Silniki do RENAULT TRAFIC

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 136 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) E-Tech Electric (FGJA)
2023.05
5AQ 609
122
(90)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) E-Tech Electric (EGJA)
2023.05
5AQ 609
122
(90)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 115 (JGMD)
2014.05
1598
R9M 408
116
(85)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMB)
2014.05
1598
R9M 450
120
(88)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 120 (JGMS)
2019.01
1598
R9M 415
121
(89)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 125 (JGMH)
2015.07
1598
R9M 452
125
(92)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 140 (JGMA)
2014.05
1598
R9M 450
140
(103)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 145 (JGMG)
2015.07
1598
R9M 452
145
(107)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 90 (JGME)
2014.05
1598
R9M 408
90
(66)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 1.6 dCi 95 (JGMR, JGMJ)
2015.07
1598
R9M 413 R9M 415
95
(70)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 115 (FGMD)
2014.05
1598
R9M 408
116
(85)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMB, FGMC)
2014.05
1598
R9M 450
120
(88)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 120 (FGMK)
2015.07
1598
R9M 413 R9M 415
121
(89)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 125 (FGMH)
2015.07
1598
R9M 452
125
(92)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 140 (FGMA, FGMC)
2014.05
1598
R9M 450
140
(103)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 145 (FGMG)
2015.07
1598
R9M 452
145
(107)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 90 (FGME)
2014.05
1598
R9M 408
90
(66)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 1.6 dCi 95 (FGMJ, FGMR)
2015.07
1598
R9M 413 R9M 415
95
(70)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 1.6 dCi 120 (EGMB)
2014.06
1598
R9M 450
120
(88)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 1.6 dCi 125 (EGMH)
2015.07
1598
R9M 452
125
(92)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 1.6 dCi 140 (EGMA)
2014.06
1598
R9M 450
140
(103)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 1.6 dCi 145 (EGMG)
2015.07
1598
R9M 452
145
(107)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCi (JL0C)
2012.01
2018.12
1870
F9Q 760
102
(75)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 2.0 dCi 110 (JGMW)
2021.05
1997
M9R 714 M9R717
110
(81)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 2.0 dCi 120 (JGMN)
2019.06
1997
M9R 710
120
(88)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 2.0 dCi 145 (JGML)
2019.06
1997
M9R 710
145
(107)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 2.0 dCi 150 (JGMU)
2021.05
1997
M9R 714 M9R717
150
(110)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Autobus (JG_) 2.0 dCi 170 (JGMM, JGMV)
2019.06
1997
M9R 710 M9R 714 M9R717
170
(125)
Autobus
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 110 (FGMW)
2021.08
1997
M9R 714 M9R717
110
(81)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 120 (FGMN)
2019.06
1997
M9R 710
120
(88)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 130 (FGMY)
2021.08
1997
M9R 714 M9R717
131
(96)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 145 (FGML)
2019.06
1997
M9R 710
145
(107)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 150 (FGMU)
2021.08
1997
M9R 714 M9R717
150
(110)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Furgon (FG_) 2.0 dCi 170 (FGMM, FGMV)
2019.06
1997
M9R 710 M9R 714 M9R717
170
(125)
Furgon
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 2.0 dCi 145 (EGML)
2019.06
1997
M9R 710
145
(107)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 2.0 dCi 150 (EGMU)
2021.08
1997
M9R 714 M9R717
150
(110)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC III Platforma / podwozie (EG_) 2.0 dCi 170 (EGMM, EGMV)
2019.06
1997
M9R 710 M9R 714 M9R717
170
(125)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.4
1980.03
1989.04
1397
847 700 847 701 C1J 700
48
(35)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.4
1980.03
1989.04
1397
847 700 847 701 C1J 700
48
(35)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.4
1989.05
1991.06
1397
C1J 700
48
(35)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 1.4
1980.03
1989.04
1397
847 700 C1J 700
48
(35)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6
1984.01
1986.06
1647
841 705 A1M 707 A1M 708
65
(48)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.6 4x4
1980.03
1986.08
1647
A1M 707
65
(48)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.6
1983.01
1986.06
1647
A1M 707 A1M 708
65
(48)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.6 4x4
1985.08
1986.06
1647
A1M 707
65
(48)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 1.6
1980.03
1986.06
1647
841 705 A1M 705
65
(48)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 1.6
1980.03
1986.06
1647
A1M 705
65
(48)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7
1986.06
1989.04
1721
F1N 724
68
(50)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.7
1992.08
1994.08
1721
F1N 724
68
