.02
2198
DT224
122
(90)
Platforma / podwozie
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316)
2015.02
2016.02
2198
DT224
150
(110)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316)
2011.08
2016.02
2198
DT224
122
(90)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317)
2007.05
2016.02
2402
DT244
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317)
2007.05
2016.02
2402
DT244
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Platforma / podwozie (L316) 2.4 TD4 4x4
2007.05
2016.02
2402
DT244
122
(90)
Platforma / podwozie
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.4 Td4 4x4
2007.07
2016.02
2402
DT244
140
(103)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.4 Td4 4x4 (L316)
2006.10
2016.02
2402
DT244
122
(90)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316)
1998.06
2016.02
2495
10 P 14 P 15 P
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316)
1998.06
2016.02
2495
10 P 15 P
122
(90)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 Td5 4x4 (L316)
1998.06
2016.02
2495
10 P 14 P 15 P
122
(90)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P300 MHEV 4x4
2022.05
2996
PT306
301
(221)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P400 I6 MHEV 4x4
2019.09
2996
PT306
400
(294)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 3.0 P400 I6 MHEV 4x4
2020.02
2996
PT306
400
(294)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D200 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
200
(147)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D250 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
249
(183)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D300 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
300
(221)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) D350 MHEV 4x4
2024.05
2997
DT306
350
(258)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 3.0 D200 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
200
(147)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 3.0 D250 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
249
(183)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 3.0 D300 MHEV 4x4
2020.09
2997
DT306
300
(221)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Van (L663) 3.0 D350 MHEV 4x4
2024.05
2997
DT306
351
(258)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 3.9 V8 4x4 (L316)
1998.11
2016.02
3947
37 L
185
(136)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P635 OCTA MHEV 4x4
2024.05
4395
S68B44B(NC10)
635
(467)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P425 4x4
2024.05
5000
508PS
426
(313)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P500 4x4
2023.04
5000
508PS
500
(368)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L663) P525 4x4
2021.05
5000
508PS
525
(386)
samochód terenowy zamknięty
Pokaż więcej
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 D 4x4 (L316)
1990.09
1994.07
2495
12 J
69
(51)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316)
1990.08
1998.11
2495
11 L 16 L 23 L
113
(83)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 4x4
1990.09
1994.12
2495
17 H
83
(61)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 D 4x4 (L316)
1990.09
1994.07
2495
12 J
69
(51)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 TD 4x4 (L316)
1998.08
2005.12
2495
11 L 23 L
116
(85)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 TDI 4x4 (L316)
1990.08
1998.12
2495
11 L 16 L 23 L
113
(83)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 3.5 4x4
1990.09
1993.08
3528
21 G
117
(86)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 3.5 4x4
1990.09
1994.07
3528
15G 21 G
136
(100)
samochód terenowy zamknięty
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 3.9 4x4
1998.04
2000.09
3947
37 L
182
(134)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 4.0 4x4
1998.04
2000.09
3947
37 L
182
(134)
samochód terenowy otwarty
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 3.9 4x4 (L316)
1993.01
2000.09
3947
37 L
182
(134)
samochód terenowy zamknięty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Land-rover Defender
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l GTX

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.89 
zł
36.35
29.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l Spirax syntetyczny

75W90 1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
86.48 
zł
78.44
63.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 20l DELVAC

15W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
628.41 
zł
566.82
460.83 zł
(28.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.15 
zł
45.14
36.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: LAND-ROVER DEFENDER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: LAND-ROVER DEFENDER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: LAND-ROVER DEFENDER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie LAND-ROVER DEFENDER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie LAND-ROVER DEFENDER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta LAND-ROVER DEFENDER.

Jak dbać o silnik w aucie LAND-ROVER DEFENDER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie LAND-ROVER DEFENDER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: LAND-ROVER DEFENDER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie LAND-ROVER DEFENDER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta LAND-ROVER DEFENDER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.