Silniki do RENAULT TALISMAN

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 28 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.3 TCe 140 (LPNB)
2021.07
2022.03
1332
H5H 490
140
(103)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.3 TCe 160 (LPNC, LPNB)
2021.07
2022.03
1332
H5H 470 H5H 490
158
(116)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.3 TCe 160 (LPNC)
2019.01
2022.03
1332
H5H 470
160
(117)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.3 TCe 140 (KPNB)
2021.07
2022.03
1332
H5H 490
140
(103)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.3 TCe 160 (KPNC)
2021.07
2022.03
1332
H5H 470 H5H 490
158
(116)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.3 TCe 160 (KPNC)
2019.01
2022.03
1332
H5H 470
160
(117)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.5 dCi 110 (LPA3)
2015.11
2022.03
1461
K9K 646 K9K 647
110
(81)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.5 dCi 110
2016.03
2022.03
1461
K9K 646 K9K 647 K9K 648 K9K 649
110
(81)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 dCi 130
2015.11
2022.03
1598
R9M 409
130
(96)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 dCi 160
2015.06
2022.03
1598
R9M 452 R9M 453
160
(118)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 dCi 130
2016.03
2022.03
1598
R9M 409
130
(96)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 dCi 160
2016.03
2022.03
1598
R9M 452 R9M 453
160
(118)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 150
2015.11
2022.03
1618
M5M 450
150
(110)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.6 TCe 200
2015.11
2022.03
1618
M5M 450
200
(147)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 150
2016.03
2022.03
1618
M5M 450
150
(110)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.6 TCe 200
2016.03
2022.03
1618
M5M 450
200
(147)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.7 Blue dCi 120 (LPA7)
2018.09
2022.03
1749
R9N 401
120
(88)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.7 Blue dCi 150 (LPA8)
2018.09
2022.03
1749
R9N 401
150
(110)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.7 Blue dCi 120 (KPA7)
2018.09
2022.03
1749
R9N 401
120
(88)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.7 Blue dCi 150 (KPA8)
2018.09
2022.03
1749
R9N 401
150
(110)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 1.8 TCe 225 (LPM1)
2018.09
2022.03
1798
M5P 403
224
(165)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 1.8 TCe 225 (KPM1)
2018.09
2022.03
1798
M5P 403
224
(165)
Kombi
RENAULT TALISMAN (LP_) 2.0 Blue dCi 160 (LPAM)
2019.01
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
160
(118)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 2.0 Blue dCi 190 (LPAL, LPAM)
2021.07
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
189
(139)
Sedan
RENAULT TALISMAN (LP_) 2.0 Blue dCi 200 (LPAL)
2019.01
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
200
(147)
Sedan
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 2.0 Blue dCi 160 (KPAM)
2019.01
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
160
(118)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 2.0 Blue dCi 190 (KPAL, KPAM)
2021.07
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
189
(139)
Kombi
RENAULT TALISMAN Grandtour (KP_) 2.0 Blue dCi 200 (KPAL)
2019.01
2022.03
1997
M9R 650 M9R 712
200
(147)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Renault Talisman
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W40 1l USVO

5W40 1l

API SP SN+
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
101.11 
zł
85.44
69.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
81.17 
zł
64.12
52.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 4l EDGE

5W40 4l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
252.61 
zł
224.56
182.57 zł
(56.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 0W40 4l EDGE

0W40 4l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
300.27 
zł
266.93
217.02 zł
(66.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: RENAULT TALISMAN – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: RENAULT TALISMAN” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: RENAULT TALISMAN, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie RENAULT TALISMAN bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie RENAULT TALISMAN wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta RENAULT TALISMAN.

Jak dbać o silnik w aucie RENAULT TALISMAN, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie RENAULT TALISMAN, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: RENAULT TALISMAN – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie RENAULT TALISMAN? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta RENAULT TALISMAN już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.