Oleje silnikowe do PORSCHE 911

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1967
1966
1965
1964
1963
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 216 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera T
2018.01
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera (992110)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera (992112, 9921B2)
2024.01
2981
DYHA
394
(290)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 (992410)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 GTS (992440)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 S (992420)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4S (9924S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera GTS (992140)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera S (992120)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera S (9921S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera T (992150, 992182)
2024.01
2981
DKCA DYHA
394
(290)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera T (992150)
2022.04
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Dakar (992460)
2023.01
2024.12
2981
DKKB DKKC
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera (992310)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera (992312, 9923B2)
2024.01
2981
DYHA
394
(290)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 (992610)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 GTS (992640)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 S (992620)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4S (9926S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera GTS (992340)
2021.01
2024.05
2981
DKKB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera S (992320)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera S (9923S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera T (992382)
2024.01
2981
DKCA DYHA
394
(290)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4 (992510)
2020.05
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4 GTS (992540)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4S (992520)
2020.05
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4S (9925S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
targa
PORSCHE 911 (991) 3.4 Carrera
2011.12
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.4 Carrera 4
2012.11
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.4 Carrera
2012.03
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.4 Carrera 4
2012.11
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.4 Carrera 4
2014.05
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
targa
PORSCHE 911 (992) Carrera 4 GTS (992442)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
coupe
PORSCHE 911 (992) Carrera GTS (992142)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
coupe
PORSCHE 911 (992) Turbo S (992452)
2025.06
3591
DWUB
711
(523)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) Carrera 4 GTS (992642)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) Carrera GTS (992342)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) Turbo S (992652)
2025.06
3591
DWUB
711
(523)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (992) 4 GTS (992542)
2024.04
3591
DWTB
541
(398)
targa
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT 2
2007.09
2012.12
3600
M 97.70S
530
(390)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT2 RS
2010.05
2012.12
3600
M 97.70
620
(456)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2008.06
2011.12
3614
MA1.02
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4
2008.06
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2008.06
2011.12
3614
MA1.02
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 4
2008.06
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 4
2008.10
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
targa
PORSCHE 911 (992) 3.8 Sport Classic (992130)
2021.01
2025.05
3745
DKEB
551
(405)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.8 Turbo (992430)
2020.03
2025.05
3745
DKEA
581
(427)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.8 Turbo S (992450, 992470)
2020.03
2025.05
3745
DKHA
650
(478)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.8 Turbo S (992650)
2020.03
2024.05
3745
DKHA
650
(478)
kabriolet
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3
2009.05
2011.12
3797
M 97.77
435
(320)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3 RS
2009.08
2011.12
3797
M 97.77R
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 GT3
2013.08
2017.05
3799
MA1.75
475
(350)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera 4S
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera S
2011.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera S / GTS
2012.07
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 GT2 RS
2017.07
2020.05
3800
MDH.NA
700
(515)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo
2016.01
2020.05
3800
MDA.BA
540
(397)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo
2013.09
2020.05
3800
MA1.71
520
(383)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2016.01
2020.05
3800
MDB.CA
580
(427)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2017.06
2020.05
3800
MDB.CA
607
(446)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2013.09
2020.05
3800
MA1.71
560
(412)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2008.06
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2009.06
2012.12
3800
MA1.01
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2008.06
2011.12
3800
MA1.01
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S / GTS
2009.06
2011.12
3800
MA1.01
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo
2009.09
2012.12
3800
MA1.70
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo S
2010.02
2012.12
3800
MA1.70
530
(390)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera 4S
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera S
2012.03
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera S / GTS
2012.07
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo
2016.01
2020.05
3800
MDA.BA
540
(397)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo
2013.12
2020.05
3800
MA1.71
520
(383)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo S
2016.01
2020.05
3800
MDB.CA
580
(427)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo S
2013.12
2020.05
3800
MA1.71
560
(412)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2008.06
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2009.06
2012.12
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2008.06
2011.12
3800
MA1.01
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S / GTS
2009.06
2011.12
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Turbo
2009.09
2012.12
3800
MA1.70
500
(368)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Turbo S
2010.02
2012.12
3800
MA1.70
530
(390)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.8 Carrera 4S
2014.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2014.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2008.10
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2009.08
2012.05
3800
MA1.01
408
(300)
targa
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3
2017.05
2020.12
3996
MA1.77 MDG.GA
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3 RS
2018.05
2020.12
3996
MA1.77 MDG.GB
520
(383)
coupe
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3 RS / R
2015.04
2020.12
3996
MA1.76 MDG.GA
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 (992810, 992812)
2021.05
2025.12
3996
DRMA DZNA
510
(375)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 RS (992850)
2022.09
2025.12
3996
DVYA DVZA
525
(386)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 Touring (992820, 992822)
2021.05
2025.12
3996
DRMA DZNA
510
(375)
coupe
PORSCHE 911 (992) S/T (992880)
2023.06
2025.12
3996
DVYA DVZA
525
(386)
coupe
PORSCHE 911 (997) 4.0 GT3 RS
2011.07
2012.12
3996
M 97.74
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) GT3 S/C (992892)
2026.05
3996
DZNA
510
(375)
kabriolet
PORSCHE 911 Speedster (991) 4.0 (991890, 991891)
2018.06
2020.12
3996
DSD
510
(375)
kabriolet
Pokaż więcej
PORSCHE 911 2.0
1963.01
1967.07
1991
901.01
130
(96)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC
1980.08
1983.07
2993
930.10
204
(150)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1977.07
1980.06
2993
930.03 930.13
180
(132)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1974.03
1983.10
2993
930.12
209
(154)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1975.09
1977.06
2993
930.02 930.12
200
(147)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1979.09
