Silniki do PORSCHE 911

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1967
1966
1965
1964
1963
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 216 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.0 Carrera T
2018.01
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera (992110)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera (992112, 9921B2)
2024.01
2981
DYHA
394
(290)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 (992410)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 GTS (992440)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4 S (992420)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera 4S (9924S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera GTS (992140)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera S (992120)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera S (9921S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera T (992150, 992182)
2024.01
2981
DKCA DYHA
394
(290)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Carrera T (992150)
2022.04
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.0 Dakar (992460)
2023.01
2024.12
2981
DKKB DKKC
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.0 Carrera S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera (992310)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera (992312, 9923B2)
2024.01
2981
DYHA
394
(290)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 (992610)
2019.01
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 GTS (992640)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4 S (992620)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera 4S (9926S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera GTS (992340)
2021.01
2024.05
2981
DKKB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera S (992320)
2019.01
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera S (9923S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.0 Carrera T (992382)
2024.01
2981
DKCA DYHA
394
(290)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4
2015.11
2019.12
2981
DCKA MDC.KA
370
(272)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4 GTS
2017.03
2019.12
2981
MDC.JA
450
(331)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.0 Carrera 4S
2015.11
2019.12
2981
DCHA MDC.HA
420
(309)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4 (992510)
2020.05
2024.12
2981
DKCA DRTA
385
(283)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4 GTS (992540)
2021.01
2024.12
2981
DKKB
480
(353)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4S (992520)
2020.05
2024.12
2981
DKKA DRVA
450
(331)
targa
PORSCHE 911 targa (992) 4S (9925S2)
2024.01
2981
DYHB
480
(353)
targa
PORSCHE 911 (991) 3.4 Carrera
2011.12
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.4 Carrera 4
2012.11
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.4 Carrera
2012.03
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.4 Carrera 4
2012.11
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.4 Carrera 4
2014.05
2019.12
3436
MA1.04 MAB.04
350
(257)
targa
PORSCHE 911 (992) Carrera 4 GTS (992442)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
coupe
PORSCHE 911 (992) Carrera GTS (992142)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
coupe
PORSCHE 911 (992) Turbo S (992452)
2025.06
3591
DWUB
711
(523)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) Carrera 4 GTS (992642)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) Carrera GTS (992342)
2024.01
3591
DWTB
541
(398)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (992) Turbo S (992652)
2025.06
3591
DWUB
711
(523)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (992) 4 GTS (992542)
2024.04
3591
DWTB
541
(398)
targa
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT 2
2007.09
2012.12
3600
M 97.70S
530
(390)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT2 RS
2010.05
2012.12
3600
M 97.70
620
(456)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2008.06
2011.12
3614
MA1.02
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4
2008.06
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2008.06
2011.12
3614
MA1.02
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 4
2008.06
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 4
2008.10
2012.12
3614
MA1.02
345
(254)
targa
PORSCHE 911 (992) 3.8 Sport Classic (992130)
2021.01
2025.05
3745
DKEB
551
(405)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.8 Turbo (992430)
2020.03
2025.05
3745
DKEA
581
(427)
coupe
PORSCHE 911 (992) 3.8 Turbo S (992450, 992470)
2020.03
2025.05
3745
DKHA
650
(478)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) 3.8 Turbo S (992650)
2020.03
2024.05
3745
DKHA
650
(478)
kabriolet
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3
2009.05
2011.12
3797
M 97.77
435
(320)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 GT3 RS
2009.08
2011.12
3797
M 97.77R
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 GT3
2013.08
2017.05
3799
MA1.75
475
(350)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera 4S
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera S
2011.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Carrera S / GTS
2012.07
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 GT2 RS
2017.07
2020.05
3800
MDH.NA
700
(515)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo
2016.01
2020.05
3800
MDA.BA
540
(397)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo
2013.09
2020.05
3800
MA1.71
520
(383)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2016.01
2020.05
3800
MDB.CA
580
(427)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2017.06
2020.05
3800
MDB.CA
607
(446)
coupe
PORSCHE 911 (991) 3.8 Turbo S
2013.09
2020.05
3800
MA1.71
560
(412)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2008.06
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2009.06
2012.12
3800
MA1.01
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2008.06
2011.12
3800
MA1.01
385
(283)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S / GTS
2009.06
2011.12
3800
MA1.01
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo
2009.09
2012.12
3800
MA1.70
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Turbo S
2010.02
2012.12
3800
MA1.70
530
