Silniki do SAAB 9-3

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 106 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i
2004.01
2015.02
1796
Z 18 XE
122
(90)
Sedan
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.8 i
2004.01
2015.02
1796
Z 18 XE
122
(90)
kabriolet
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.8 i
2005.03
2015.02
1796
Z 18 XE
122
(90)
Kombi
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
2004.09
2015.02
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD
2004.09
2015.02
1910
Z 19 DT
120
(88)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
160
(118)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
130
(96)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR Z 19 DTR
180
(132)
Sedan
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
2006.01
2015.02
1910
Z 19 DTH
150
(110)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TiD
2004.09
2015.02
1910
Z 19 DT
120
(88)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
160
(118)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR Z 19 DTR
180
(132)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
130
(96)
kabriolet
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
2005.03
2015.02
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TiD
2005.03
2015.02
1910
Z 19 DT
120
(88)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
160
(118)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
Z 19 DTR
180
(132)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 1.9 TTiD
2007.12
2015.02
1910
A 19 DTR
130
(96)
Kombi
SAAB 9-3X (YS3) 1.9 TTiD
2009.02
2012.12
1910
Z 19 DTR
180
(132)
Kombi
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t
2002.09
2015.02
1998
B207E
150
(110)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t BioPower
2009.05
2011.12
1998
B207L
175
(129)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
2007.01
2015.02
1998
B207G
163
(120)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
2002.09
2015.02
1998
B207L
175
(129)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
2009.05
2015.02
1998
B207R
241
(177)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t
2002.09
2015.02
1998
B207R
210
(154)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Bio Power
2007.01
2015.02
1998
B207H
163
(120)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
2007.01
2015.02
1998
B207L
175
(129)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
2002.09
2015.02
1998
B207R
210
(154)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower
2009.05
2015.02
1998
B207M
200
(147)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
2008.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
2008.01
2015.02
1998
B207R
210
(154)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD
2008.01
2015.02
1998
B207H
163
(120)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
2009.05
2015.02
1998
B207R
241
(177)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
2008.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD
2007.01
2015.02
1998
B207G
163
(120)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo XWD
2008.01
2015.02
1998
B207R
210
(154)
Sedan
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t
2003.08
2015.02
1998
B207E
150
(110)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 1,8t BioPower
2007.01
2015.02
1998
B207E
150
(110)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
2011.01
2015.02
1998
B207G
163
(120)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
2003.08
2015.02
1998
B207R
210
(154)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t
2003.08
2015.02
1998
B207L
175
(129)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
2007.06
2015.02
1998
B207M
200
(147)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
2007.01
2015.02
1998
B207L
175
(129)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0 t BioPower
2011.01
2015.02
1998
B207H
163
(120)
kabriolet
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2005.03
2015.02
1998
B207R
209
(154)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2005.03
2015.02
1998
B207E
150
(110)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2009.05
2015.02
1998
B207R
241
(177)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2009.02
2015.02
1998
B207M
200
(147)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2007.01
2015.02
1998
B207G
163
(120)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t
2005.03
2015.02
1998
B207L
175
(129)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power
2009.02
2015.02
1998
B207M
200
(147)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t Bio Power XWD
2008.06
2015.02
1998
B207R
209
(154)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
2011.01
2015.02
1998
B207H
163
(120)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
2007.01
2015.02
1998
B207L
175
(129)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower
2007.06
2015.02
1998
B207R
197
(145)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t BioPower XWD
2007.01
2015.02
1998
B207H
163
(120)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
2007.01
2015.02
1998
B207G
163
(120)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
2008.06
2015.02
1998
B207R
209
(154)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.0 t XWD
2009.05
2015.02
1998
B207R
241
(177)
Kombi
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
2011.01
2012.12
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD
2009.02
2012.12
1998
B207R
209
(154)
Kombi
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD
2009.02
2015.02
1998
B207R
209
(154)
Kombi
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 T16 XWD
2011.01
2015.02
1998
A 20 NFT
220
(162)
Kombi
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD
2002.09
2015.02
2171
D223L
125
(92)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
2005.03
2015.02
2792
LP9
250
(184)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
2005.03
2015.02
2792
LP9
230
(169)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
2007.12
2015.02
2792
B284L
256
(188)
Sedan
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6 XWD
2008.05
2011.12
2792
B284R
280
(206)
Sedan
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
2009.02
2015.02
2792
B284R
280
(206)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
2007.12
2015.02
2792
B284L
256
(188)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
2009.02
2015.02
2792
B284R
276
(203)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
2006.02
2015.02
2792
LP9
230
(169)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.8 Turbo V6
2006.02
2015.02
2792
LP9
250
(184)
kabriolet
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
2005.03
2015.02
2792
B284L
230
(169)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
2007.12
2015.02
2792
B284L
256
(188)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
2005.03
2015.02
2792
LP9
250
(184)
Kombi
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6 XWD
2008.05
2011.12
2792
B284R
280
(206)
Kombi
Pokaż więcej
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i
1998.02
2002.09
1985
B204I
131
(96)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo
1998.02
2002.09
1985
B204R
200
(147)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo
1999.10
2002.09
1985
B205R
205
(151)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo
1999.03
2002.09
1985
B205E
150
(110)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo
1998.10
2002.09
1985
B204E
154
(113)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo
1998.02
2002.09
1985
B204L B205E B205L
185
(136)
Hatchback
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i
1998.02
2003.08
1985
B204I
131
(96)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo
1998.02
2003.08
1985
B204R
200
(147)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo
2001.01
2003.08
1985
B205E
150
(110)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo
1998.02
2003.08
1985
B204L B205E B205L
185
(136)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo
1999.10
2003.08
1985
B205R
205
(151)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo
1998.10
2003.08
1985
B204E
154
(113)
kabriolet
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) 2.0
2004.09
2005.12
1998
B207L
177
(130)
kabriolet
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD
2000.11
2002.09
2171
D223L
125
(92)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD
1998.02
2000.11
2171
D223L X 22 DTH
115
(85)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i
1998.02
2002.09
2290
B234I
150
(110)
Hatchback
SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo
1998.10
2002.09
2290
B235R
224
(165)
Hatchback
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 i
1998.02
2003.08
2290
B234I
150
(110)
kabriolet
SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo
1999.10
2003.08
2290
B235R
224
(165)
kabriolet
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.8 Turbo V6
2008.05
2010.12
2792
B284R
280
(206)
Sedan
SAAB 9-3 Kombi (E50) 2.8 Turbo V6
2008.05
2010.12
2792
B284R
280
(206)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Saab 9-3
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.82 
zł
241.17
196.07 zł
(60.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.92 
zł
57.71
46.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l Cleansynto

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
327.20 
zł
276.49
224.79 zł
(55.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SAAB 9-3 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SAAB 9-3” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SAAB 9-3, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SAAB 9-3 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SAAB 9-3 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SAAB 9-3.

Jak dbać o silnik w aucie SAAB 9-3, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SAAB 9-3, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SAAB 9-3 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SAAB 9-3? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SAAB 9-3 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.