Silniki do SUZUKI CELERIO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUZUKI CELERIO (LF) 1.0 (AVK310)
2014.03
998
K10B K10C
68
(50)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Suzuki Celerio
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SUZUKI CELERIO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SUZUKI CELERIO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SUZUKI CELERIO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SUZUKI CELERIO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SUZUKI CELERIO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SUZUKI CELERIO.

Jak dbać o silnik w aucie SUZUKI CELERIO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SUZUKI CELERIO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SUZUKI CELERIO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SUZUKI CELERIO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SUZUKI CELERIO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.