(50)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.7
1986.06
1989.04
1721
F1N 724
68
(50)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.7
1992.08
1994.08
1721
F1N 720
68
(50)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.7
1989.03
1994.08
1721
F1N 724
69
(51)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 1.7
1986.06
1989.04
1721
F1N 722
68
(50)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 1.7
1989.05
1994.08
1721
F1N 722
68
(50)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 1.9 D
1997.06
2001.03
1870
F8Q 600 F8Q 606
60
(44)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 1.9 D
1997.06
2001.03
1870
F8Q 600 F8Q 606
60
(44)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCi (JL0B)
2001.04
2003.07
1870
F9Q 762
80
(59)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C, JL0K)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 760
101
(74)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 762
82
(60)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi (FL0B)
2001.04
2003.07
1870
F9Q 762
80
(59)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi (FL0C)
2001.03
1870
F9Q 760
102
(75)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C, FL0K, FL0B)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 760
101
(74)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 760 F9Q 762
82
(60)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi (EL0B)
2001.09
2003.07
1870
F9Q 762
80
(59)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 760
101
(74)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)
2001.03
2006.10
1870
F9Q 762
82
(60)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.0
1980.07
1985.04
1995
829 720
79
(58)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.0
1989.05
1990.08
1995
J5R 726
80
(59)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.0
1986.06
1989.04
1995
J5R 716 J5R 722 J5R 726
80
(59)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.0 4x4
1986.06
1989.04
1995
J5R 716 J5R 722 J5R 726
80
(59)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0
1986.06
1989.04
1995
J5R 716 J5R 722 J5R 726
80
(59)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0
1989.05
1990.08
1995
J5R 716
80
(59)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0
1980.07
1985.04
1995
829 720
79
(58)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0
1980.07
1985.04
1995
829 720
79
(58)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0
1985.05
1989.02
1995
J5R 716
82
(60)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.0 4x4
1986.06
1989.04
1995
J5R 716 J5R 722 J5R 726
80
(59)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 dCi 115 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0U)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 784 M9R 786 M9R 788
114
(84)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 dCi 90 (JL00, JL01, JL0H, JL0M, JL0P, JL0S)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 786
90
(66)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 dCi 115 (FL01, FL0U, FL00, FL0H, FL0M)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 784 M9R 786 M9R 788
114
(84)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 dCi 90 (FL0H, FL00, FL01, FL0M, FL0P, FL0S)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 786
90
(66)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 dCi 115 (EL0H, EL00, EL01, EL0M)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 786
114
(84)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 dCi 90 (EL0H, EL00, EL01, EL0M, EL0P, EL0S)
2006.08
1995
M9R 630 M9R 692 M9R 780 M9R 782 M9R 786
90
(66)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.0
1980.03
1986.12
1995
829 720 829 721
82
(60)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.0
1980.03
1989.04
1995
J5R 726
80
(59)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.0 4x4
1985.05
1989.02
1995
J5R 716
82
(60)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.0 RWD
1989.05
1997.10
1995
J5R 726
80
(59)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 (JL0A, JL0G)
2001.03
1998
F4R 720 F4R 722
120
(88)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.0 16V (JL02, JL0L, JL0W, JL0N)
2006.08
1998
F4R 820
117
(86)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 (FL0A, FL0G)
2001.03
1998
F4R 720 F4R 722
120
(88)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.0 16V (FL0L, FL0N, FL0W, FL02)
2006.08
1998
F4R 820
117
(86)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 (EL0A)
2001.03
2006.10
1998
F4R 720
120
(88)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.0 16V (EL0L)
2006.08
1998
F4R 820
117
(86)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D
1994.06
1997.10
2068
J8S 620 J8S 758
64
(47)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D
1989.05
1994.06
2068
852 720 852 750
58
(43)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D
1980.03
1989.04
2068
852 750
58
(43)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4
1985.05
1989.02
2068
852 750
58
(43)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
1994.06
1997.10
2068
J8S 620 J8S 758
64
(47)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