1980.06
2993
930.09 930.19
188
(138)
coupe
PORSCHE 911 3.0 Turbo
1975.01
1977.12
2993
930.50 930.52
260
(191)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.0 SC
1982.08
1983.07
2993
930.10
204
(150)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1979.09
1980.06
2993
930.09 930.19
188
(138)
targa
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1975.09
1977.06
2993
930.02 930.12
200
(147)
targa
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1977.07
1980.06
2993
930.03 930.04 930.07 930.13 930.16
180
(132)
targa
PORSCHE 911 3.2
1986.08
1989.08
3164
930.25
218
(160)
coupe
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera
1984.02
1987.06
3164
930.21
207
(152)
coupe
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera
1983.08
1989.08
3164
930.20 930.26
231
(170)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
1986.08
1989.08
3164
930.25
218
(160)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
1986.08
1989.08
3164
930.20
231
(170)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
1984.10
1989.08
3164
930.21
207
(152)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
1983.08
1984.08
3164
930.20
231
(170)
kabriolet
PORSCHE 911 3.3 SC Turbo
1977.09
1987.06
3299
930.60 930.66
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 3.3 Turbo
1986.09
1990.11
3299
930.60
330
(243)
coupe
PORSCHE 911 3.3 Turbo
1986.06
1989.08
3299
930.66
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo
1990.08
1993.09
3299
M 30.69
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo S
1991.06
1992.12
3299
M 30.69S
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.3 Turbo
1986.09
1989.08
3299
930.66
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa 3.3 Turbo
1986.09
1990.11
3299
930.66
301
(221)
targa
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera
1997.08
2001.07
3387
M 96.01 M 96.02 M 96.04
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4
1997.08
2001.07
3387
M 96.01 M 96.02 M 96.04
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4
1997.09
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera
1998.02
2001.09
3387
M 96.01 M 96.04
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 4
1998.02
2001.09
3387
M 96.02 M 96.04
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 4
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera
2001.10
2004.08
3596
M 96.03
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4
2001.10
2004.08
3596
M 96.03
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4S
2003.02
2004.07
3596
M 96.03
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera S
2003.02
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2004.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2004.08
2005.07
3596
M 96.05
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4
2004.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera
2001.10
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4
2001.10
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4S
2002.06
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera S
2002.06
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2005.04
2005.07
3596
M 96.05
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2005.04
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 4
2005.04
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (996) 3.6
2001.12
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 4
2006.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
targa
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera
1989.07
1993.09
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera 4
1988.12
1993.09
3600
M 64.01
250
(184)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera RS
1991.06
1993.09
3600
M 64.03
260
(191)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Turbo
1993.01
1993.09
3600
M 64.50
360
(265)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera
1993.10
1995.08
3600
M 64.05 M 64.06 M 64.07 M 64.08
272
(200)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.23
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.07
272
(200)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 4
1995.03
1997.09
3600
M 64.60
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2
1995.03
1997.09
3600
M 64.60R
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4
1997.06
1997.09
3600
M 64.60RS
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.60R
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2
2001.04
2005.08
3600
M 96.70
462
(340)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
483
(355)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3
1999.03
2002.07
3600
M 96.76
360
(265)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3
2003.03
2005.09
3600
M 96.79
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 S
2004.08
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4
2000.06
2005.08
3600
M 96.70
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4S
2003.02
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT3
2006.03
2009.12
3600
M 97.76
415
(305)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Turbo
2006.03
2009.12
3600
M 97.70
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (964) 3.6 Carrera
1989.07
1994.05
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (964) 3.6 Carrera 4
1989.05
1994.05
3600
M 64.01
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.06 M 64.07 M 64.08
272
(200)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.23
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.07
272
(200)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4S
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Turbo
2007.09
2009.12
3600
M 97.70
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 Speedster (964) 3.6 Carrera
1992.08
1994.06
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (964) 3.6 Carrera
1988.12
1993.09
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
targa
PORSCHE 911 targa (964) 3.6 Carrera 4
1988.12
1993.09
3600
M 64.01
250
(184)
targa
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
targa
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS
1995.06
1997.09
3746
M 64.20
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa (993) 3.8 Carrera
1996.05
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
targa
PORSCHE 911 Speedster (997) 3.8 (997.720, 997.721)
2010.08
2011.05
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2004.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2004.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2005.04
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2005.04
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2006.11
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2006.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
targa
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Porsche 911

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 4l MAXLIFE

10W40 4l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
172.35 
zł
143.91
117.00 zł
(35.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 5l MAXLIFE

10W40 5l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
210.35 
zł
175.64
142.80 zł
(35.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 4l ULTRA FORCE

10W40 4l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.60 
zł
95.56
77.69 zł
(23.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 1l ULTRA FORCE

10W40 1l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.23 
zł
30.98
25.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

Oleje sportowe

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W50 1l VR1

5W50 1l

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.61 
zł
70.65
57.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Oleje sportowe

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W60 5l VR1

10W60 5l

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
386.96 
zł
323.11
262.69 zł
(64.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: PORSCHE 911 – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: PORSCHE 911 powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: PORSCHE 911 typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: PORSCHE 911 jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: PORSCHE 911, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: PORSCHE 911?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: PORSCHE 911? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: PORSCHE 911, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: PORSCHE 911 w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: PORSCHE 911.