(390)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera 4S
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2012.11
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera S
2012.03
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Carrera S / GTS
2012.07
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo
2016.01
2020.05
3800
MDA.BA
540
(397)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo
2013.12
2020.05
3800
MA1.71
520
(383)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo S
2016.01
2020.05
3800
MDB.CA
580
(427)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (991) 3.8 Turbo S
2013.12
2020.05
3800
MA1.71
560
(412)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2008.06
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2009.06
2012.12
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2008.06
2011.12
3800
MA1.01
385
(283)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S / GTS
2009.06
2011.12
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Turbo
2009.09
2012.12
3800
MA1.70
500
(368)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Turbo S
2010.02
2012.12
3800
MA1.70
530
(390)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (991) 3.8 Carrera 4S
2014.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
400
(294)
targa
PORSCHE 911 targa (991) 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
2014.05
2019.12
3800
MA1.03 MAB.03
430
(316)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2008.10
2012.12
3800
MA1.01
385
(283)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2009.08
2012.05
3800
MA1.01
408
(300)
targa
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3
2017.05
2020.12
3996
MA1.77 MDG.GA
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3 RS
2018.05
2020.12
3996
MA1.77 MDG.GB
520
(383)
coupe
PORSCHE 911 (991) 4.0 GT3 RS / R
2015.04
2020.12
3996
MA1.76 MDG.GA
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 (992810, 992812)
2021.05
2025.12
3996
DRMA DZNA
510
(375)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 RS (992850)
2022.09
2025.12
3996
DVYA DVZA
525
(386)
coupe
PORSCHE 911 (992) GT3 Touring (992820, 992822)
2021.05
2025.12
3996
DRMA DZNA
510
(375)
coupe
PORSCHE 911 (992) S/T (992880)
2023.06
2025.12
3996
DVYA DVZA
525
(386)
coupe
PORSCHE 911 (997) 4.0 GT3 RS
2011.07
2012.12
3996
M 97.74
500
(368)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (992) GT3 S/C (992892)
2026.05
3996
DZNA
510
(375)
kabriolet
PORSCHE 911 Speedster (991) 4.0 (991890, 991891)
2018.06
2020.12
3996
DSD
510
(375)
kabriolet
Pokaż więcej
PORSCHE 911 2.0
1963.01
1967.07
1991
901.01
130
(96)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC
1980.08
1983.07
2993
930.10
204
(150)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1977.07
1980.06
2993
930.03 930.13
180
(132)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1974.03
1983.10
2993
930.12
209
(154)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1975.09
1977.06
2993
930.02 930.12
200
(147)
coupe
PORSCHE 911 3.0 SC Carrera
1979.09
1980.06
2993
930.09 930.19
188
(138)
coupe
PORSCHE 911 3.0 Turbo
1975.01
1977.12
2993
930.50 930.52
260
(191)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.0 SC
1982.08
1983.07
2993
930.10
204
(150)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1979.09
1980.06
2993
930.09 930.19
188
(138)
targa
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1975.09
1977.06
2993
930.02 930.12
200
(147)
targa
PORSCHE 911 Targa 3.0 SC Carrera
1977.07
1980.06
2993
930.03 930.04 930.07 930.13 930.16
180
(132)
targa
PORSCHE 911 3.2
1986.08
1989.08
3164
930.25
218
(160)
coupe
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera
1984.02
1987.06
3164
930.21
207
(152)
coupe
PORSCHE 911 3.2 SC Carrera
1983.08
1989.08
3164
930.20 930.26
231
(170)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
1986.08
1989.08
3164
930.25
218
(160)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 Carrera Speedster
1986.08
1989.08
3164
930.20
231
(170)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
1984.10
1989.08
3164
930.21
207
(152)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet 3.2 SC Carrera
1983.08
1984.08
3164
930.20
231
(170)
kabriolet
PORSCHE 911 3.3 SC Turbo
1977.09
1987.06
3299
930.60 930.66
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 3.3 Turbo
1986.09
1990.11
3299
930.60
330
(243)
coupe
PORSCHE 911 3.3 Turbo
1986.06
1989.08
3299
930.66
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo
1990.08
1993.09
3299
M 30.69
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.3 Turbo S
1991.06
1992.12
3299
M 30.69S
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet 3.3 Turbo
1986.09
1989.08
3299
930.66
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa 3.3 Turbo
1986.09
1990.11
3299
930.66
301
(221)
targa
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera
1997.08
2001.07
3387
M 96.01 M 96.02 M 96.04
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4
1997.08
2001.07
3387
M 96.01 M 96.02 M 96.04
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.4 Carrera 4
1997.09
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera
1998.02
2001.09
3387
M 96.01 M 96.04
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 4
1998.02
2001.09
3387
M 96.02 M 96.04
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.4 Carrera 4
1997.08
1999.07
3387
M 96.01 M 96.02
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera
2001.10
2004.08
3596
M 96.03
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4
2001.10
2004.08
3596
M 96.03
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera 4S
2003.02
2004.07
3596
M 96.03
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Carrera S
2003.02
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2004.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera
2004.08
2005.07
3596
M 96.05
320
(235)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Carrera 4
2004.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera
2001.10
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4
2001.10
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera 4S
2002.06
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Carrera S
2002.06
2005.08
3596
M 96.03
345
