Silniki do SUZUKI SWIFT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 62 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.0 (A2L310)
2017.04
998
K10C-T
111
(82)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.0 SHVS (A2L310)
2017.04
998
K10C-T
111
(82)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2
2013.01
2017.04
1197
K12M
87
(64)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2
2013.01
2017.04
1197
K12M
86
(63)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 Hybrid (Mild Hybrid) (A2L412)
2020.06
1197
K12D
83
(61)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 Hybrid (Mild Hybrid) AllGrip (A2L412)
2020.06
1197
K12D
83
(61)
Hatchback
SUZUKI SWIFT VI (ZD_, ZC_) 1.2 VVT Hybrid (ZCEDS, AOL312)
2023.12
1197
Z12E
83
(61)
Hatchback
SUZUKI SWIFT VI (ZD_, ZC_) 1.2 VVT Hybrid (ZCEDS, AOL312)
2024.11
1197
Z12E
82
(60)
Hatchback
SUZUKI SWIFT VI (ZD_, ZC_) 1.2 VVT Hybrid AllGrip (AOL312, ZDEDS)
2024.11
1197
Z12E
82
(60)
Hatchback
SUZUKI SWIFT VI (ZD_, ZC_) 1.2 VVT Hybrid AllGrip (ZDEDS, AOL312)
2023.12
1197
Z12E
83
(61)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG412, ZC72S)
2010.10
2017.04
1242
K12B
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH412, AZG412, ZC72S)
2012.08
2017.04
1242
K12B
91
(67)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZH412, ZC72S)
2010.10
2017.04
1242
K12B
94
(69)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4WD (AZH412, AZG412, ZD72S)
2012.08
2017.04
1242
K12B
91
(67)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZG412, ZD72S)
2010.10
2017.04
1242
K12B
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 4x4 (AZH412, ZD72S)
2010.10
2017.04
1242
K12B
94
(69)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 (A2L412, ZC83S)
2017.04
1242
K12C
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 (ZC83S)
2017.01
1242
K12C
91
(67)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 AllGrip (A2L412)
2017.04
1242
K12C
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 SHVS (A2L412)
2017.04
1242
K12CS
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.2 SHVS AllGrip (A2L412)
2017.04
1242
K12CS
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D)
2005.08
2011.12
1248
D13A Z 13 DTJ
75
(55)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 DDiS (RS413D)
2005.08
2012.06
1248
Z13DT
69
(51)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S)
2010.10
2017.04
1248
D13A D13AA
75
(55)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 (RS413, ZC11S)
2005.02
2015.06
1328
M13A
91
(67)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 (RS413, ZC11S)
2005.02
2012.06
1328
M13A
92
(68)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 4x4 (RS 413, ZD11S)
2005.02
2012.06
1328
M13A
92
(68)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.3 4x4 (RS413, ZD11S)
2006.01
2012.06
1328
M13A
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.4 (AZH414, AZG414)
2011.02
2017.04
1372
K14B
95
(70)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.4 Sport (A2L414, ZC33S)
2017.09
1373
K14C
140
(103)
Hatchback
SUZUKI SWIFT V (AZ) 1.4 Sport SHVS
2020.03
1373
K14D
129
(95)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.5 (RS415, ZC21S)
2005.02
2011.12
1490
M15A
102
(75)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.6 (RS416, RR 416, ZC31S)
2006.05
2015.12
1586
M16A
125
(92)
Hatchback
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S)
2012.01
2017.04
1586
M16A
136
(100)
Hatchback
Pokaż więcej
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 (SA310, AA41/43)
1983.10
1989.03
993
G10 G10A
50
(37)
Hatchback
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.0 Turbo (SA310)
1985.02
1989.12
993
G10T
71
(52)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.0 (SF310, AA44)
1989.03
2001.05
993
G10 G10A
50
(37)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)
1989.03
1991.12
993
G10A
54
(40)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.0 i (SF310, AA44)
1995.01
2005.12
993
G10A
53
(39)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.0
1994.01
2001.05
993
G10A
53
(39)
Sedan
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.0i
1997.01
993
50
(37)
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.2 (ZC71S)
2008.04
2010.12
1242
K12B
90
(66)
Hatchback
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 GTi/GXi (SA413, AA33)
1985.08
1989.03
1298
G13B
101
(74)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 (SF 413)
1989.03
1997.12
1298
G13BA
71
(52)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 (SF413, AB35)
1989.03
2001.05
1298
G13BA
68
(50)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 (SF413)
2001.06
2003.12
1298
G13BB
86
(63)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 GTi (SF413, AA34)
1989.03
2001.05
1298
G13B
101
(74)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.3 (SF413, AH35, MA)
1991.01
1995.12
1298
G13BA
68
(50)
Sedan
SUZUKI SWIFT kabriolet (SF413) 1.3 i (SF413, AK35, SY415, E35)
1991.09
1996.10
1298
G13BA
68
(50)
kabriolet
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (AA35)
1994.10
1324
60
(44)
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51)
1984.10
1989.03
1324
G13A
68
(50)
Hatchback
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA51/53)
1984.10
1989.03
1324
G13A
73
(54)
Hatchback
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3 (SA413, AA53)
1986.08
1989.03
1324
G13A
64
(47)
Hatchback
SUZUKI SWIFT I (AA) 1.3i (AA35)
1997.01
1324
60
(44)
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AA35)
1989.03
2001.05
1324
G13A
68
(50)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.3 4WD (SF413, AF35)
1989.10
1991.12
1324
G13A
71
(52)
Hatchback
SUZUKI SWIFT III (MZ, EZ) 1.5 4x4 (RS 415, ZD21S)
2005.02
2011.01
1490
M15A
101
(74)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Hatchback (EA, MA) 1.6
1995.11
2000.05
1590
G16B
92
(68)
Hatchback
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.6 (SF416, AH14)
1989.11
1991.12
1590
G16B
95
(70)
Sedan
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.6 4WD (SF416, AJ14)
1989.11
1991.12
1590
G16B
95
(70)
Sedan
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.6 i (SF416, AH14)
1990.01
2001.05
1590
G16B
92
(68)
Sedan
SUZUKI SWIFT II Sedan (AH, AJ) 1.6 i 4WD (SF416, AJ14)
1990.01
2001.05
1590
G16B
92
(68)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Suzuki Swift
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0224 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 36
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.28 
zł
28.95
23.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINZ
Uszczelniacz trzonka zaworu 70-31306-00

Średnica zewnętrzna [mm] 12.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 6
Strona zabudowy Strona wylotowa
Materiał FPM
Kolor Czarny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.77 
zł
1.69
1.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: SUZUKI SWIFT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: SUZUKI SWIFT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: SUZUKI SWIFT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie SUZUKI SWIFT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie SUZUKI SWIFT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta SUZUKI SWIFT.

Jak dbać o silnik w aucie SUZUKI SWIFT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie SUZUKI SWIFT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: SUZUKI SWIFT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie SUZUKI SWIFT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta SUZUKI SWIFT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.