1980.09
1989.04
2068
852 750
58
(43)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
1986.05
1989.02
2068
852 750
58
(43)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D
1989.05
1994.06
2068
852 750
58
(43)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4
1986.11
1989.04
2068
852 750
58
(43)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
1994.09
1998.04
2068
J8S 620
64
(47)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
1985.05
1989.02
2068
J8S 750
60
(44)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
1980.07
1985.04
2068
852 750
58
(43)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D
1980.03
1989.04
2068
852 720
58
(43)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D 4x4
1985.05
1989.02
2068
852 750
58
(43)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D RWD
1994.06
1997.10
2068
J8S 620 J8S 758
64
(47)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.1 D RWD
1989.05
1994.06
2068
852 720
58
(43)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.2
1989.05
1994.06
2165
J7T 780
95
(70)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.2
1994.06
1997.10
2165
J7T 600
101
(74)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.2 4x4
1989.05
1994.06
2165
J7T 780
95
(70)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.2
1994.06
1997.10
2165
J7T 600
101
(74)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.2
1989.05
1994.06
2165
J7T 780
95
(70)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.2 4x4
1989.05
1994.06
2165
J7T 780
95
(70)
Furgon
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.2 4x4
1994.06
1997.10
2165
J7T 600
101
(74)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.2
1989.05
1994.06
2165
J7T 780
95
(70)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.2
1994.09
1998.04
2165
J7T 600
101
(74)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.2 4x4
1994.09
1998.04
2165
J7T 600
101
(74)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
1980.03
1989.04
2445
8140.61.240 S8U 720 S8U 722
69
(51)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
1989.05
2001.03
2445
8140.61.240 S8U 720 S8U 722
69
(51)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V)
2008.02
2463
G9U 630
114
(84)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 135 (JL0D)
2003.05
2006.10
2463
G9U 730
135
(99)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 2.5 dCi 145 (JL0J)
2006.08
2463
G9U 630
146
(107)
Autobus
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi (FL0R, FL0V)
2007.08
2463
G9U 630
114
(84)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi 135 (FL0D)
2003.05
2006.10
2463
G9U 730
135
(99)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Furgon (FL) 2.5 dCi 145 (FL0J)
2006.08
2463
G9U 630
146
(107)
Furgon
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi (EL0R, EL0V)
2007.08
2463
G9U 630
114
(84)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 135 (EL0D)
2001.03
2006.10
2463
G9U 730
135
(99)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC II Platforma / podwozie (EL) 2.5 dCi 145 (EL0J)
2006.08
2463
G9U 630
146
(107)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.5 D
1989.05
2001.03
2499
8140.67.2500 8140.67.2550 8140.67.2580 S8U 750 S8U 752 S8U 758
75
(55)
Autobus
RENAULT TRAFIC Autobus (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4
1989.08
2001.03
2499
8140.67.2500 8140.67.2550 8140.67.2580 S8U 750 S8U 752 S8U 758
75
(55)
Autobus
RENAULT TRAFIC Furgon (T_, P_, V_) 2.5 D
1989.05
2001.03
2499
8140.67.2500 8140.67.2550 8140.67.2580 S8U 750 S8U 752 S8U 758
75
(55)
Furgon
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
1998.05
2001.03
2499
S8U 758 S8U 780
75
(55)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
1994.09
1998.04
2499
S8U 758
79
(58)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D
1989.03
1994.08
2499
S8U 750
76
(56)
Platforma / podwozie
RENAULT TRAFIC Platforma / podwozie (T_, P_, V_) 2.5 D 4x4
1989.03
1994.08
2499
S8U 750
76
(56)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Renault Trafic
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL813052

Średnica wewnętrzna [mm] 16
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 2
Materiał Miedź
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

API SL
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
56.19 
zł
54.50
44.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: RENAULT TRAFIC – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: RENAULT TRAFIC” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: RENAULT TRAFIC, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie RENAULT TRAFIC bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie RENAULT TRAFIC wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta RENAULT TRAFIC.

Jak dbać o silnik w aucie RENAULT TRAFIC, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie RENAULT TRAFIC, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: RENAULT TRAFIC – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie RENAULT TRAFIC? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta RENAULT TRAFIC już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.