(254)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2005.04
2005.07
3596
M 96.05
320
(235)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera
2005.04
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Carrera 4
2005.04
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (996) 3.6
2001.12
2005.08
3596
M 96.03
320
(235)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.6 Carrera 4
2006.07
2008.12
3596
M 96.05
325
(239)
targa
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera
1989.07
1993.09
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera 4
1988.12
1993.09
3600
M 64.01
250
(184)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Carrera RS
1991.06
1993.09
3600
M 64.03
260
(191)
coupe
PORSCHE 911 (964) 3.6 Turbo
1993.01
1993.09
3600
M 64.50
360
(265)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera
1993.10
1995.08
3600
M 64.05 M 64.06 M 64.07 M 64.08
272
(200)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.23
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.07
272
(200)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo 4
1995.03
1997.09
3600
M 64.60
408
(300)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2
1995.03
1997.09
3600
M 64.60R
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4
1997.06
1997.09
3600
M 64.60RS
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.60R
430
(316)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2
2001.04
2005.08
3600
M 96.70
462
(340)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT2
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
483
(355)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3
1999.03
2002.07
3600
M 96.76
360
(265)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 GT3
2003.03
2005.09
3600
M 96.79
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 S
2004.08
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4
2000.06
2005.08
3600
M 96.70
420
(309)
coupe
PORSCHE 911 (996) 3.6 Turbo 4S
2003.02
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 GT3
2006.03
2009.12
3600
M 97.76
415
(305)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.6 Turbo
2006.03
2009.12
3600
M 97.70
480
(353)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (964) 3.6 Carrera
1989.07
1994.05
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (964) 3.6 Carrera 4
1989.05
1994.05
3600
M 64.01
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.06 M 64.07 M 64.08
272
(200)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.23
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.6 Carrera 4
1994.07
1995.08
3600
M 64.05 M 64.07
272
(200)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
420
(309)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (996) 3.6 Turbo 4S
2003.10
2005.08
3600
M 96.70
450
(331)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.6 Turbo
2007.09
2009.12
3600
M 97.70
480
(353)
kabriolet
PORSCHE 911 Speedster (964) 3.6 Carrera
1992.08
1994.06
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (964) 3.6 Carrera
1988.12
1993.09
3600
M 64.01 M 64.02
250
(184)
targa
PORSCHE 911 targa (964) 3.6 Carrera 4
1988.12
1993.09
3600
M 64.01
250
(184)
targa
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera
1995.08
1997.09
3600
M 64.21 M 64.22 M 64.23 M 64.24
286
(210)
targa
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera 4
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 (993) 3.8 Carrera RS
1995.06
1997.09
3746
M 64.20
300
(221)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4
1995.08
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (993) 3.8 Carrera 4
1995.06
1997.09
3746
M 64.05S M 64.06S
286
(210)
kabriolet
PORSCHE 911 Targa (993) 3.8 Carrera
1996.05
1997.09
3746
M 64.21S
301
(221)
targa
PORSCHE 911 Speedster (997) 3.8 (997.720, 997.721)
2010.08
2011.05
3800
MA1.01
408
(300)
kabriolet
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2004.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera 4S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
coupe
PORSCHE 911 (997) 3.8 Carrera S
2004.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
coupe
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera 4S
2005.04
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2005.08
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
kabriolet
PORSCHE 911 kabriolet (997) 3.8 Carrera S
2005.04
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
kabriolet
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2006.11
2008.12
3824
M 97.01S
381
(280)
targa
PORSCHE 911 targa (997) 3.8 Carrera 4S
2006.07
2008.12
3824
M 97.01
355
(261)
targa
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Porsche 911

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

Oleje sportowe

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W50 1l VR1

5W50 1l

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.61 
zł
70.65
57.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l GTX

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
40.89 
zł
36.35
29.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l Spirax syntetyczny

75W90 1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
86.48 
zł
78.44
63.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Uszczelniacz trzonka zaworu CO49472013

Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 14.2
Średnica trzonka zaworu [mm] 8
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.73 
zł
2.60
2.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.15 
zł
45.14
36.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: PORSCHE 911 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: PORSCHE 911” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: PORSCHE 911, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie PORSCHE 911 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie PORSCHE 911 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta PORSCHE 911.

Jak dbać o silnik w aucie PORSCHE 911, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie PORSCHE 911, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: PORSCHE 911 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie PORSCHE 911? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta PORSCHE 911 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.