Silniki do SKODA SUPERB

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 93 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SKODA SUPERB II (3T4) 1.4 TSI
2008.07
2015.05
1390
CAXC
125
(92)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.4 TSI
2009.10
2015.05
1390
CAXC
125
(92)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI
2015.03
2024.06
1395
CZDA CZEA
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI
2015.03
2024.06
1395
CZCA
125
(92)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI 4x4
2015.03
2024.06
1395
CZEA
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI iV
2019.08
2024.06
1395
DGEB
218
(160)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.4 TSI
2015.03
2024.06
1395
CZDA CZEA
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.4 TSI
2015.03
2024.06
1395
CZCA
125
(92)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.4 TSI 4x4
2015.03
2024.06
1395
CZEA
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.4 TSI iV
2019.08
2024.06
1395
DGEB
218
(160)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 1.5 TSI
2017.02
2024.06
1498
DADA DPCA
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.5 TSi
2015.03
2024.06
1498
DADA DPCA
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB IV (NZ3) 1.5 TSI iV
2025.01
1498
DUCB EANB
204
(150)
Hatchback
SKODA SUPERB IV (NZ3) 1.5 TSI iV
2025.03
1498
DUCA EANB
272
(200)
Hatchback
SKODA SUPERB IV (NZ3) 1.5 TSi mHEV
2023.11
1498
DXDB
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 1.5 TSI iV PHEV
2024.04
1498
DUCB
204
(150)
Kombi
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 1.5 TSI mHEV
2023.11
1498
DXDB
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB II (3T4) 1.6 TDI
2010.09
2015.05
1598
CAYC
105
(77)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.6 TDI
2010.09
2015.05
1598
CAYC
105
(77)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI
2015.03
2024.06
1598
DCXA DCZA
120
(88)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.6 TDI
2015.03
2024.06
1598
DCXA DCZA
120
(88)
Kombi
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
2009.03
2015.05
1798
CDAB
152
(112)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI
2008.03
2015.05
1798
BZB CDAA
160
(118)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
2009.03
2015.05
1798
CDAB
152
(112)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4
2008.11
2015.05
1798
CDAA
160
(118)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
2009.10
2015.05
1798
CDAB
152
(112)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI
2009.10
2015.05
1798
CDAA
160
(118)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
2009.10
2015.05
1798
CDAA
160
(118)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.8 TSI 4x4
2009.10
2015.05
1798
CDAB
152
(112)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 1.8 TSI
2015.03
2024.06
1798
CJSA CJSC
180
(132)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 1.8 TSI
2015.03
2024.06
1798
CJSA CJSC
180
(132)
Kombi
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
2008.07
2015.05
1968
CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V
2009.01
2015.05
1968
BKD CFFB CLJA
140
(103)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 16V 4x4
2010.11
2015.05
1968
CFFB
140
(103)
Hatchback
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI 4x4
2008.09
2015.05
1968
CBBB CFGB
170
(125)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
2009.10
2015.05
1968
CBBB CFGB
170
(125)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V
2009.10
2015.05
1968
BKD CFFB CLJA
140
(103)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 16V 4x4
2010.11
2015.05
1968
CFFB
140
(103)
Kombi
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI 4x4
2009.10
2015.05
1968
CBBB CFGB
170
(125)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
2020.09
2024.06
1968
DTUA
200
(147)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
2015.03
2024.06
1968
CRLB DFEA DFGA DSRA DSRB DTSA DTSB
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
2020.07
2024.06
1968
DTRA
122
(90)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI
2015.03
2024.06
1968
DDAA DFCA DFHA
190
(140)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
2020.09
2024.06
1968
DTUA
200
(147)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
2015.03
2024.06
1968
DDAA DFCA DFHA
190
(140)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4
2015.03
2024.06
1968
CRLB DFEA DFGA
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
2020.07
2024.06
1968
DTRA
122
(90)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
2015.03
2024.06
1968
DDAA DFCA DFHA
190
(140)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
2020.09
2024.06
1968
DTUA
200
(147)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI
2015.03
2024.06
1968
CRLB DFEA DFGA DSRA DSRB DTSA DTSB
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
2015.03
2024.06
1968
DDAA DFCA DFHA
190
(140)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
2015.03
2024.06
1968
CRLB DFEA DFGA
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TDI 4x4
2020.09
2024.06
1968
DTUA
200
(147)
Kombi
SKODA SUPERB IV (NZ3) 2.0 TDi
