Silniki do PORSCHE PANAMERA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 54 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PORSCHE PANAMERA (971) 2.9 (97AAY1, 97BAY1, 97AGY1, 97AAI1, 97BAI1, 97BAM1)
2019.04
2023.12
2894
CSZB
330
(243)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 2.9 4 (97ABY1, 97BBY1, 97BBI1, 97BBM1, 97ABI1)
2016.05
2023.12
2894
CSZB MDG.PA
330
(243)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 2.9 4 E-Hybrid (97ABE1, 97BBE1, 97ABX1)
2016.05
2023.12
2894
DGPA MDG.PA
462
(340)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 2.9 4S (97ADB1, 97BDB1, 97ADN1)
2016.05
2023.12
2894
MCS.ZA
440
(324)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 2.9 4S E-Hybrid
2020.08
2023.12
2894
DGPC
560
(412)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 2.9 (YAAAA1, YABAA1)
2023.06
2894
CSZD
354
(260)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 2.9 4 (YAABA1)
2023.06
2894
CSZD
354
(260)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 2.9 4 E-Hybrid (YABBE1, YAABE1)
2023.06
2894
DGPE
470
(346)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 2.9 4S E-Hybrid (YAADZ1)
2024.02
2894
DGPD
544
(400)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 2.9 4 (97CBY1, 97CBI1, 97CNI1)
2017.05
2023.12
2894
CSZB MDG.PA
330
(243)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 2.9 4 E-Hybrid (97CBE1)
2017.05
2023.12
2894
MDG.PA
462
(340)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 2.9 4S (97CDB1)
2017.05
2023.12
2894
MCS.ZA
440
(324)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 2.9 4S E-Hybrid (97CDZ1, 97ADZ1)
2020.08
2023.12
2894
DGPC
560
(412)
Kombi
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D
2011.08
2013.07
2967
MCR.CC
250
(184)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D
2011.08
2013.07
2967
MCR.CB
211
(155)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 D
2013.07
2016.10
2967
MCW.JA
300
(221)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid
2011.03
2013.07
2995
MCG.EA MCG.FA
380
(279)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S E-Hybrid
2013.07
2016.10
2995
MCG.EA MCG.FA
416
(306)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 3.0 (97AAA1, 97BAA1)
2016.05
2020.12
2995
MCX.TA
330
(243)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 3.0 4 (97ABA1, 97BBA1)
2016.05
2020.12
2995
MCX.TA
330
(243)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 3.0 4 (97CBA1)
2017.05
2020.12
2995
MCX.TA
330
(243)
Kombi
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 4S
2013.07
2016.10
2997
MCW.DA
420
(309)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.0 S
2013.07
2016.10
2997
MCW.DA
420
(309)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6
2013.07
2016.10
3605
MCW.AA MCX.NA
310
(228)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6
2010.05
2013.07
3605
M 46.20
300
(220)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4
2013.07
2016.10
3605
MCW.AA MCX.NA
310
(228)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 3.6 4
2010.05
2013.07
3605
M 46.40
300
(220)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 S 4 Diesel (97ADD1)
2016.05
2023.12
3956
MDB.UC
422
(310)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 S 4 Diesel (97CDD1)
2017.05
2023.12
3956
MDB.UC
422
(310)
Kombi
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 GTS (97ADG1)
2018.01
2023.12
3996
CVDD
460
(338)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 GTS (97ADS1)
2020.08
2023.12
3996
CVDE
480
(353)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 Turbo (97AFF1, 97BFF1)
2016.05
2023.12
3996
MCV.DA
550
(404)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 Turbo S (97BFR1)
2020.08
2023.12
3996
DTCA
630
(463)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 Turbo S E-Hybrid (97AFH1, 97BFH1)
2017.05
2023.12
3996
MCV.DA
680
(500)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (971) 4.0 Turbo S E-Hybrid (97AFT1)
2020.05
2023.12
3996
CVDA
700
(515)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 4.0 GTS (YAADG1)
2024.07
3996
DVTD DWFB
500
(368)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 4.0 Turbo E-Hybrid (YAAFF1, YABFF1)
2024.02
3996
DVTA DWFA
680
(500)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (976) 4.0 Turbo S E-Hybrid (YABFH1, YAAFH1)
2024.07
3996
782
(575)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 GTS (97CDG1)
2020.08
2023.12
3996
CVDE
480
(353)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 GTS (97CDG1)
2018.01
2023.12
3996
CVDD
460
(338)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 Turbo (97CFF1)
2017.05
2023.12
3996
MCV.DA
550
(404)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 Turbo S
2020.08
2023.12
3996
630
(463)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 Turbo S E-Hybrid (97CFH1)
2017.05
2023.12
3996
MCV.DA
680
(500)
Kombi
PORSCHE PANAMERA Sport Turismo (971) 4.0 Turbo S E-Hybrid (97CFT1)
2020.05
2023.12
3996
CVDA
700
(515)
Kombi
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 4S
2009.09
2013.07
4806
M 48.40
400
(294)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 4S
2009.09
2013.07
4806
M 48.40
411
(302)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS
2012.01
2015.12
4806
M 48.40
430
(316)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 GTS
2013.07
2016.10
4806
MCX.PA MCX.RA
440
(324)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 S
2009.07
2013.07
4806
M 48.20
400
(294)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo
2010.08
2013.07
4806
M 48.70
540
(397)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo
2013.07
2016.10
4806
MCW.BA
520
(382)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo
2009.09
2013.07
4806
M 48.70
500
(368)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S
2011.05
2013.07
4806
M 48.70
550
(404)
Hatchback
PORSCHE PANAMERA (970) 4.8 Turbo S
2013.07
2016.10
4806
MCW.CA
570
(419)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Porsche Panamera
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL813036

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 2
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.44 
zł
1.27
1.03 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE103344

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 12 15
Rozmiar klucza [mm] 6
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.66 
zł
16.78
13.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka pokrywy zaworów EL030793

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
39.80 
zł
37.81
30.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL982340

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 15
Rozmiar klucza [mm] 6
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.50 
zł
10.92
8.88 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Zestaw uszczelniaczy trzonka zaworów EL724590/8

Średnica wewnętrzna [mm] 6 8.8
Średnica zewnętrzna [mm] 12.2
Wysokość [mm] 9.3
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.91 
zł
22.72
18.47 zł
(2.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: PORSCHE PANAMERA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: PORSCHE PANAMERA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: PORSCHE PANAMERA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie PORSCHE PANAMERA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie PORSCHE PANAMERA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta PORSCHE PANAMERA.

Jak dbać o silnik w aucie PORSCHE PANAMERA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie PORSCHE PANAMERA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: PORSCHE PANAMERA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie PORSCHE PANAMERA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta PORSCHE PANAMERA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.