2023.11
1968
DXPA
150
(110)
Hatchback
SKODA SUPERB IV (NZ3) 2.0 TDi 4x4
2024.03
1968
DXNB
193
(142)
Hatchback
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 2.0 TDI
2023.11
1968
DXPA
150
(110)
Kombi
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 2.0 TDi 4x4
2024.02
1968
DXNB
193
(142)
Kombi
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI
2010.05
2015.05
1984
CCZA
200
(147)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TFSI
2010.05
2015.05
1984
CCZA
200
(147)
Kombi
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TFSI
2015.03
2024.06
1984
CHHB
220
(162)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TFSI 4x4
2015.03
2024.06
1984
CJXA DNFE
280
(206)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI
2019.07
2024.06
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI
2020.11
2024.06
1984
DNNA
190
(140)
Hatchback
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 4x4
2015.03
2024.06
1984
DNUA
272
(200)
Hatchback
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TSI
2015.03
2024.06
1984
CHHB
220
(162)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TSI
2019.07
2024.06
1984
CZPB DKZA
190
(140)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TSI
2020.11
2024.06
1984
DNNA
190
(140)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TSI 4x4
2015.03
2024.06
1984
CJXA DNFE
280
(206)
Kombi
SKODA SUPERB III Kombi (3V5) 2.0 TSI 4x4
2015.03
2024.06
1984
DNUA
272
(200)
Kombi
SKODA SUPERB IV (NZ3) 2.0 TSi
2024.11
1984
DNNE
204
(150)
Hatchback
SKODA SUPERB IV (NZ3) 2.0 TSi
2026.01
1984
DLBC
190
(140)
Hatchback
SKODA SUPERB IV (NZ3) 2.0 TSI 4x4
2024.02
1984
DNPB
265
(195)
Hatchback
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 2.0 TSi
2024.11
1984
DNNE
204
(150)
Kombi
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 2.0 TSi
2026.01
1984
DLBC
190
(140)
Kombi
SKODA SUPERB IV Kombi (NZ5) 2.0 TSI 4x4
2024.05
1984
DNPB
265
(195)
Kombi
SKODA SUPERB II (3T4) 3.6 FSI 4x4
2008.11
2015.05
3597
CDVA
260
(191)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 3.6 V6 4x4
2009.10
2015.05
3597
CDVA
260
(191)
Kombi
Pokaż więcej
SKODA SUPERB I (3U4) 1.8 T
2001.12
2008.03
1781
AWT
150
(110)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI
2002.08
2005.10
1896
AVB
101
(74)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI
2005.10
2007.05
1896
BSV
105
(77)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI
2007.01
2008.03
1896
BPZ
115
(85)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI
2001.12
2008.03
1896
AVF AWX
130
(96)
Sedan
SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI
2008.03
2010.11
1896
BLS BXE
105
(77)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 1.9 TDI
2009.10
2010.11
1896
BLS BXE
105
(77)
Kombi
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI
2005.10
2008.03
1968
BSS
140
(103)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI
2006.02
2008.03
1968
BWW
124
(91)
Sedan
SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TDI
2008.03
2010.05
1968
BMP
140
(103)
Hatchback
SKODA SUPERB II Kombi (3T5) 2.0 TDI
2009.10
2010.03
1968
BMP
140
(103)
Kombi
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0
2001.12
2008.03
1984
AZM
115
(85)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI
2003.06
2008.03
2496
BDG
163
(120)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 2.5 TDI
2001.12
2003.08
2496
AYM
155
(114)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6
2001.12
2008.03
2771
AMX
193
(142)
Sedan
SKODA SUPERB I (3U4) 2.8 V6
2002.06
2008.03
2771
BBG
190
(140)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Skoda Superb
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

FEBI
Korek spustowy oleju FE15374

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 22
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.54 
zł
7.16
5.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0209 10

Średnica [mm] 35
Wysokość [mm] 26
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.31 
zł
49.85
40.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Korek spustowy oleju EL567640

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 29.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.11 
zł
12.46
10.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Śruba regulacyjna luzu zaworowego FE100729

Długość [mm] 54
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.40 
zł
10.84
8.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SKODA SUPERB – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SKODA SUPERB” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SKODA SUPERB, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SKODA SUPERB bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SKODA SUPERB wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SKODA SUPERB.

Jak dbać o silnik w aucie SKODA SUPERB, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SKODA SUPERB, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SKODA SUPERB – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SKODA SUPERB? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SKODA SUPERB już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.